Naglis Bierancas ir Lukas Gricius viešai prisipažino apie jausmus: jų draugystė peraugo į meilę

Naglis Bierancas ir Lukas Gricius / Kamilės Raubūnaitės ir „Fotogenijai“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-04 10:05
Socialinių tinklų žvaigždė, šokėjas Naglis Bierancas ir fotografas Lukas Gricius – pora. Apie tai jau anksčiau buvo galima nuspėti iš jųdviejų socialinių tinklų, kur vyrai neslėpė vienas kitam simpatijų. Galiausiai ir patys atsivėrė – ilgametė draugystė peraugo į romantiškus jausmus.

Viešu prisipažinimu apie meilę tapo jų įsiamžinimas naujausiame žurnalo „Lofficiel“ numeryje. Vaikinų pora – ant leidinio viršelio.

Jau anksčiau tiek Lukas, tiek Naglis dalijosi romantiškomis detalėmis iš savo gyvenimo socialiniuose tinkluose. Pora neseniai drauge atostogavo Maldyvuose. Apie savo santykius „Instagram“ paskyrose jiedu prakalbo gruodžio 1-ąją, tačiau tuomet plačiau dalytis asmeniniais išgyvenimais nepanoro.

Kartu būti jie nusprendė po vienuoliką metų trukusios draugystės. Jų teigimu, vienas kitam Lukas ir Naglis – ne tik bičiuliai, bet ir atsidavę partneriai.

„Po 11 metų draugystės mes nusprendėme būti pora! Myliu tave, Nagli, ir noriu užkariauti pasaulį kartu“, – anksčiau instagrame rašė garsenybių pamėgtas fotografas Lukas Gricius.

Primename, kad Naglio mylimasis Lukas anksčiau studijavo veterinariją, o po to ergoterapiją.

Apie svaiginančią fotografo karjerą jis nesvajojo, kol būdamas 20-ies netyčia pateko į fotosesijos užkulisius, kurie nuo pat pirmos akimirkos jį pakerėjo.

„Esu iš Šiaulių, todėl visas šitas pasaulis man atrodė kaip kosmosas“, – vienoje televizijos laidoje yra pasakojęs Lukas. 

Iki pripažinimo jam teko praeiti daug – dirbdamas asistentu Lukas kurį laiką prie paties fotoaparato beveik neprisilietė, vietoje to stumdė lempas, nešiojo kavą, tvarkė studiją. Tačiau po metų jam užteko viešumai pristatyti pirmą savo projektą „50 shades of red“, kad pasiūlymų dirbti jis nebeatsigintų iki šiol.

Nors save vadinančiais fotografais žmonių Lietuvoje tikrai netrūksta, o ir, atrodo, kad konkurencija turėtų virti arši, tačiau Lukas anksčiau prisipažino jos niekada nejautęs.

Prieš jo fotoobjektyvą net ir garsenybės pasiduoda bet kokioms jo idėjoms, nebijo nusimesti drabužių, nes Luku pasitiki.

Naujausi straipsniai