Naglio Šulijos horoskopas spalio 12-18 dienoms: mergelių laukia nauda, o ožiaragiams teks pasiraitoti rankoves

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-12 08:00
Mėnulis dyla kasnakt vis labiau ir galutinai sudils po savaitės, ketvirtadienį vakare. Vadinasi, svarbesnius kasdienius darbus palankiau kreipti pabaigos link. Šeštadienį Venera pereis į Svarstykles – savo astrologinius namus – ir įkvėps mus ieškoti grožio ir savo stiliaus, o antradienį Merkurijus pereis į Skorpioną ir iš karto paskatins kalbėti kandžiau, o į viską, kas svarbu, gilintis smarkiau.

Avinas. ŠIS TAS ŠVIESAUS. Atrodo, nedidelių darbų klampynė po savaitgalio pasidarys bent jau gerokai seklesnė ir kaip tik tuo metu parūps asmeniniai santykiai su kai kuriais asmenimis. Iš tiesų jie gali labai nudžiuginti, o juos puoselėti metas bus palankus. Taip pat jis palankus ir tiems, kurie siekia teisingumo ar teisingo sprendimo, tvarko juridinius reikalus.

Jautis. PATOGIAU. Susitelkti į darbus padės tai, kad norai bei galimybės smagiai pasilinksminti susidurs su nepalankiomis aplinkybėmis ir bus aišku, jog tiesiog ramiai darbuotis yra ir saugiau, ir ramiau, ir naudingiau. Beje, vyraus lengvi darbai ir greitai sutvarkomi reikalai. Po savaitgalio prasideda palankus metas rūpintis sveikata, dažniau palepinti save.

Dvyniai. TIESIOG GRAŽU. Linksmas metas – galimybių pasiausti, nuveikti ką smagaus ir sau, ir esantiems kartu bus tiek, kad visomis ir pasinaudoti sunkiai pavyks. Būsite kūrybiški, o savaitgalį kūrybiškumas dar sustiprės, dėl to sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su scena, saviraiška, kūryba. O štai su namais, būstu susiję reikalai gali klostytis sunkiau.

Vėžys. NAMAI, NAMUČIAI. Daugiausia dėmesio sulauks namai – juos tvarkyti bus lengva, smagu, dėl to netrukus tvarkos čionai bus daugiau. Savaitgalį pasidarys aišku, ko reikia imtis, kad būtų dar ir gražiau. Į visą šią veiklą bus lengva įtraukti ir namiškius. Su nesklandumais gali susidurti tie, kuriems reikia kur nors neilgam išvykti ir tenka daug bendrauti.

Liūtas. ATVIRAI. Susirūpinti ir pasistengti, kad nepradėtų klostytis prastai, vers piniginiai reikalai – čia bus svarbu saugoti tai, ką turite, o siekti didesnės naudos gali būti sudėtinga. Tačiau tikrai puikiai klostysis reikalai tiems, kurie mėgsta ar kuriems reikia daug judėti, daug bendrauti – mat dabar būsite ir labai judrūs, atviri žinioms, ir mielai dalysitės jomis patys.

Mergelė. NAUDA. Sėkmė dabar labai priklausys nuo to, ką ir kaip darysite. Mėginimas būti veikliems, drąsiems ir tuo pat metu labai gražiems gali susidurti su rimtomis kliūtimis ir dabar, ir kitos savaitės viduryje. Tačiau puikiai klostysis piniginiai reikalai. Kitos savaitės viduryje kai kurios pažintys arba pokalbiai gali būti svarbūs ir duoti naudos ateityje.

Svarstyklės. VIS SPARČIAU. Būsite energingi, veiklūs, kalbėsite įtikinamai, dėl to lengvai ir greitai tvarkysite bet kokius reikalus. Atrodo, kol kas jie bus nelabai dideli, matyt, netrukus po savaitgalio pradės nešti pirmąją naudą. Be to, savaitgalį pajusite, kad tarsi atitirpsta, skleidžiasi asmeninis žavesys ir noras bei galimybės pasaulį matyti ir daryti gražesnį.

Skorpionas. LŪKURIUOJANT. Kol kas dienos slinks gana ramiai. Žinoma, augantis pasitikėjimas savimi džiugins, tačiau ką būtent daryti, kur atbudusias jėgas pritaikyti – paaiškės maždaug kitos savaitės vidury. O iki tol beliks pasvajoti apie būsimas keliones bei šiek tiek padirbėti šios savaitės pabaigoje, o kitos pradžią skirti susitikimams su draugais.

Šaulys. SĖKMĖS METODIKA. Gali būti, jog darbe, profesijos srityje nestigs darbo – jau vien todėl, kad sėkmė čia nėra garantuota, galimos ir tam tikros kliūtys. Teks jas šalinti. Nenuvils draugai – ras reikalingą patarimą, o kartu su jais bus linksma ir įdomu. Panašiai ir dalykinėje srityje – palankus metas su kolegomis aptarti ateities planus ir net kai ko imtis dabar.

Ožiaragis. KŪRYBA. Daugės darbo darbe, profesijos srityje. Raitotis rankoves ir kurti savo pačių laimę metas išties geras: reikalus tvarkysite greitai, darbai vyks sklandžiai, dėl to bus lengva viską daryti puikiai. Be to, po savaitgalio čia atsiras ir smagių, malonių aplinkybių. Smagių ir netgi naudingų susitikimų bei pokalbių gali atnešti šios savaitės pabaiga.

Vandenis. APŠILIMAS. Reikalai klostosi vis geriau ir geriau: būsite puikios nuotaikos, dienos bėgs lengvai ir sklandžiai, dėl to lengvai ir beveik žaismingai darysite tai, ką esate įpratę. Savaitės pabaiga apdovanos puikiais santykiais su artimu žmogumi bei susitikimais, kurie gali būti ne tik įdomūs, bet ir naudingi. O kitos savaitės viduryje prasidės darbai darbe.

Žuvys. ŠALIA VISKO. Atrodo, svarbūs darbai, vargai ir šventės nusiteikę jus palikti ramybėje ir leisti mėgautis kasdienybe. Na, nebent kai kurie teisiniai reikalai sunkiai derėtų su sėkme profesijos srityje, bet dar reikia tokių turėti... Gali būti, kad šios savaitės pabaiga suteiks galimybių smagiai pasilinksminti, o malonių susitikimų bus kitos pradžioje.

Naujausi straipsniai