Naglio Šulijos horoskopas spalio 11-17 dienoms: netrūks drąsos

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-11 08:00
Mėnulis dangaus skliaute išsivadavo iš saulės spindulių ir kasdien vis pilnėdamas sako mums, kad tvarkydami kasdienius reikalus delsti neturėtume – energijos pakaks. Antradienį Merkurijus prasilenks su Venera ir suvienys žodį bei su aistra susiliejusį jausmą. Marsas vaduojasi iš dangiškų pančių, darosi vis veiklesnis, drąsesnis ir skatins šias savybes mumyse.

Avinas. Atbudimas. Tas nepaaiškinamas stingulys dabar vis sparčiau tirps, dėl to būsite vis žvalesni, geriau jausitės, atsigaus noras veikti ir norai apskritai. Palanku palaikyti ir puoselėti svarbius santykius, ypač dalykinius, palanku tvarkyti ir juridinius reikalus. O jausmų srity tvarkos gali būti per mažai.

Jautis. Daugiau sėkmės. Geros žinios: darbe, profesijos srityje pavyks išvaduoti savo iniciatyvą iš nepalankių aplinkybių, veiksmai taps vis sklandesni ir vis produktyvesni. Žodelis „vis“ reiškia, kad šią savaitę jiems gali trukdyti santykiai (pirmiausia romantiški) su kai kuriais asmenimis, bet vėliau viskas susitvarkys.

Dvyniai. Asmeniniai reikalai. Apie darbą daug galvoti nereikės, nors visokios veiklos stigti tikrai neturėtų. Vyraus nedideli, tačiau gana svarbūs asmeniniai reikalai, kuriuos sutvarkyti reikia būtent dabar. Palankus metas rūpintis sveikata. Beliks pasidžiaugti rudens pramogomis, kurių šiuo metu irgi nestigs.

Vėžys. Ne tik namie. Vis dar gali būti svarbūs namų, šeimos reikalai. Geras metas užsiimti ir nekilnojamojo turto reikalais. Visgi ne tik jie bus svarbūs – būsite labai kūrybiški, linksmi, bus lengva nudžiuginti esančius šalia. Gali būti svarbūs ir jausmai, juos puoselėti sektųsi irgi kuo puikiausiai.

Liūtas. Arti savęs. Viena vertus, būsite labai atviri, daug ir mielai bendrausite, bus lengva mokytis, mokyti kitus ir plėsti savo bei kitų asmenų akiratį, kita vertus, bus svarbu ir namų nei šeimos reikalai, kuriuos stumti pirmyn seksis irgi visai neblogai. Ypač gerai šioje srityje seksis iki savaitgalio.

Mergelė. Nauda. Rūpės piniginiai, turtiniai reikalai. Šiaip ar taip, gauti apčiuopiamos naudos išties nebus labai sunku, svarbu bus tik išnaudoti tinkamas progas, o jų bus nemažai. Be to, dabar bus lengva rasti tinkamą ryšį su šalia esančiais žmonėmis, pabendrauti, apsikeisti svarbiomis arba vertingomis žiniomis.

Svarstyklės. Veiklumas. Būsite veiklūs, puikios nuotaikos, dėl to per trumpą laiką pavyks nuveikti daug darbų ir dar padaryti puikų įspūdį aplinkiniams. Bus svarbūs ir piniginiai reikalai – atrodo, mandagybes nustūmus į šoną labai greitai pavyks susitarti dėl svarbiausių dalykų. Vis labiau patiks sportinės pramogos.

Skorpionas. Niuansai. Truputį keičiasi akcentai: mieli, žavūs, jausmingi ir aistringi būti norėsite mažiau, o į dalykinius reikalus kibsite smarkiau. Reikalų (greičiausiai nelabai didelių) dabar gali atsirasti nemažai, bet greitis, kuriuo juos tvarkysite, bus įspūdingas. Taip pat pamažu išjudės darbai, susiję su namais.

Šaulys. Ramiu žingsniu. Darbe vyraus įprasti darbai, namie įprasta tvarka. Visgi savaitgalį tikėtinas lengvas veiklumo priepuolis, kurį patogu nukreipti asmeniniams reikalams ar nedidelėms pramogoms. O po savaitgalio gali atsirasti ir piniginių reikalų, kurie atneš tegu ir nedidelės, tačiau malonios finansinės naudos.

Ožiaragis. Teisingai. Atrodo, nestigs veiklos profesijos srityje. Kadangi labai aiškiai žinosite, kaip čia viskas turi būti, energijos irgi nestigs, viskas vyks gerai. Regis, reikalinga linkme pradės klostytis ir piniginiai reikalai. Apdairumas dar reikalingas, bet tendencija džiugins. Ir, žinoma, artimi draugai.

Vandenis. Pagaliau. Pagaliau šis tas pradės keistis – akyse ir galvoje bus šviesiau, energijos bus daugiau, kryptis bus aiškesnė. Visgi tam tikras apdairumas dar pravers, bet bus aišku, kad reikalai gerėja. Iš karto bus galima kibti į darbus darbe, profesijos srityje – čia atsiras nedidelių, greitai tvarkomų reikalų.

Žuvys. Pasroviui. Atrodo, kol kas bus ramu – darbe darbų metas dar neatėjo, namie viskas savo vietose, dėl to beliks ramiai plaukti per kasdienybę. Labai palankus metas kelionėms – ir vykti kur smagu, ir ieškoti reikalingų žinių apie tai. Džiaugsmo suteiks bendravimas su draugais, greičiausiai jau po savaitgalio. 

Naujausi straipsniai