Naglio Šulijos horoskopas spalio 17–23 dienoms: dalykiniai reikalai, grožis ir jausmai

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-17 08:00
Po neseniai buvusios pilnaties mėnulis jau dyla, bet dar nesudils smarkiai, tad galima manyti, kad emocijos dirbti nei padės, nei trukdys. Saulė su Marsu dabar bus Svarstyklėse, todėl agresyviai veikti tikrai neskatins, o Venera ir Merkurijus viešėdami Skorpione bus aistringi ir dėl dalykinių reikalų bei grožio ir jausmų bus linkę veikti be kompromisų.

Avinas. Pasirinkimas. Darbe darbų ne per daugiausia, namie irgi įprasta tvarka. Tačiau dabar domins santykiai su kai kuriais, galbūt labai artimais, asmenimis – jų norai, veiksmai ir siekiai dabar bus svarbūs, o jums beliks spręsti – prisitaikyti, prisijungti (kas būtų produktyviau) ar priešintis.

Jautis. Ana pusė. Nedidelių darbų, kasdienių reikalų tikrai neturėtų stigti. Palankus metas imtis energingos veiklos, susijusios su sveikata, sveikatingumu. Taip pat metas palankus partnerystei puoselėti – ir asmeninėje, ir ypač dalykinėje srityje galimos naudingos sąjungos ir vertingi pasiūlymai.

Dvyniai. Perpus. Nežymūs, tačiau gana svarbūs reikalai rikiuosis į eilutę ir reikalaus jų imtis iš eilės. Geras metas tiems, kurių veikla susijusi su sveikata, gydymu. Nestigs ir smagių aplinkybių, o jūs būsite kūrybiški, linkę ir patys gražiais dalykais pasidžiaugti, ir nudžiuginti esančius šalia. Ypač pasiseks vaikams.

Vėžys. Asmeniniai reikalai. Nestigs svarbios veiklos namie. Šiaip ar taip, ryžto bei jėgų viską statyti į tas vietas, į kurias reikia jums, tikrai pakaks ir dar liks. Namiškiai gali skųstis, kad jūsų balse per daug liepiamosios nuosakos. Bus ir nemažai smagių aplinkybių, beliks jomis pasinaudoti. Arba imtis kūrybos patiems.

Liūtas. Akiratis. Būsite atviri, judrūs, linkę bendrauti su įdomiais žmonėmis ir mokytis dalykų, kurie jums svarbūs arba įdomūs. Tikėtinos neilgos kelionės. Gali atsirasti gana svarbių darbų arba veiklos namie – palankus metas ir namiškius suburti, ir dalykinius reikalus tvarkyti, ir būsto grožiu bei patogumu užsiimti.

Mergelė. Nauda. Tikėtina, kad bus nemažai piniginių, turtinių reikalų. Pastangos šioje srityje naudos tikrai atneš, o sunkumai ryškėti pradės tiktai kitos savaitės viduryje. Taip pat būsite atviri, linkę bendrauti, atsiras progų susitikti su draugais. Įmanoma ir smagi pažintinė veikla. Būtų lengva mokytis ar mokyti kitus.

Svarstyklės. Veikla. Būsite energingi, veiklūs, jeigu reikės – ir narsūs, prie tikslo žengsite tiesiai, netgi šiek tiek žaismingai. Sėkmė lydės sportuojančius ir tuos, kurie viską daro patys. Gali būti ir svarbių piniginių reikalų – dažniausiai nedidelių, greitai sutvarkomų, tačiau tikrai naudingų. Galimos ir tiesiog dovanos.

Skorpionas. Bruzdesys. Būsite iškalbingi, šmaikštūs, tačiau dėl to neprarasite įžvalgumo – iš tiesų jis bus net didesnis nei įprasta, dėl to visus reikalus, kurių dabar bus nemažai, tvarkysite greitai ir efektyviai. Be to, jūsų dalykiškumas dabar gali būti papuoštas ir nemenku asmeniniu žavesiu. Gali atsigauti ir jausmai.

Šaulys. Ramiai. Dalykinė sritis gali būti apmirusi, darbe vyraus įprasti darbai ir greitai sutvarkomi reikalai, kliūčių ar iššūkių nebus. Panašiai ir namie – čia viskas bus savo vietose. Tačiau nudžiuginti gali kolektyvinė veikla – artimi draugai įkvėps nuveikti ką nors smagaus, kolegos darbe – planuoti ateitį ir net kurti kai ką dėl jos.

Ožiaragis. Pasiekimai. Darbe, profesijos srityje veiklos tikrai nestigs. Kita vertus, ir patys būsite energingi, nusiteikę veikti greitai ir ryžtingai, dėl to gerų rezultatų pasiekti nebus sunku. Be to, bus lengva prisigalvoti smagios veiklos su draugais, o darbe su kolegomis imtis naujų sumanymų ir projektų.

Vandenis. Darbe. Teks suktis sparčiai – darbe, profesijos srityje nestigs visokios veiklos, nedidelių, greitai sutvarkomų reikalų, galbūt reikės rašyti laiškus, raštus – šiai ir panašiai veiklai metas palankus. Taip pat sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su meno, grožio dalykais. Geras laikas nuotykių kelionei.

Žuvys. Kaip įprasta. Spėjama, kad dienos slinks ramiai: darbe vyraus įprasti darbai, gerai žinoma rutina, namie įprastos tvarkos bei ritmo niekas keisti irgi tarsi neketina. Galimybių truputį pasilinksminti gali pasitaikyti iki savaitgalio, svarbokų susitikimų – jau po jo. Tęsiasi palankus metas kelionei.

Naujausi straipsniai