Naglio Šulijos horoskopas sausio 25–31 dienoms

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-26 11:42
Mėnulis pradeda savo antrąjį ketvirtį – tai geras laikas tęsti senus darbus ir imtis naujų. Saulė su Venera keliauja Vandenio ženklu ir skatina atvirumą naujovėms, pirmiausia Veneros valdomose srityse. Merkurijus gali krėsti nemalonių pokštų, bet jau savaitgalį aprims. Aprims ir Marsas, nes penktadienį iš Skorpiono pereis į Šaulio ženklą.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Galimybės. Darbe nestigs nedidelių darbų ir greitai sutvarkomų reikalų. Jeigu reikia kam nors ką nors suprantamai išaiškinti, geriausia tai daryti iki savaitgalio – būsite labai įtaigūs. Daug džiaugsmo suteiks bendravimas su draugais, bendraminčiais. Prasideda puikus metas kelionėms, ypač tokioms, kurių metu daug judama, patiriama nuotykių.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Beveik šventė. Energingai tvarkomi reikalai ir malonios aplinkybės gali susipinti profesijos srityje. Vadinasi, į darbą – kaip į šventę. Kitose srityse veiklos nedaug, namais pasirūpinti bus proga maždaug po savaitės. Palankiai aplinkybės pradės klostytis siekiantiems teisingumo, tvarkantiems juridinius reikalus. Seksis ir ieškant papildomų išteklių.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Pasirinkimai. Darbe didesnių iššūkių greičiausiai nebus, namie viskas irgi savo vietose. Beje, kaip tik prasideda labai palankus metas pramoginei, poilsinei kelionei. Kai kurie, greičiausiai labai artimi, asmenys gali energingai piršti savo nuomonę ir veiklos būdus. Jums teks rinktis – arba prie spaudimo prisitaikyti, arba su juo kovoti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Iš eilės. Nedidelių, bet gana svarbių darbų tik daugės ir vienintelis būdas su šiuo srautu susidoroti – imtis visko iš eilės. Palankus metas tvarkyti teisinius reikalus, ieškoti visiems tinkamo sprendimo. Atrodo, lydės sėkmė tvarkant piniginius reikalus – ir ieškant papildomų išteklių savo veiklai, ir (po savaitgalio) tiesiog siekiant naudos.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Dovanos. Daug kas priklausys ne nuo jūsų, o nuo kito, greičiausiai artimo, asmens norų ir veiklos. Tai, kas bus siūloma, atrodys labai patraukliai, todėl beliks šias gyvenimo dovanas priimti. Kažkas panašaus gali vykti ir dalykinėje srityje. Didės noras pasiieškoti pramogų, kur reikia daug judėti. Neblogas metas pasidomėti sveikata.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Namų darbai. Kasdienių nedidelių, bet gana smagių reikalų tikrai nestigs, teks imtis visko iš eilės be teisės išsisukti. Prasideda (o kai kam – atsinaujina) aktyvios veiklos laikas namie. Atrodo, būsite linkę viską tvarkyti labai greitai, efektyviai, o namiškiams vadovauti energingai. Regis, bus ir progų smagiai pasikalbėti, pašmaikštauti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pokyčių metas. Gali pasikeisti kai kurios aktualijos. Nebe tokie svarbūs (bent kuriam laikui) pasidarys piniginiai reikalai, veiklos čia bus mažiau. Greitai sutvarkomų reikalų gali būti namie. Tačiau kartu prasidės metas, kai galimybių smagiai pasilinksminti labai padaugės, o jūs patys būsite labai linksmi ir kūrybiški.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Nauda. Dabar taps svarbu, ne kokie šaunūs esate, o kokios naudos galite gauti. Atrodo, pastangų tam negailėsite, dėl to ir nauda bus atitinkama. Įsibėgėja palankus metas siekti, kad namie būtų dar jaukiau, dar gražiau, o namiškiai – dar laimingesni. Nepaisant visų darbų, būsite labai atviri, linkę bendrauti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Energija. Pasidarysite energingi, drąsūs ir veiklūs, linkę veikti ganėtinai tiesmukai, be skrupulų, užtai efektyviai. Taip pat dabar būsite puikios sportinės formos, dėl to bus lengva siekti puikių rezultatų ir šioje srityje. Tapsite labai atviri, linkę smagiai pabendrauti su naujais ir senais draugais, plėsti akiratį. Seksis piniginiai reikalai.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Reikalai ir nauda. Būsite labai judrūs, dalykiški, lengvai ir net žaismingai tvarkysite dalykinius reikalus, o iki savaitgalio dar ir labai įtaigiai kalbėsite. Atrodo, jūsų veikla atneš ir finansinės naudos, bent jau metas jos siekti labai palankus. Galimos ir tiesiog dovanos. Nedidelių smagių pramogų gali pasitaikyti iki savaitgalio.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Žavesys. Būsite labai energingi ir tuo pat metu spinduliuosite nepakartojimą asmeninį žavesį. Šių savybių derinys ne tik labai padės tvarkant kasdienius reikalus, bet ir atvers duris į visų protus ir net širdis. Puikiai seksis ta veikla, kuriai reikia meninio įkvėpimo. Be to, nebus keista, jeigu tarsi iš naujo atgims ir sustiprės jausmai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Klasika. Darbe gali smarkiai padaugėti darbo. Tačiau būsite linkę veikti labai greitai, noro būti geriausiems irgi nestigs, dėl to su visomis užduotimis susitvarkysite kuo puikiausiai. Kitur vyraus rutina: iki savaitgalio pasitaikys smagių susitikimų, poilsio dienos bus skirtos namams ir pramogoms, paskui ir tvarkos buityje bus galima paieškoti.

Naujausi straipsniai