Naglio Šulijos horoskopas vasario 15-21 dienoms: kaip saulės užtemimas paveiks gyvenimus?

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-15 10:53
Mėnulio jaunatis šiandien, ketvirtadienį. Šiandien vakare – ir saulės užtemimas. Tiesa, matomas jis bus daugiausia Antarktidoje. Svarbesnius darbus, matyt, patogiau bus pradėti jau po savaitgalio. Sekmadienį Saulė su Merkurijumi pereis iš Vandenio į Žuvis. Ką gi, intelektualaus išradingumo bus kiek mažiau, o meniško įkvėpimo – daugiau.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Žiemos miegas. Iki savaitės pabaigos gali tvyroti mieguista ramybė: nuotaikos su kuo nors ar dėl ko nors grumtis, matyt, nebus. Šiek tiek pajudėti privers savaitės pradžia – tapsite veiklesni, dėl to noriai imsitės reikalų (pirmiausia asmeninių) tvarkymo. Savaitės vidurys nudžiugins nedidele finansine sėkme. Tęsiasi geras metas kelionėms.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Kolektyvinė veikla. Darbe, profesijos srityje veiklos vis mažiau, svarbesniems asmeniniams darbams, rimtai pradžiai palankus laikas senka. Tačiau po savaitgalio atsivers galimybių ilgiau pabūti ir su artimais draugais, ir su bendraminčiais, aptarti būsimus darbus ir net kai ko imtis iš karto. Atrodo, smagių dalykų čia taip pat nestigs.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Graži pradžia. Iki šios savaitės pabaigos galima leisti sau tinginiauti – vis tiek profesijos srityje svarbesnių darbų tikimybė nedidelė. O kitą savaitę reikės suktis vis sparčiau. Tačiau visas šis dalykinis bruzdesys dažnai bus tarsi paskanintas kokiomis nors maloniomis aplinkybėmis. Rūpesčių gali kelti santykiai su kai kuriais žmonėmis.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Permainos. Šią savaitę nestigs nedidelių darbų, reikalų, kuriuos reikės sutvarkyti, įsipareigojimų. Po savaitgalio nuobodžių dalykų liks kur kas mažiau, geros nuotaikos ir žvalumo daugės. Prasidės labai palankus metas vykti į keliones – ir dalykines, ir poilsines. Dalykinius ryšius su užsieniu palaikyti irgi seksis.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Daug visko. Dalykinėje srityje permainų tikimybė nėra didelė. Tvarkantiems teisinius reikalus neblogai seksis iki savaitės pabaigos – vertėtų ką svarbaus užbaigti ir prie tos temos nebegrįžti. Tiktų rūpintis namų, šeimos reikalais. Taip pat vilios sportinės pramogos, o rimtai sportuojantys nesunkiai parodys, kas čia geriausias.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Gebėjimas priimti. Vis daugiau dalykų priklausys ne nuo jūsų minčių ar pastangų, o nuo kito, greičiausiai artimo, asmens. Kita vertus, galima spėti, kad tai, kas siūloma, bus naudinga, pozityvu, dėl to verta priimti, ypač po savaitgalio. Panašiai aplinkybės gali klostytis ir dalykinėje srityje. Tęsiasi palankus metas svarbiems darbams namie.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pareigos. Laikas, kai buvo lengva improvizuoti, pamažu eina į pabaigą, o laikas, kai reikia tiesiog darbuotis, – ateina. Iš tiesų nedidelių darbų, paprastų pareigų, visokių rūpestėlių dabar bus vis daugiau ir daugiau. Palankus metas rūpintis sveikatos reikalais. Taip pat sėkmė lydės siekiant finansinės naudos, tvarkant piniginius reikalus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Gyvenimo žiedai. Namų, šeimos ar būsto reikalai rūpės vis mažiau – juos palankiau užbaigti. Juk kūrybiškumas jau prabudo, noras linksmintis – taip pat, jausmai irgi gali rasti priežastį atsiskleisti – žodžiu, gražioji gyvenimo pusė gręžiasi į jus. Ypač tai pasijus po savaitgalio. Atrodo, sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Sparčiai. Būsite energingi, veiklūs ir linkę dalykinius reikalus tvarkyti atakuodami. Atrodo, tai daryti, bent jau kol kas, seksis kuo puikiausiai. Sėkmė lydės sportuojančius – atrodys, kad pergalė pati ieško jūsų. Atidumo, apdairumo, reikės tvarkant piniginius reikalus, užtai vis daugiau smagios veiklos ir džiugių dalykų atsiras namie.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Vaistai. Netinkamai nuotaikai (kuri kai kada aplankyti vis dėlto gali) padės atsispirti aktyvi veikla dviejose srityse. Iki savaitės pabaigos tęsiasi palankus metas sutvarkyti kokį nors svarbesnį piniginį, turtinį, reikalą, fiksuoti naudą, o po savaitgalio ir taip nemenkas atvirumas pasidarys dar didesnis. Geras metas besimokantiems.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Būti ir turėti. Tikėtini tam tikri pokyčiai. Asmeniniu žavesiu pasikliauti verta iki savaitės pabaigos. Po savaitgalio ir taip atbudusi sėkmė tvarkant piniginius reikalus pasidarys dar didesnė, beliks tiktai tinkamai ją išnaudoti. Smagių, naudingų susitikimų gali atnešti kitos savaitės pradžia. Aktyviu poilsiu pasirūpins draugai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Asmenybė. Ir taip nemenkas asmeninis žavesys po savaitgalio taps dar ryškesnis, pastebimesnis, žaismingesnis. Be to, atsigaus bei suklestės dalykinės savybės. Žodžiu, imsite lėkti per gyvenimą – tik smagūs purslai tykš. Tai palankus metas tiems, kas turi prisistatyti, supažindinti su savo veikla. Asmeninis gyvenimas irgi taps spalvingesnis.

Naujausi straipsniai