Naglio Šulijos horoskopas vasario 7-13 dienoms: po savaitgalio gali būti nenumatytų įvykių

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-07 14:33
Mėnulis kasdien darysis vis pilnesnis ir skatins imtis svarbių darbų bei reikalų. Merkurijus savaitgalį iš Vandenio pereis į Žuvų ženklą ir pradės labiau vadovautis vaizduote, ne protu. Venera Ožiaragyje primins ledo karalienę, tad jausmai mums netrukdys, o Marsas artėja prie Urano – ši porelė bus nenuspėjama, tad po savaitgalio gali būti nenumatytų įvykių.

Avinas. Pokyčiai. Būsena bus tokia, tarsi krėstų elektra: norėsis ką nors keisti, bet bus sunku apčiuopti, ką, dėl to veiksmai gali būti chaotiški, ypač po savaitgalio. Patartina atsargiau vairuoti, apdairiau elgtis su įrankiais. Darbe gali būti smagių aplinkybių, o svarbūs darbai menkai tikėtini. Po savaitgalio galima nedidelė piniginė nauda.

Jautis. Padirbėjant. Gali būti nemažai darbų ar reikalų, tačiau vyraus gerai žinomi. Tvarkant juos, iki savaitgalio tikėtina svarbių asmenų parama, pagalba. Palankus metas kelionei. Galima nusiteikti, kad artėja didelis jėgų antplūdis ir veiklumo tarpsnis. Draugai naudingomis žiniomis nudžiugins po savaitgalio.

Dvyniai. Darbai. Teks padirbėti – iki savaitgalio dėl to, kad bus tinkama nuotaika, po savaitgalio – todėl, kad atsiras nedidelių, greitai sutvarkomų reikalų, prasidės palankus metas rašyti laiškus, raštus, dirbti su dalykine informacija. Be to, galima nusiteikti tam, kad netrukus darbo daugės. Palanku megzti naudingas pažintis.

Vėžys. Daug visko. Privalėsite susitaikyti, kad darbe aplinkybės gali pakrypti sunkiai nuspėjama linkme. Kita vertus, pokyčiai gali būti naudingi. Po savaitgalio prasideda palankus metas palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu, taip pat ieškoti su kelionėmis susijusios informacijos. Gali nudžiuginti santykiai su artimu žmogumi.

Liūtas. Smulkmenos. Artėja darbymetis darbe, bet kol kas galima užsiimti kasdieniais reikalais. Palanku rūpintis gydymu, sveikata (nebūtinai sava), jeigu reikia – rūpintis juridiniais dalykais, po savaitgalio tiktų ieškoti papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti. Darbe kiek padirbėti reikės jau po savaitgalio.

Mergelė. Savi reikalai. Darbe veiklos nedaug, tad galima užsiimti savais reikalais. Būtent jų dabar bus ne taip mažai. Po savaitgalio prasidės palankus metas bendrauti su reikalingais žmonėmis, tikėtini geri pasiūlymai. Ir dar – būsite kūrybiški, puikios nuotaikos, mokėsite ir patys linksmintis, ir kitus nudžiuginti.

Svarstyklės. Kryptys. Teks veikti keliomis kryptimis. Puikus metas stengtis, kad namie būtų dar jaukiau ir gražiau. Kūrybiškumui gali trukdyti nepalankios aplinkybės, tad juo pasikliauti nereikėtų. Kovojant dėl teisingumo aplinkybės gali susiklostyti netikėtai, tačiau nebūtinai blogai.

Skorpionas. Keli dalykai. Dėmesio bei pastangų gali paprašyti namai, šeimos reikalai. Tačiau aplinkybės gali klostytis nelabai palankiai, dėl to gerų rezultatų sunku tikėtis. Puikus metas bendrauti su draugais, plėsti akiratį. Svarbių susitikimų gali padovanoti kitos savaitės vidurys. Po savaitgalio atsiras nedidelių pramogų.

Šaulys. Apdairiai. Kalbėtis dalykinėmis temomis ir bendrauti su draugais reikėtų apdairiau – abipusis supratingumas gali kiek šlubuoti. Laikinai. Neblogai klostysis piniginiai reikalai – pastangos šioje srityje lengvai atneš naudos. Vis dar patiks sportinės pramogos, bet čia aplinkybės gali susiklostyti kiek netikėtai. Užtat smagiai.

Ožiaragis. Žavesys. Būsite žavūs, atsipalaidavę ir džiuginsite aplinkinius kūrybiškumu bei humoru. Sukurti ką mielo, gražaus seksis puikiai. Bus svarbių piniginių reikalų, tačiau čia aplinkybės neprivalo klostytis palankiai, tad sėkme pasikliauti nereikėtų. Baigiasi geras metas atlikti svarbius darbus namie.

Vandenis. Netikėtumai. Nors būsite energingi, veiklūs, tačiau siekti savo tikslų gali sutrukdyti abejonės. Kartais nieko nedaryti ar nesakyti yra geriau. Po savaitgalio vis didesnė sėkmė pradės lydėti tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos. Kol kas ji nebus didelė, bet tai – tik pradžia. Vairuoti patartina apdairiai.

Žuvys. Sparčiau. Dalykinės savybės sustiprės po savaitgalio. Ateis palankus metas greitai ir išradingai tvarkyti asmeninius reikalus, mat darbe vyraus įprasti darbai, o namie – įprasta tvarka. Tvarkant tai, kas susiję su finansais, nereikėtų nustebti, jeigu aplinkybės imtų klostytis kitaip, nei tikėtasi. Smagių akimirkų gali suteikti draugai. 

Naujausi straipsniai