Naglio Šulijos horoskopas vasario 20–26 dienoms: geriau baigti svarbesnius asmeninius darbus

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-20 08:00
Saulė ką tik įžengė į Žuvų ženklą ir skatina mus daryti gražius, mielus dalykus, dažniau vadovautis nuojauta ir vaizduote. Dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus – taip pat Žuvyse ir juda atgal, todėl nenusiteikęs griebtis veiklos. Mėnulis dyla – taigi svarbesnius asmeninius darbus geriau baigti, o naujoves atidėti pirmadieniui ar po jo.

Avinas. Dvi pusės. Atrodo, darbe daugės darbo ir galbūt iššūkių, tačiau jų norėsis imtis iš peties. Energijos pakaks, todėl laimėjimai bus akivaizdūs. Užvėrę darbovietės duris atsipalaiduosite, tapsite romantiškesni, net jausmingesni, noriai rūpinsitės savo bei šalia esančių žmonių išvaizda ir maloniais potyriais.

Jautis. Neskubant. Namie vyraus įprasta tvarka, asmeninio gyvenimo judinti  aplinkiniai neketina. Darbe kiek sparčiau suktis reikės šią savaitę, tačiau laikas palankesnis ką svarbesnio baigti, o naujus darbus geriau pradėti po savaitgalio. Kitaip tariant, dienos slinks ramiai. Geras laikas sportinei kelionei.

Dvyniai. Padirbėjant. Gali būti, kad daugės darbo darbe, profesijos srityje. Iki savaitės pabaigos palankiau svarbesnius reikalus sutvarkyti, o nauji bus sklandesni, jei bus pradėti po savaitgalio. Namie veiklos nedaug, vyraus įprasta tvarka. Pramogomis rūpinsis artimieji, bendraminčiai.

Vėžys. Praleidžiant kitus. Atrodo, dienos slinks gana ramiai – darbe darbo ne per daugiausia, bet gali būti malonių smulkmenų, namie irgi viskas savo vietose. Prasideda palankus metas žiemos kelionėms. Itin aktyvi gali tapti miela antroji pusė – teliks tokį entuziazmą palaikyti.

Liūtas. Stebint. Ko gero, susidarys įspūdis, kad dienos slenka pro šalį kaip vaizdai pro autobuso langą – jeigu patys veiklos neprisigalvosite, nieko ir neveiksite. Palanku kibti į nedidelius buities darbus, tvarka ir švara greitai pradžiugins, ypač jei jos nebuvo. Geras metas keliauti.

Mergelė. Palaikant. Daug kas priklausys nuo kitų, greičiausiai gana artimų, žmonių arba vieno asmens – anos pusės iniciatyva ir optimizmas įkvėps ir jus. Dalykinėje srityje irgi palankiau veikti prisitaikant prie aplinkybių, o ne joms priešinantis. Gali atsirasti puikių sportinių pramogų – jos vis labiau patiks.

Svarstyklės. Prieš startą. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, neatidėliotinų reikalų gali būti nemažai. Bet tai įveikiama užduotis. Atsiranda ir palankios sąlygos imtis ryžtingų darbų, permainų namie – tik nepamirškite, kad ir vienoje, ir kitoje srityje veiklą geriau pradėti po savaitgalio.

Skorpionas. Linksmybės. Atrodo, prasideda žiemos (o gal pavasario?) linksmybės: puikia nuotaika, kūrybingumu džiuginsite ir aplinkinius. Progų pasilinksminti taip pat bus vis daugiau. Būsite judrūs, patiks greitai eiti ir važiuoti (atrodo, be pasekmių, bent jau dabar). Palanku rūpintis sveikata.

Šaulys. Savi reikalai. Tinkamas metas užsiimti šeimos reikalais, rūpintis būstu. Iki savaitės pabaigos labiau tiktų planuoti, o po savaitgalio – kai ko ir imtis. Ko gero, rūpės ir piniginiai, turtiniai reikalai. Kiek apsidairius, šioje srityje galima imtis veiklos – iš jos bus apčiuopiamos naudos.

Ožiaragis. Pirmyn. Pasikeis vidinė būsena – tapsite energingi, veiklūs, ištvermingi, puikios sportinės formos, norėsite eiti ir daryti. Žinoma, geriausiai seksis ta veikla, kurios imsitės patys. Prasideda puikus metas sportuojantiems. Atrodo, vis didesnės naudos atneš piniginiai reikalai.

Vandenis. Atvirai. Daug ir noriai bendrausite, nes būsite atviri ir judrūs. Geras metas pažintinei kultūrinei veiklai. Taip pat bus svarbūs piniginiai, turtiniai reikalai. Iki savaitės pabaigos šioje srityje palankiau svarbesnius darbus baigti, o naujos veiklos geriau imtis pirmadienį arba vėliau.

Žuvys. Lengvai. Būsite energingi, veiklūs, skleisite gerą nuotaiką. Tinkamas laikas imtis gerai žinomos veiklos. Sudėtingesnius darbus atlikti bus kiek sunkiau ir truks ilgiau. Atrodo, neblogai klostysis ir piniginiai reikalai, tik savaitgalį patartina apdairiau išlaidauti.

Naujausi straipsniai