Naglio Šulijos horoskopas spalio 10–16 dienoms: emocijų tikrai nestigs

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-10 08:00
Mėnulio pilnatis bus pirmadienio naktį. Ką gi, dabar emocijų tikrai nestigs, asmeninių reikalų – irgi. Merkurijus ir Venera dabar keliauja Skorpiono ženklu – dėl dalykinių reikalų ir jausmų dažnai būsime nusiteikę kautis ragais ir nagais. O Marsas ir Saulė vis dar bus Svarstyklėse, tad fizinio aktyvumo, sportinių pasiekimų tikrai neskatins.

Avinas. Taktikos reikalas. Daug kas priklausys ne nuo jūsų, o greičiausiai nuo gana artimo asmens, arba to, su kuriuo sieja tvirtas ryšys, – jo (jos) norai ir veiksmai dabar gali būti svarbiausi. Panašiai reikalai klostysis ir dalykinėje srityje, gali būti aplinkybių, kurias įveikti bus sunku, teks imtis laukimo taktikos.

Jautis. Pasirinkimai. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, visokių neatidėliotinų reikalų gali būti išties nemažai, teks imtis visko iš eilės. Be to, gali tekti rūpintis ir su sveikata susijusiais reikalais, dažniausiai sėkmingai. Šią savaitę teks spręsti, kas svarbiau: asmeninė laisvė ar – įsipareigojimai, tegu ir labai gundantys.

Dvyniai. Dvi sritys. Gali būti, kad dabar vyraus dvejopos aplinkybės. Viena vertus, nedidelių, gana svarbių, tačiau greitai sutvarkomų reikalų tikrai nestigs, tiktų užsiimti sveikatingumu. Kita vertus, gali būti ir nemažai smagių dalykų, pramogų ir kūrybos. Visgi vyraus judėjimo, fizinių jėgų reikalaujanti veikla.

Vėžys. Ir kūryba. Ko gero, teks paplušėti namie – ir dėl buities, svarbių, galbūt sunkių darbų, kurių imtis metas labai palankus, ir dėl to, kad taip sutaps aplinkybės, ir todėl, kad būsite tam nusiteikę. Bus lengva sutelkti namiškius. Puikus laikas smagiai pasilinksminti, be to, lydės įkvėpimas kuriant grožį. Galbūt atsiskleis jausmai.

Liūtas. Namie. Laikas kibti į visokiausius „namų darbus“ – metas palankus ir su namais, šeima susijusius reikalus tvarkyti, ir stengtis, kad čia būtų dar jaukiau ir gražiau, o namiškiai – laimingesni. Būsite labai smalsūs, norėsis daug bendrauti, sektųsi mokytis ar mokyti kitus. Taip pat dabar galimos smagios išvykos.

Mergelė. Su nauda. Aplinkybės gali paskatinti pradėti (arba tęsti) veiklą, siekiant didesnės finansinės naudos, – būsite linkę veikti greitai ir efektyviai. Žinoma, pasekmės bus atitinkamos. Taip pat dabar būsite labai atviri, smalsūs, linkę mokytis. Galimos trumpos išvykos – ir akiračiui plėsti, ir dalykiniams reikalams tvarkyti.

Svarstyklės. Drąsiai. Puikus laikas – būsite labai energingi, veiklūs, jeigu reikės – netgi narsūs, dėl to prie tikslo žengsite daug nesiterliodami. Gal ne visiems tai patiks, bet tai ne jūsų problema. Žinoma, geriausiai seksis tai, ko imsitės patys. Vis didesnė sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus, siekiant naudos.

Skorpionas. Žaismingai. Būsite judrūs, veiklūs, šnekūs ir labai apsukriai tvarkysite dalykinius reikalus. Atrodo, jų bus nemažai. Palanku rašyti laiškus, raštus. Šalia dalykinių savybių klestės ir asmeninės, mat dabar būsite dar ir jausmingi, linkę pasidžiaugti gyvenimo malonumais. Bus lengva kurti gražius dalykus.

Šaulys. Bendraminčiai. Dabar gali būti svarbi kolektyvinė veikla – su artimiausiais draugais bus smagu ne tik susitikti, bet ir nuveikti ką nors įdomaus. Darbe geras metas įsikinkyti į kokį nors projektą su kolegomis. Tačiau kad ir kiek veiklos dabar būtų, savaitgalis apdovanos ir puikiu poilsiu, ir labai smagiais užsiėmimais.

Ožiaragis. Darbai. Darbe nestigs darbo, svarbių užduočių, imtis jų reikės nedelsiant. Kita vertus, jėgų ir nusiteikimo būti geriausiems irgi nestigs, dėl to nuveikti pavyks daug, o aplinkiniams įspūdį darys jūsų produktyvumas. Taip pat trokšite susitikti su draugais – bus lengva ne tik susigalvoti, bet ir imtis smagios, įdomios veiklos.

Vandenis. Reikalai. Gali būti, kad dabar nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Atrodo, vyraus nedideli darbai, greitai sutvarkomi reikalai. Kadangi būsite ir labai įžvalgūs, ir apsukrūs, čia tikrai lydės sėkmė. Visus darbus gali papildyti malonios smulkmenos. Tęsiasi palankus metas nuotykinėms kelionėms.

Žuvys. Smulkmenos. Labai palankus metas poilsinei kelionei, bet neblogai sektųsi ir dalykinė arba pažintinė. Niekur nevykstantys gaus tenkintis smulkmenomis – asmeninių reikalų tvarkymu iki savaitgalio, o savaitgalis gali apdovanoti naudos nešančiais piniginiais reikalais, po savaitgalio bus daug bendravimo ir judėjimo.

Naujausi straipsniai