Naglio Šulijos horoskopas vasario 21-27 dienomis: sulauksime pagalbos

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-21 09:13
Po neseniai buvusios pilnaties Mėnulis sklandžiai dils, bet iki jaunaties dar toli, tad nakties šviesulys nei trukdys, nei skatins. Marsas keliaus Jaučio ženklu ir parems norinčius sklandžiai dirbti, o kariauti neskubins. Venera Ožiaragio ženkle jausmų neskatins, tačiau draugaus su Merkurijumi ir padės visiems, kurie ieško gražaus žodžio, gražios minties.

Avinas. Nauda. Žvilgsnis dažnokai bus nukreiptas galimos naudos link, pastangų bus negailima, dėl to ir rezultatų ilgai laukti nereikės. Profesijos srityje galimi ne tiek darbai, kiek malonios smulkmenos, bet sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Aplinkinius bus lengva įtikinti savo talentu.

Jautis. Jėga. Jausitės taip, tarsi vidinė spyruoklė verstų eiti vis pirmyn. Energijos ir ryžto dabar nestokosite, dėl to sklandžiausiai eisis darbai, kurių imsitės ir prižiūrėsite patys. Puikiai seksis sportuojantiems – rezultatus gerinsite gana lengvai, tarsi savaime. Palankus metas su bendraminčiais svarstyti planus.

Dvyniai. Ristele į tikslą. Gali būti, kad nestigs darbo profesijos srityje. Atrodo, vyraus nedideli, greitai sutvarkomi reikalai, palanku rašyti laiškus, raštus, tvarkyti biurokratinius reikalus. Taip pat geras metas ieškoti darbui reikalingų žinių, informacijos. Artėja palankus metas smagiai kelionei – taigi ruoškitės.

Vėžys. Pasroviui. Sunku pasakyti, kam ši savaitė tinkama, mat darbe vyraus kasdienės užduotys, o namie – įprasta tvarka. Neblogas metas palaikyti arba, jei reikia, atkurti santykius su kai kuriais žmonėmis, palanku ir taikytis. Sėkmingas laikas leistis į kelionę – pavyktų puikiai pailsėti ir naujų įspūdžių pasisemti.

Liūtas. Aukštyn. Gali tekti raitotis rankoves – darbe atsiras užduočių ir iššūkių, kuriuos reikės įveikti. Kita vertus, energijos ir noro visiems parodyti, kaip viskas turi būti, irgi nestigs, tad rezultatai turėtų būti įspūdingi. Taip pat dabar geras metas ieškoti papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti. Savaitgalį teks daug bendrauti.

Mergelė. Aš ir tu. Dabar gali būti svarbūs santykiai su kai kuriais, greičiausiai ganėtinai artimais, žmonėmis. Juos puoselėti ir tuo džiaugtis labai geras metas – tie, kurie patys eina link jūsų, gali labai praturtinti. Taip pat dabar palanku tvarkyti teisinius reikalus, jeigu reikia – siekti abipusio sutarimo, taikytis.

Svarstyklės. Asmeniniai reikalai. Nedideli, tačiau svarbūs darbai, atidėti dalykai, įvairūs įsipareigojimai rikiuosis į eilutę ir vers imtis visko iš eilės. Tai gali būti neįdomu, tačiau būtina. Neblogai seksis tiems, kurie stengiasi, kad jų namai būtų dar jaukesni. Kad visai nepaskęstumėte reikaluose, pasirūpins draugai.

Skorpionas. Kūryba. Asmeniniai santykiai su kai kuriais artimaisiais gali būti labai spalvingi ir juos puoselėjant kai kada reikės mokėti nusileisti. Neblogi bus piniginiai reikalai, palanku rūpintis, kad naudos būtų dar daugiau. Nudžiugins ir gražioji gyvenimo pusė – vis daugiau atsiras progų smagiai pasilinksminti.

Šaulys. Namie. Tikėtina, kad nemažai dėmesio ir pastangų teks skirti namų, šeimos reikalams. Iš tiesų geras metas rūpintis namiškių patogumu. Tiktų tvarkyti ir su nekilnojamuoju turtu susijusius reikalus. Gali būti, kad nudžiugins ir piniginiai, turto reikalai. Sėkmė lydės tuos, kurie nutarė ar kuriems būtina rūpintis sveikata.

Ožiaragis. Su malonumu. Būsite atsipalaidavę, žavūs, net jausmingi, dėl to bus lengva džiuginti aplinkinius, o ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Kadangi užplūs atvirumas, sustiprės polinkis plėsti akiratį, sėkmingai galite ir mokytis, ir dalytis žiniomis. Patiks aktyvus poilsis.

Vandenis. Namų darbai. Darbe bus įprasta, užtat namie palanku imtis sunkių, svarbių, išmanymo reikalaujančių darbų, bus lengva įvesti tokią tvarką, kokios patiems reikia, o nepatenkintųjų maištas bus lengvai nuslopintas. Taip pat neblogai klostysis piniginiai reikalai, galima tikėtis apčiuopiamos naudos.

Žuvys. Lengvai ir žaismingai. Būsite linksmi, veiklūs ir žaismingi, dėl to lengvai tvarkysite visus reikalus, kokie tik pasitaikys. Dėl savo iškalbingumo ir apsukrumo irsitės greitai ir net žaismingai. Gali būti, kad dėl to ir piniginiai reikalai netrukus maloniai pagerės. Greitai judėti patiks – kol kas tai bus be skaudžių pasekmių. 

Naujausi straipsniai