Naglio Šulijos horoskopas sausio 18–24 dienomis: vieni galės atsipalaiduoti, o kitiems nusimato tikras darbymetis

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-19 11:16
Mėnulis ima pilnėti ir kuria aplinkybes, palankias naujiems darbams pradėti. Šeštadienį Saulė pereis iš Ožiaragio į Vandenį – atvirumo naujovėms ženklą, todėl jų imsimės labai noriai. Tas pat pasakytina ir apie jausmus – juk Venera į Vandenį pereina jau šiandien. Tačiau Merkurijus Ožiaragyje bus labai logiškas, taigi sveiko proto irgi nestigs.

Avinas. VEIKLIAI. Atrodo, nestigs darbų, greitai sutvarkomų reikalų darbe, profesijos srityje. Palankus metas rašyti laiškus, raštus su dalykiniais siūlymais. Netrukus prasidės puikus laikas nuotykių kelionei, dėl to dabar – palanku ją planuoti. Savaitgalis, atrodo, bus poilsio ir ramybės metas, o po jo galima energingai imtis asmeninių reikalų.

Jautis. STARTAS. Darbe palankus metas imtis ir svarbių, ir ne tokių reikšmingų darbų, o seniau pradėti sulauks antro kvėpavimo. Po savaitgalio darbuotis pasidarys linksmiau – atsiras smagių, malonių aplinkybių, o tuos, kurių veikla susijusi su grožio ar patogumo dalykais, lydės įkvėpimas ir sėkmė. Geras metas kovoti dėl teisingumo.

Dvyniai. LŪKURIUOJANT. Labai palankus metas vykstantiems į poilsinę kelionę. Darbe kiek svarbesnė bus tiktai kitos savaitės pradžia – nestigs veiklumo, palanku pradėti ką nauja. Netrukus viskas aprims, mat svarbiems darbams palankus metas ateis kiek vėliau. Bus smagu pasimatyti su artimais draugais – turbūt jau po savaitgalio.

Vėžys. PASIKALBANT. Kiek smarkiau padirbėti darbe teks nebent po savaitgalio, bet ir tai neilgam – iš tiesų svarbių darbų dar teks palaukti. Kol kas – palankus laikas dalykiniams pokalbiams, kurių metu galite išgirsti naudingų dalykų, taip pat deryboms, formaliems susitarimams. Neblogai seksis ieškantiems papildomų finansų savo veiklai plėsti.

Liūtas. LENGVIAU. Kasdienių darbų klampynė sumažės. Žinoma, nedidelių reikalų dar liks, tačiau jie jau nebevargins taip, kaip anksčiau, ypač po savaitgalio. Palankus metas aiškintis su sveikata susijusius klausimus, jeigu reikia – ir gydytis. Svarbiems, jėgų reikalaujantiems darbams namie metas kol kas palankus, nors eina į pabaigą, tad verta paskubėti.

Mergelė. PASIKEITIMAI. Dabar malonių aplinkybių bus mažiau, kūrybiškumas irgi priblės, užtai kasdienių darbų, pareigų daugės. Nieko nepadarysi, teks su tuo kažkaip tvarkytis. Gerai tai, kad ir smagių, malonių smulkmenų vis pasitaikys, tad ne viskas taip nuobodu. Vis dar patiks būti judriems, eiti ar važiuoti greitai, tačiau jau nebeilgai.

Svarstyklės. VIS GRAŽIAU. Tęsiasi palankus metas rūpintis piniginiais reikalais, siekti finansinės naudos, bet jau nebeilgai, tad verta paskubėti. Namie veiklos bus mažiau, ypač po savaitgalio, tačiau ką smulkaus sutvarkyti, padaryti dar puikiai seksis. Daugės, ypač po savaitgalio, smagių, malonių dalykų, progų pasilinksminti. Augs kūrybiškumas.

Skorpionas. PABAIGOS LINK. Vis dar būsite energingi, drąsūs ir sportiški. Tačiau vidinė spyruoklė, iki šiol vertusi eiti pirmyn, netrukus atsileis ir teks gyventi be šio dopingo. Kita vertus, prasideda labai palankus metas tvarkytis namie, stengtis, kad čia būtų dar jaukiau, o pasitaikius progai – ir pasimėgauti svečių dėmesiu. Geras metas mokytis.

Šaulys. APLINKA. Piniginiai reikalai gali būti svarbi tema. Aplinkybės čia gali būti permainingos, tačiau galiausiai naudos vis tiek bus. Visgi ne tik nauda rūpės, bet ir bendravimas. Dabar būsite atviri, smalsūs, dėl to lengvai rasite bendrą kalbą su bet kuo. Smalsumas dažnai nuves prie smagių, gražių dalykų. Savaitgalis, atrodo, bus skirtas namams.

Ožiaragis. NAUDINGAI. Greitai tvarkysite dalykinius reikalus, bus lengva bendrauti su žmonėmis ir gauti iš to kokios nors naudos. Puikiai seksis besimokantiems. Gali būti, kad šios savybės lems ir finansinę naudą. Šiaip ar taip, metas jos siekti dabar labai palankus. Be to, galimos ir tiesiog dovanos. Savaitgalis gali atnešti daug smagių pokalbių.

Vandenis. TIESIOG GROŽIS. Pradžioje pasidarysite tiesiog gražūs, o po savaitgalio – dar ir veiklūs. Šis derinys padės atverti ne tik visas duris, bet ir visas širdis. Nestigs ir meninio įkvėpimo. Darbe padirbėti irgi reikės – metas, kai šioje srityje galima nuveikti išties daug, vis dar tęsiasi, nors ir eina į pabaigą. Jeigu yra svarbių darbų – verta paskubėti.

Žuvys. ŽVILGSNIS Į ATEITĮ. Dienos bėgs ramiai, dėl to į šį laikotarpį galima pažvelgti kaip į trumpas atostogas prieš įtemptos veiklos metą, kuris jau čia pat. Kol kas galima aptarti bendrus reikalus su draugais, o su kolegomis ne tik nutarti, ką darysite netolimoje ateityje, bet ir kai ko imtis netgi dabar. Finansinė nauda tikėtina kitos savaitės pradžioje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai