Naglio Šulijos horoskopas sausio 23-29 dienoms: palankus metas baigti svarbius darbus

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-23 00:01
Mėnulio jaunatis bus penktadienį vėlai vakare – iki to meto svarbesnius reikalus palankiau baigti, o savaitgalį jau bus galima rodyti iniciatyvą, imtis naujovių. Saulė su Merkurijumi keliaus Vandenio ženklu – tai geras laikas naujiems dalykams. Tačiau Venera pyksis su Marsu – tad moterys ir vyrai bendraudami gali greitai pajusti įtampą.

Avinas. Bendražygiai. Atrodo, bus ką veikti darbe, nors metas palankesnis ką svarbesnio baigti, o ne pradėti. Po savaitgalio bus galima planuoti ateitį, aptarti bendrus darbus su kolegomis, taip pat nuspręsti, ką veikti su draugais. Romantinius ryšius nutraukti bus daug lengviau, nei juos puoselėti.

Jautis. Sparčiai. Tikėtina, kad profesijos srityje bus ką veikti. Tačiau vyraus nedideli darbai, greitai sutvarkomi reikalai. Kliūčių tikimybė menka. Palanku rašyti laiškus, raštus, apskritai sėkmė lydės visus, kurių veikla susijusi su informacija. Atsargumas pravers tiems, kurie ką nors dirbs pasitelkę įrankius.

Dvyniai. Santykiai. Darbe darbų ne per daugiausia, tačiau patartina apdairiau žvelgti į asmeninius santykius – jie gali patirti išbandymų. Sklandumo gali pristigti ir tie, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Tačiau labai palanku keliauti, puoselėti dalykinius ryšius su užsieniu.

Vėžys. Ramiai. Viskas rimsta – santykiai su žmonėmis nusistovi, darbe veiklos ne per daugiausia, namie tvarka kaip visuomet. Yra tikimybė, kad dienos slinks tingaus katino žingsniu. Vis dėlto kai kas gali pasinaudoti proga ir sprukti į kelionę, kai kas – kibti į sveikatingumo reikalus.

Liūtas. Gebėjimas priimti. Gali būti svarbūs santykiai su kai kuriais asmenimis – tai, kas siūloma, gali būti naudinga, todėl bus svarbu išklausyti, neišgąsdinti ir priimti. Panašios aplinkybės gali klostytis dalykinėje srityje. Vis dar patiks sportinės pramogos, tik stenkitės nieko neužgauti.

Mergelė. Pasirinkimas. Rūpės daug dalykų iš karto. Daugės nedidelių darbų, neatidėliotinų reikalų. Taip pat svarbu, kad namie viskas būtų, kaip turi būti. Tačiau įkarštis šioje srityje gali pakenkti santykiams su kai kuriais žmonėmis – teks rinktis arba viena, arba kita. Tai truks neilgai.

Svarstyklės. Kūryba. Atrodo, labai stengtis nereikės – darbe vyraus įprasti darbai, namie irgi viskas savo vietose. Gal ir gerai – liks laiko sau. Juk dabar būsite linksmi, kūrybiški, lengvai džiuginsite esančius šalia. Ko gera, teks rūpintis ir sveikatos reikalais, ypač savaitgalį.

Skorpionas. Savas lizdas. Nemažai laiko ir pastangų skirsite namų, šeimos, būsto reikalams – ir dėl to, kad reikės, ir dėl to, kad norėsite. Taip pat būsite kūrybiški, kai kada net jausmingi. Tačiau savaitės pabaigoje gali tekti rinktis – arba minėti dalykai, arba piniginiai reikalai.

Šaulys. Visu greičiu. Būsite judrūs, veiklūs, ryžtingi, į tikslą žengsite tiesiai ir nesidairydami. Puikus laikas bet kokiai veiklai, kurios imsitės ar kurią prižiūrėsite patys. Įsibėgėjus bus lengva kam nors, greičiausiai artimam žmogui, ir ant nuospaudos užlipti. Savaitgalį pravers apdairumas.

Ožiaragis. Nauda. Svarbiau bus ne tai, kokie nuostabūs esate, o tai, kiek galima uždirbti. Geras metas siekti didesnių pajamų ar finansinės naudos, ypač nuo savaitgalio. Be to, palanku plėsti kultūrinį akiratį, tik vienas dalykas – savaitės pabaigoje galimos kliūtys, galbūt teks staiga keisti planus.

Vandenis. Reikalai. Kupini energijos, lengvai tvarkysite įvairius reikalus, jų kaip tyčia bus nemažai. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla reikalauja žinių ar kurie mokosi, moko kitus arba kurių darbas susijęs su informacija. Sėkmingai sieksite ir finansinės naudos, tik savaitgalį čia reikės ypatingo apdairumo.

Žuvys. Arba – arba. Bus svarbios dvi sritys. Darbe bus nemažai darbo, aplinkybės skatins rimtus siekius. Tačiau atsitolinę nuo profesijos reikalų būsite žaismingi, atsipalaidavę, galbūt jausmingi. Suderinti šias sritis bus sunku, o savaitgalį dar prireiks ir apdairumo, kad nepakliūtumėte į dviprasmišką padėtį.

Naujausi straipsniai