Naglio Šulijos horoskopas vasario 6-12 dienoms: jausmais pasikliauti neverta

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-06 08:00
Mėnulio pilnatis bus sekmadienį – tad ir emocijų gali būti daugiau, nei reikėtų. Vargu ar jos padės dalykiniam gyvenimui. Žuvų ženklu keliaujantis Merkurijus taip pat nenorės vadovautis logika. Penktadienį Venera pereis į Avino ženklą ir prasilenks su Juoduoju Mėnuliu – taigi jausmais pasikliauti neverta.

Avinas. Bendraminčiai. Profesijos srityje veiklos ne per daugiausia, tiesiogines pareigas atliksite ramiai. Tačiau puikus metas ne tik aptarti bendrus reikalus su bendraminčiais ir kolegomis, bet ir kai ko iš karto imtis. Savaitės pabaigoje prireiks apdairumo ir santūrumo – nesivadovaukite jausmais.

Jautis. Būsena. Vidinė rimtis gali būti sutrikdyta be priežasties – esant tokios būsenos geriau atidėti sprendimus. Po savaitgalio viskas stos į vietas. Padės ir tai, kad nestigs darbo profesijos srityje, – neliks laiko gailėtis savęs. Reikėtų planuoti keliones – netrukus ateis tam geras laikas.

Dvyniai. Nuojauta. Tikėtina, kad darbe nestigs veiklos, gana svarbių reikalų, kurių imtis teks iš karto. Palanku rašyti laiškus, tvarkyti biurokratinius reikalus. Ypač gerai seksis tiems, kurie pasitelks nuojautą ir įkvėpimą, o ne racionalius dalykus – tai gali būti netikėtai naudinga. Vis dar palanku keliauti.

Vėžys. Ramiai. Dienos slinks ramiai. Profesijos srityje aplinkybės klostysis taip, kad čia daugės ne darbo, o malonių dalykų (tik ne savaitgalį!), tačiau tikros sėkmės gali tikėtis tie, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Namie taip pat ramu. Bus palankios dalykinės ir pažintinės kelionės.

Liūtas. Bendrumai. Ko gera, bus svarbu ne darbas ir ne namai. Bus reikšmingi susitikimai, pokalbiai, dalysitės mintimis ir ieškosite bendro sutarimo – atrodo, pirmiausia dalykinėje srityje. Su kelionėmis susijusios aplinkybės gali tapti svarbios, o sklandžios – tik po savaitgalio.

Mergelė. Sraute. Bus daug nedidelių, bet gana svarbių darbų, neatidėliotinų reikalų. Palanku rūpintis sveikata. Taip pat gali rastis nemažai įdomaus bendravimo, tikėtina, kad su įdomiu žmogumi – greičiausiai dalykinėmis arba pažintinėmis temomis. Bus veiklos namie.

Svarstyklės. Bruzdesys. Atsiras greitai sutvarkomų reikalų, nedidelių darbų, tačiau viskas vyks sparčiai, be kliūčių. Gali būti, kad svarbios taps sveikatingumo temos. Taip pat būsite kūrybingi, rasite progų pasilinksminti. Asmeniniai santykiai gali pateikti staigmenų savaitės pabaigoje – pravers apdairumas.

Skorpionas. Daug visko. Dėmesio reikės skirti keliems dalykams iš karto. Juk nenorėsite praleisti palankių progų ką nors gero nuveikti namie – šioje srityje būsite kūrybiški. Siekdami finansinės naudos būsite linkę veikti greitai, ryžtingai ir, svarbiausia, efektyviai. Šalia viso to dar bus galimybių pasilinksminti.

Šaulys. Vis pirmyn. Jausitės energingi, veiklūs, puikios sportinės formos, tad geriausiai seksis dalykai, kurių imsitės ar kuriuos prižiūrėsite patys. Be to, dabar būsite smalsūs, linkę bendrauti ir plėsti akiratį. Palankus laikas besimokantiems. Nedidelių darbų, reikalų atsiras ir namie.

Ožiaragis. Nauda. Domins piniginiai reikalai, galimybės gauti daugiau naudos. Atrodo, šioje srityje viskas klostysis sklandžiai, todėl pastangos pasiteisins. Taip pat dabar bus lengva mokytis, ieškoti reikalingų žinių. Norėsis tiesiog paplepėti su draugais. Su namais susijusios aplinkybės gali klostytis sudėtingai.

Vandenis. Nuotaika. Būsite veiklūs, kūrybingi, dėl to reikalus tvarkysite sklandžiai, o esančius šalia džiuginsite puikia nuotaika ir humoru. Ko gera, domins piniginiai reikalai, galimybė gauti daugiau naudos – šioje srityje galima tikėtis sėkmės. Atsargumo prireiks bendraujant savaitės pabaigoje.

Žuvys. Mikliai. Apsukriai tvarkysite įvairius darbus, mielai bendrausite ir asmeniniais reikalais, ir dalykinėmis temomis. Bet palanku besimokantiems. Tačiau apdairumo, atidumo prireiks tvarkant piniginius reikalus, ypač savaitgalį. Išlaidauti patartina apdairiai.

Naujausi straipsniai