Naglis Bierancas – apie incidentą paauglystėje: „Grasino primušti“

Naglis Bierancas laidoje „Duok paskambint“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-09 17:02
Nuolat atviras ir itin drąsiai savo nuomonę socialiniuose tinkluose reiškiantis Naglis Bierancas ryžosi į laidos „Duok paskambint“ vedėjo rankas atiduoti vieną intymiausių šių laikų daiktų – savo mobilųjį telefoną.

Timūras Agucevičius ne tik skambino Naglio telefone esantiems kontaktams, bet ir nardė po asmeninius jo susirašinėjimus su draugais.

Dar laidos pradžioje socialinių tinklų žvaigždės buvo paprašyta duoti paskambinti. Tik, kaip bebūtų keista, šią frazę Naglis jau bus girdėjęs.

Naglis Bierancas laidoje „Duok paskambint“
Naglis Bierancas laidoje „Duok paskambint“

„Pametęs telefono nesu, bet vieną kartą yra mano telefoną nureketavę. Mokyklos laikais priėję keli vaikinukai iš pradžių paprašė duoti parūkyti. Kadangi nerūkiau, paprašė duoti paskambinti. Bandžiau apsimesti, kad neturiu iš ko duoti skambinti. Tada prasidėjo grasinimai primušti, jei ras patys. Ištraukiau mobilųjį, nes tikrai bijojau gauti į kailį“, – prisimena N.Bierancas

Nagliui, kaip ir visiems kitiems laidos svečiams, teko įvykdyti nemalonią užduotį. Išsitraukęs kortelę su itin nemaloniu klausimu ji turėjo paskambinti vienam iš draugų ir privalėjo gauti iš jo patarimą, kaip išspręsti problemą. „Labas, ar turi laiko kalbėti? Čia visus pandemija užgriuvo, o man kita problema, galvoju, gal tu žinosi“, – pokalbį su stiliste Milda Metlovaite pradėjo Naglis Bierancas.

Naujausi straipsniai