Naglio Šulijos horoskopas vasario 14-20 dienoms: jausmingumo šią savaitę tikėtis neverta

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-14 08:00
Venera dabar ne tik atsidūrė ganėtinai nepalankioje sau aplinkoje – Ožiaragio ženkle, bet ir prasilenks su jo valdovu atšiauriuoju Saturnu. Akivaizdu, kad jausmingumo šią savaitę tikėtis neverta. Merkurijus taip pat bus nenusiteikęs tvarkyti dalykinių reikalų. Užtat Marsas dar šiandien pereis iš Avino į Jautį ir bus pasirengęs jau ne kovoti, o arti dėl aiškaus tikslo. Mes – taip pat.

Avinas. Praktinis požiūris. Darbe gali pasitaikyti smagių aplinkybių, veiklos, bet vargu ar verta tam teikti daug reikšmės. Bus svarbu, ne kokie šaunūs ir veiklūs esate, o kokios naudos dabar galite gauti. Atrodo, stengdamiesi ir gausite, maža to, akivaizdu, kad ateityje naudos taip pat turėsite. Savaitgalis pasiūlys smagių pramogų.

Jautis. Vis drąsiau. Būsite vis veiklesni ir drąsesni, dėl to tikslų link žengsite tiesiai, nesidairydami. Džiaugtis galės sportuojantys – atrodys, tarsi sėkmė pati ieško jūsų. Žinoma, kai būsena tokia, geriausiai seksis veikla, kurios imsitės ar kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Smagiu pokalbiu ir naudingomis žiniomis nudžiugins ir draugai.

Dvyniai. Bruzdesys. Darbe gali būti nemažai veiklos, teks tvarkyti nedidelius, tačiau gana svarbius reikalus, rašyti laiškus, kalbėti telefonu ir panašiai bruzdėti. Viskas vyks gana sėkmingai, tačiau po savaitgalio koją gali kišti išsiblaškymas. Nedidelių finansinių reikalų galite turėti dar šią savaitę, svarbios veiklos namuose – jau kitą.

Vėžys. Draugai. Darbe, profesijos srityje veikla kurį laiką aprims ir natūraliai dėmesys nukryps draugų link – bus smagu būti kartu, lengva visiems imtis veiklos. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti sudėtingi, tad neskubėkite ir pažiūrėkite, kas bus. Kitos savaitės viduryje prasideda palankus metas keliauti.

Liūtas. Iššūkiai. Darbe gali atsirasti rimtų užduočių, kurias reikės atlikti greitai ir efektyviai. Kita vertus, jėgų ir noro būti geriausiems taip pat nestigs, dėl to tikslų link žengsite užtikrintai. Taip pat dabar palankus metas tvarkyti juridinius, teisinius reikalus, siekti teisingumo. Seksis ir ieškoti papildomų išteklių savo veiklai.

Mergelė. Fragmentai. Nestigs mažų darbų ir rūpesčių – kaip visada. Visgi vargu ar jie nuvargins. Taip pat dabar gali pasitaikyti svarbių susitikimų ir pokalbių, ypač dalykinėmis temomis, galimi naudingi pasiūlymai. Darbe kiek daugiau paplušėti teks iki savaitgalio. Prasideda palankus metas sportinėms kelionėms, nuotykiams.

Svarstyklės. Pasroviui. Atrodo, nieko ypatinga nevyks. Mėgindami namus daryti gražesnius ir jaukesnius galite susidurti su kliūtimis, tad procesas kurį laiką sustos. Ir dalykiniai, ir asmeniniai santykiai nusistovės, su niekuo kovoti nebereikės. Gali pasitaikyti progų saikingai pasilinksminti. Taigi džiaukitės kasdienybe ir ilsėkitės. Kartais reikia.

Skorpionas. Santykiai. Santykiai su kai kuriais žmonėmis kels daugiau rūpesčių – ana pusė gali tapti veikli, energinga ir linkusi diktuoti, ką kaip daryti. Nestigs veiklos ir namie, bet laikas, kai čia patogu nuveikti ką svarbaus, eina į pabaigą. Taip pat šiuo metu gali atsirasti nedidelių, tačiau smagių pramogų, kultūrinės veiklos ir panašiai.

Šaulys. Ristele. Daugės nedidelių darbų, teks prisiminti pareigas, įvairius reikalus ir visa tai daryti neatidėliojant. Ką gi, raitokitės rankoves. Šalia visų darbų dar reikės daug bendrauti su visokiais žmonėmis – taip susiklostys aplinkybės. Turbūt ir judėti reikės nemažai. O piniginiai reikalai kol kas nebūtinai bus sklandūs.

Ožiaragis. Paguoda. Darbe, profesijos srityje veiklos nedaug, tačiau gali būti, kad dabar reikės spręsti, kam verta ir ar apskritai verta atskleisti savo jausmus. Įkvėpimo daryti gražius ir malonius dalykus kurį laiką gali ir nelikti. Tai laikina, o paguodą teiks sėkmė siekiant finansinės naudos. Taip pat dabar ims patikti sportinės pramogos.

Vandenis. Namie. Būsite puikios nuotaikos, veiklūs ir mielai bendrausite su aplinkiniais. Dabar gali daugėti veiklos namie: atsiras, ką būtinai reikia perdaryti, pertvarkyti ar sutaisyti – panašiai veiklai palankus metas. Vis didesnė sėkmė lydės tvarkant ir piniginius reikalus – kol kas nelabai didelius, bet naudingus. Galima draugų parama.

Žuvys. Dalykiškai. Būsite dalykiški, lengvai tvarkysite reikalus, kurių kaip tyčia gali būti vis daugiau, be to, aplinkiniams patiks jūsų bendravimo stilius. Gali būti, kad jūsų gabumai bus pastebėti ir sulauksite svarbių asmenų paramos (greičiausiai jau po sekmadienio). Patiks judėti, greitai važiuoti. Smagių pramogų atneš savaitės pabaiga. 

Naujausi straipsniai