Naglio Šulijos horoskopas spalio 24–30 dienoms: į aplinką bus reaguojama aštriau

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-24 08:02
Saulė ką tik įžengė į Skorpiono ženklą ir prisijungė prie čia jau esančių Merkurijaus bei Veneros, todėl viskas matoma ir jaučiama ryškiau, stipriau, į aplinką reaguojama aštriau. Mėnulio jaunatis bus tik pirmadienį paryčiais, tad šią savaitę bus patogiau ką nors svarbesnio baigti, o pradėti geriau nuo pirmadienio.

Avinas. Prisitaikymai. Vis dar daug kas priklausys ne nuo jūsų, o nuo kitų asmenų norų bei veiksmų, taigi teks derintis. Po savaitgalio gali būti rimtų kliūčių, galbūt susijusių su profesijos reikalais. Reikės laukti ir taikytis prie aplinkybių. Palanku ieškoti papildomų išteklių savo veiklai plėsti.

Jautis. Banga. Ganėtinai artimi asmenys dabar gali būti ir labai veiklūs, ir kupini vertingų pasiūlymų, tad teliks pasirinkti, kaip į šią atsiritančią bangą reaguoti – kovoti ar šokti ant jos, leistis nešamiems ir žiūrėti, kas nutiks. Vis dar palanku ryžtingai rūpintis savo ir kitų žmonių sveikata.

Dvyniai. Iš eilės. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, visokių neatidėliotinų reikalų gali būti ne taip jau mažai. Teks imtis visko iš eilės. Visgi dar liks laiko ir pramogoms – dabar patiks tokios, kurios verčia judėti, įtempti jėgas. Svarbių ir naudingų susitikimų, pokalbių gali būti kitos savaitės viduryje.

Vėžys. Smagiai. Progų smagiai pasilinksminti gali būti dar daugiau nei iki šiol. Būsite išradingi, bus lengva ką mielo bei smagaus sukurti sau, galbūt tai pateikti ir esantiems šalia. Aplinkybės bus palankios atsiskleisti ir jausmams. Vis dar palankus metas atlikti sunkius darbus namie, ką nors pertvarkyti.

Liūtas. Namie. Svarbiausią dėmesį teks skirti namams, namiškiams, su jais susijusiems reikalams – pastangos greitai bus matomos, atsiras daugiau tvarkos, patogumo. Taip pat teks daug judėti, galbūt prireiks kur nors neilgam nuvykti – taip jūsų akiratis plėsis dar labiau. Nedidelių pramogų atsiras jau po savaitgalio.

Mergelė. Komunikacija. Daug ir noriai bendrausite, atvirausite, bet sugebėsite išlaikyti ir kritinį mąstymą. Bus smagu mokytis, dalytis žiniomis su kitais, palanku rašyti laiškus, raštus, imtis kitokių ryšių. Į piniginius reikalus žvelgsite kaip narsus generolas į mūšio, kuris žada daug grobio, lauką.

Svarstyklės. Nesidairant. Būsite energingi, veiklūs, į tikslą žengsite drąsiai. Tad palanku imtis bet kokios veiklos, ją prižiūrėti, vadovauti. Puikiai seksis sportuojantiems. Gali būti ir gana svarbių piniginių, turtinių reikalų. Atrodo, šioje srityje tvarkysitės sėkmingai, tikėtina ir apčiuopiama nauda.

Skorpionas. Ir grožis. Nestigs energijos, geros nuotaikos ir optimistinio veiklumo, dėl to kasdieniai reikalai eis tarsi sviestu patepta. Geras metas bet kokiai su informacija susijusiai veiklai, tiks plėsti akiratį trumpose kelionėse. Be to, įkvėpimas lydės tuos, kurių veiksmai susiję su grožio, patogumo kūrimu.

Šaulys. Įprastai. Darbe, profesijos srityje kiek daugiau veiklos gali būti šią savaitę, vėliau viskas daugmaž atitiks įprastą ritmą. Apskritai dienos slinks ramiai, kažin ko naujo nebus, taigi patys galvokite, kuo užsiimti. Nors ir tinginiauti seksis puikiai. Iš stingulio išsivaduosite tik kitos savaitės viduryje.

Ožiaragis. Tikslai. Gali būti, kad darbe nestigs nei rimtų užduočių, nei noro jas įveikti, dėl to tikėtini puikūs pasiekimai. Vis dėlto palankiau tęsti anksčiau pradėtus darbus, o naujiems geriau skirti laiką po savaitgalio. Galbūt norėsite dažniau pasimatyti su draugais, tartis su kolegomis dėl ateities planų.

Vandenis. Darbai. Tikėtina, kad darbe, profesijos srityje ims daugėti svarbios veiklos. Teks griebti viską iš eilės. Nepanašu, kad galėtų būti kokių nors kliūčių, tad galima manyti, jog nuveikti pavyks daug. Vis dėlto naujus darbus pradėti geriau po savaitgalio. Geras metas sportinėms kelionėms.

Žuvys. Neskubant. Dienos slinks ramiai, be didesnių iššūkių. Darbe kiek smarkiau paplušėti prireiks tik kitos savaitės viduryje – iki to meto vyraus įprasta rutina. Namie nusistovėjusios tvarkos ardyti taip pat niekas neketina. Palanku keliauti. Svarbesniems susitikimams, pokalbiams tiks laikas iki savaitgalio.

Naujausi straipsniai