Naglio Šulijos horoskopas vasario 8-14 dienoms: atėjo metas siekti tolimo tikslo

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-08 08:00
Mėnulis danguje sklandžiai dyla. Tai ženklas, kad svarbesnius kasdienius darbus patogiau kreipti pabaigos link. Atsiplėšusius nuo kasdienybės Saulė su Merkurijumi Vandenio ženkle skatins domėtis naujovėmis, o Marsas Šaulyje – siekti tolimo tikslo. Sekmadienį Venera pereis į Žuvų ženklą ir iš karto ims skatinti meninę veiklą.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Kartu su kitais. Darbe, profesijos srityje vyraus įprasta rutina, vos sparčiau suktis reikės nebent po savaitgalio. Palanku ką nors užbaigti ir pamiršti. Išties palankus metas imtis bendros smagios veiklos su artimais draugais, o su bendraminčiais dalykinėje srityje – projektuoti būsimus darbus. Palankus laikas nuotykių ieškotojams.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Visko po truputį. Nedidelių darbų, greitai sutvarkomų reikalų nestigs profesijos srityje. Palankus metas rašyti laiškus, raštus, ieškoti reikalingų žinių, informacijos bei ja dalytis su kitais, o dar šią savaitę sėkmė gali nusišypsoti ir tvarkantiems teisinius reikalus. Po savaitgalio atsiras progų smagiai veiklai su artimais draugais.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Pasistumdymai. Kai kurių, greičiausiai labai artimų, asmenų mintys, veikla, valia vers daryti ne tai, ko norėtumėte jūs, o tai, ko reikia anai pusei. Jums beliks prie šio spaudimo prisitaikyti arba su juo kovoti. Laiko užteks, nes darbe tikėtina rutina. Palankus metas vykstantiems į kelionę – puikiai pavyktų ir pailsėti, ir akiratį praplėsti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savais keliais. Ko ta ana (antra) pusė nori, kai kada išties sunku suprasti. Beliks pasitelkti mintį „kai norės, tai ir pasakys“ ir žygiuoti prie savo kasdienių darbų. Kol kas vyraus nedideli, tačiau tokie, kuriuos atlikti būtina. Bet ir energijos nestigs, dėl to viskas pavyks puikiai. Po savaitgalio prasidės palankus metas poilsio kelionei.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Galimybės. Tęsiasi metas, kai iniciatyva ir asmeninėje, ir ypač dalykinėje srityje kitiems žmonėms priklausys daug dažniau. Jums beliks tik siūlomus dalykus įvertinti ir – arba juos priimti, arba atmesti. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų namie gali būti dar šią savaitę. Vis dar vilios sportinės pramogos.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Svarbiausi dalykai. Atrodo, tikrai nestigs nedidelių darbų, rūpesčių rūpestėlių, reikalų, kuriuos sutvarkyti reikės kaip tik dabar. Gali būti, jog teks rūpintis ir sveikata, – tai palankus metas. Kita svarbi sritis – namai, šeimos reikalai: čia būsite linkę veikti greitai, ryžtingai ir nesidairydami į šalis. Dėl to ir rezultatai džiugins.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Kūryba. Būsite linksmi ir kūrybiški, dėl to bus lengva ir patiems pramogų susirasti, ir kitus įtraukti. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba, – tikėtinas nemenkas pripažinimas. Visgi po savaitgalio įkvėpimo bus jau mažiau, o kasdienių darbų – kiek daugiau. Ši savaitė gali atnešti sėkmę siekiant finansinės naudos.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Daug visko. Regis, daugiausia dėmesio sulauks namai, šeimos reikalai, bent jau iki savaitės pabaigos. Palankus metas tvarkyti namų, būsto reikalus, rūpintis, kad čia būtų dar gražiau ir patogiau visiems. Po savaitgalio vis dažniau atsiras galimybių pasilinksminti. Kryptinga veikla siekiant finansinės naudos jos ir atneš.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Tiesiai į tikslą. Būsite energingi, veiklūs, sportiški, prie tikslo žengsite tiesiai, be skrupulų, dėl to geriausiai seksis ta veikla, kurios imsitės ar kurią prižiūrėsite patys. Geras metas sportuojantiems – laimėjimai tarsi patys ieškos jūsų. Palankus laikas mokytis, ieškoti žinių, jomis dalytis. Įvertinimo siekti patartina kitos savaitės viduryje.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Nauda. Atrodo, daug dėmesio ir jėgų pareikalaus piniginiai reikalai, tačiau pastangos siekiant naudos jos žada ir atnešti. Visgi kitos savaitės viduryje apdairumas, ypač bendraujant su pareigūnais ar kitais svarbiais asmenimis, tikrai pravers. Po savaitgalio tapsite atviresni, daugiau bendrausite su maloniais žmonėmis.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Nauda. Atrodo, daug dėmesio ir jėgų pareikalaus piniginiai reikalai, tačiau pastangos siekiant naudos jos žada ir atnešti. Visgi kitos savaitės viduryje apdairumas, ypač bendraujant su pareigūnais ar kitais svarbiais asmenimis, tikrai pravers. Po savaitgalio tapsite atviresni, daugiau bendrausite su maloniais žmonėmis.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Asmeninis gyvenimas. Nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Dėl to, kad netrūks nei energijos, nei noro būti pirmiems arba geriausiems, pasiekti pavyks daug. Po savaitgalio pasikeis vidinė būsena: pasidarysite jausmingesni, meniškesni, kūrybiškesni, norėsis daugiau pramogų ir smagių dalykų sau. Darbams dėmesio liks mažiau.

Naujausi straipsniai