Naglio Šulijos horoskopas sausio 9–15 dienoms: galime būti jautresni

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-09 08:00
Dėl mėnulio pilnaties galime būti jautresni, mintis ir jausmus reikšti audringiau. Dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus juda Ožiaragio ženklu, tad bus praktiškas ir pragmatiškas, tačiau gerokai apsvilęs Saulės spinduliuose, todėl linkęs palaikyti įprastą, gerai žinomą veiklą. Laikas naujovėms ateis vėliau.

Avinas. Pasirinkimas. Būsite pakiliai nusiteikę ir kupini jėgų. Profesijos srityje gali būti nemažai veiklos, nedidelių greitai tvarkomų reikalų, tačiau po savaitgalio gali kilti ir kliūčių, kurias bus sunkoka greitai įveikti. O dabar – puikus laikas kelionėms, ypač tokioms, kuriose reikia fizinių jėgų.

Jautis. Ramu. Dienos slinks ramiai, be įtampos – darbe, profesijos srityje kurį laiką veiklos bus ne per daugiausia. Namie irgi viskas savo vietose, savaitgalį bus smagu daugiau laiko ir dėmesio skirti savo būstui, namiškiams. Po jo vis dažniau smagios, įdomios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai.

Dvyniai. Pasroviui. Profesijos srityje darbai dar neįsibėgės – tam nebus rimtos priežasties. Namie irgi vyraus ramybė, nors po savaitgalio gali kilti noras tvarkytis, viską sustatyti į vietas. Neapsnūsti padės santykiai – teks taikytis prie labai sustiprėjusios kai kurių žmonių energijos ir reiklumo.

Vėžys. Išorė. Svarbiausi bus ne jūsų, o kito asmens norai ir siekiai – ana pusė dabar gali turėti ne tik savo planų, bus aktyvi, linkusi į savo veiklą įtraukti ir jus. Teks prie to prisitaikyti. Panašiai gali klostytis aplinkybės ir dalykinėje srityje. Po savaitgalio prasidės palankus metas keliauti.

Liūtas. Rūpestėliai. Nedideli, tačiau gana svarbūs darbai, neatidėliotini reikalai plūste plūs, reikės imtis visko iš eilės, be to, gali kilti nesklandumų, tad tam teks skirti nemažai jėgų. Tikėtina, kad prireiks rūpintis ir sveikatos reikalais – arba savais, arba svetimais. Atsipalaiduoti padės sportinės pramogos.

Mergelė. Kūryba. Būsite linksmi, išradingi. Įkvėpimo nestokos tie, kurių veikla susijusi su kūryba. Tačiau nesklandumų irgi gali būti, ypač po savaitgalio. Geras metas pradėti arba tęsti jėgų ir nusiteikimo reikalaujančius darbus namie. Kitą savaitę vis dažniau ims džiuginti asmeniniai santykiai.

Svarstyklės. Visko daug. Bene daugiausia dėmesio gali tekti skirti šeimai, galbūt ir būsto reikalams. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Po savaitgalio įkvėpimo bus mažiau, bet prasidės laikas, palankus rūpintis sveikata. Turėsite daug energijos, tad patiks greitai vaikščioti, važiuoti.

Skorpionas. Dėmesingai. Būsite judrūs, atviri, linkę bendrauti. Geras laikas ko nors mokytis. Tačiau kliūčių čia irgi gali būti, tad pasistengti reikės. Bent jau kai kada. Tikriausiai rūpės ir piniginiai reikalai – pastangos šioje srityje netruks atnešti naudos. Baigiasi palankus metas puošti savo būstą.

Šaulys. Vidinė spyruoklė. Jausitės energingi, veiklūs, būsite linkę į tikslą žengti tiesiai, be skrupulų, dėl to geriausiai seksis tie darbai, kurių imsitės ar kuriuos prižiūrėsite patys. Sėkmė lydės sportuojančius. Dėmesio gali paprašyti ir piniginiai reikalai, bet sėkmė šioje srityje gali būti permaininga.

Ožiaragis. Sumaniai. Jėgų, sumanumo ir veiklumo nestigs, reikalus tvarkysite greitai ir išradingai. Puikiai seksis ir veikla, susijusi su žiniomis, informacija. Tačiau po savaitgalio gali pritrūkti sklandumo, tad kai ką teks atidėti. Sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus, galima tam tikra nauda.

Vandenis. Pokyčiai. Turbūt ne darbai rūpės – būsite atsipalaidavę, jausmingi, linkę mėgautis gyvenimo malonumais. Įkvėpimą jaus tie, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu. Po savaitgalio ims stiprėti noras gauti apčiuopiamos naudos. Pastangos irgi kryps šia linkme. Įdomios veiklos gali pasiūlyti bičiuliai.

Žuvys. Laimėjimai. Atrodo, profesijos srityje nestigs ne tik iššūkių – energijos ir noro būti geriausiems taip pat bus daug, dėl to ir pasiekimai bus nemaži. Galbūt su kolegomis reikės aptarti daugybę svarbių temų. Tačiau po savaitgalio tapsite jausmingesni, lydės įkvėpimas kuriant gražius dalykus.

Naujausi straipsniai