Naglio Šulijos horoskopas spalio 3–9 dienoms: dalykiniai reikalai ir jokios konkurencijos

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-03 08:13
Dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus šiandien pereina į Skorpiono ženklą ir tampa priekabus, įdėmus, pasiryžęs kovoti dėl savo interesų. Marsas rytoj pereis iš Mergelės į Svarstykles ir bus taikus kaip avinėlis, neskatins konkurencijos. Vadinasi, lieka Merkurijaus tvarkomi dalykiniai reikalai ir estetė Venera, antradienį pereinanti taip pat į Skorpiono ženklą.

Avinas. Būsena. Šis tas pasikeis – dar šią savaitę noro sistemingai ir nuosekliai dirbti bus mažiau, o būtinybės prisitaikyti prie kitų ar greičiau kito asmens savijautos ir siekių bus daugiau. Tai nebūdinga situacija, bet vargu ar pavyks ką nors pakeisti. Be to, ir dalykinėje srityje gali vykti kai kas panašaus. Palanku siekti teisingumo.

Jautis. Iš eilės. Nedidelių darbų, kasdienių reikalų bus ištisai, teks ir įsipareigojimus vykdyti – taigi reikės daryti viską iš eilės ir nebus kada murmėti. Gerai imtis reikalų, susijusių su sveikata ir sveikatingumu. Dar viena gera žinia – sėkmė lydės tuos, kurie ieško papildomų finansinių išteklių savo veiklai tęsti arba plėsti.

Dvyniai. Kūryba. Puikus metas – širdyje gera, bus daug progų smagiai leisti laiką, nuveikti ką nors įdomaus, nekasdieniško. Patys būsite labai kūrybiški, išradingi, dėl to bus lengva kurti ką mielo ir gražaus ne tik sau, bet ir kitiems. O ir asmeniniai jausmai gražiai atsiskleis – tai paskatins palankiai besiklostančios aplinkybės.  

Vėžys. Namai namučiai. Gali būti, kad daugiausia dėmesio sulauks namų, šeimos reikalai – rūpintis jais skatins ir palankios aplinkybės, ir vidinė būsena. Tikėtina, kad ir reikalai bus sutvarkyti, ir fizinės jėgos reikalaujantys darbai įveikti, ir grožio bei patogumų bus daugiau. Be to, nepastebimai prasidės rudens pramogos.

Liūtas. Akiratis. Būsite atviri, daug bendrausite įvairiomis temomis su įvairiais žmonėmis. Puikus metas besimokantiems, taip pat ieškantiems reikalingų žinių, informacijos arba ja besidalijantiems. Galimos trumpos išvykos. Gerai rašyti laiškus, raštus. Bus lengva rūpintis namų, šeimos reikalais – kol kas neskubant.

Mergelė. Nauda. Daugiausia dėmesio, laiko ir pastangų gali prireikti tvarkant piniginius ir turtinius reikalus. Palankiai klostysis aplinkybės gauti daugiau naudos, dėl to verta pasistengti. Gerai ieškoti papildomo uždarbio. Vis dėlto nepaisant visų darbų ir rūpesčių, pavyks susitikti su draugais ir smagiai praleisti laiką.

Svarstyklės. Jėga. Puikus metas! Būsite energingi, veiklūs, jeigu reikės – net kovingi, dėl to į tikslą žengsite nesidairydami, o geriausiai seksis pačių prižiūrimi darbai ir veikla. Geras laikas ir sportuojantiems – atrodys, kad pasiekimai tarsi patys jūsų ieško. Taip pat palengva ims gerėti piniginiai reikalai.

Skorpionas. Postūmis. Vis dar atrodys, kad svarbiausi įvykiai yra kažkur toliau ir į juos telieka žvelgti it į gamtovaizdį pro traukinio langą. Vis dėlto ne viskas taip prastai: asmeninis veiklumas didės, kasdien būsite vis judresni, vis kalbesni (ypač dalykinėje srityje), ir reikalus, kurių atsiras vis daugiau, tvarkysite vis greičiau.

Šaulys. Draugai. Darbe darbo tikriausiai bus ne per daugiausia, į įprastą tvarką namie taip pat niekas nesikėsins. Tačiau gali būti svarbi kolektyvinė veikla: kartu ką nors daryti pasiūlys artimiausi draugai, visiems kartu būtų smagu pasiieškoti nuotykių. Su kolegomis taip pat puikiai sektųsi aptarti bendrus darbus.

Ožiaragis. Siekiai. Gali būti, kad sutaps iš karto du dalykai. Rimtos, gal net sunkios veiklos atsiras darbe, profesijos srityje, teks suktis kaip vijurkui. Kita vertus, jėgų ir noro būti geriausiems taip pat bus daug, dėl to pavyks daug pasiekti. Taip pat atsiras priežasčių daugiau ir dažniau susitikti su artimais draugais, aptarti bendrus reikalus.

Vandenis. Padirbėjant. Atrodo, daugės darbų profesijos srityje. Tačiau vyraus nedideli, greitai sutvarkomi reikalai, todėl smarkiai nepavargsite. Palankus metas dalykinei korespondencijai. Taip pat geras laikas kelionėms, ypač tokioms, kuriose reikia fizinės ištvermės, užtat galima patirti įsimintinų nuotykių.

Žuvys. Smulkmenos. Aiškių orientyrų gali ir nebūti, dienos slinks nuo vienų smulkmenų prie kitų. Iki savaitgalio jų gali būti kiek daugiau darbe, profesijos srityje, savaitgalį smagiai pabendrausite su artimais draugais, o paskui norėsite ramybės. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kelionėmis, judėjimu.

Naujausi straipsniai