Naglio Šulijos horoskopas sausio 11-17 dienoms

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-11 10:24
Mėnulis trečiadienio naktį sudils visai – tai ženklas, kad ir mums patogiau darbus kreipti užbaigimo link, o pradėti naujus galėsime jau ketvirtadienį. Venera vis dar labai nuskriausta, dėl to šventiškumu tikrai nespinduliuos, o štai į Ožiaragį šiandien perėjęs Merkurijus pasižymės geležine logika – dalykinei veiklai metas išties palankus.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

PASTANGOS. Įsibėgėja dabai darbe, profesijos srityje – jų bus gana daug, bet dažniausiai nedidelių, tad kruopščiai suplanavę (tai daryti dabar bus lengva) tikslą pasieksite lengvai. Be to, darbe kas nors vis kokią malonią smulkmeną sugalvos. Asmeniniame gyvenime didelės įvairovės tikėtis nevertėtų – vyraus įprasta aplinka ir įprasti žmonės.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

KOVINGAI. Tie asmenys arba aplinkybės, kurie spraudė į kampą, vertė elgtis ne taip, kaip reikia jums, kol kas niekur nepranyks. Gali būti, kad su kai kuo teks pakovoti ne juokais. Tačiau geroji žinia ta, kad būsite žvalūs, energingi, dėl to – ir veiklūs, išradingi. Gerai seksis su užsieniu susijusi veikla, puikiai pavyktų dalykinė kelionė.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

RAMIAI. Laikas nei šioks, nei toks – darbe svarbių darbų tikimybė nedidelė, kitose srityse iššūkių irgi vargu ar galima tikėtis. Taip ir slinks dienos tingaus katino žingsniu, dėl to galima sakyti, kad gyvenimas suteikė savotiškų atostogų. Beje, palankus metas aktyviai rūpintis sveikata. Malonių susitikimų gali atnešti savaitgalis.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

DVI GALIMYBĖS. Dabar svarbiausi bus kito, galbūt labai artimo, asmens mintys, norai ir veiksmai, o jums teks rinktis, su jais kovoti ar prisitaikyti. Beje, aiškės, kad geranoriškumo jūsų atžvilgiu yra išties nemažai. Panašiai aplinkybės gali susiklostyti ir dalykinėje srityje. Vis dar tęsiasi palankus laikas aktyvioms pramogoms.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

ĮSIKINKIUS. Nedideli darbai, visokie reikalai, įsipareigojimai ir kita panaši smulkmė persekios kaip musių spiečius. Nieko nepadarysi, teks imtis visko iš eilės. Rūpesčių kels sveikatos reikalai – atrodo, dažniausiai jie klostysis visai neblogai. Taip pat tęsiasi palankus metas aktyviai rūpintis namais ir įvairiais šeimos reikalais.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

KŪRYBIŠKAI. Gyvenimas gręšis į jus gražiąja puse, dėl to galimybių smagiai leisti laiką ar bent jau laisvalaikį, pramogauti tikrai nestigs. Būsite labai kūrybiški. Tikriausiai šią tendenciją sustiprins ir tai, kad darbe darbų bus ne per daugiausia, namie rūpesčių tikimybė irgi ne per didžiausia. Būsite labai judrūs, patiks eiti ir važiuoti greitai.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

SAVAM LIZDE. Gali būti, kad daugiausia dėmesio dabar sulauks namiškių reikalai, – jų gali būti nemažai ir įvairių. Visgi susitvarkyti su šia griūtimi dažniausiai pavyks greitai ir lengvai, o kai kada – netgi linksmai. Puikiai pavyktų surengti nedidelę šventę. Veiklai namuose labai padės ir sėkmė energingai tvarkant piniginius reikalus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

VEIKLIAI. Būsite labai veiklūs, drąsūs, link tikslo žengsite nesidairydami ir be didelių skrupulų. Kitaip tariant, jūsų veikla bus labai efektyvi, o į aplinkinių niurzgėjimą galėsite nekreipti dėmesio. Be to, būsite judrūs, mielai bendrausite su įdomiais ir reikalingais žmonėmis. Šios savaitės pabaigoje tikėtina nedidelė finansinė sėkmė.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

NAUDA. Bene daugiausia dėmesio ir jėgų gali pareikalauti įvairūs piniginiai ar turtiniai reikalai. Tačiau pastangos šioje srityje žada atnešti ir naudos, tegu ne visuomet tiek ir tokios, kaip tikėtasi. Ją skaičiuoti, įvertinti tinkamiausias metas bus po savaitgalio. Kitose srityse veiklos nedaug, tačiau įtemptų darbų metas prasidės visai netrukus.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

ŽVAIGŽDĖ. Dabar – jūsų metas! Būsite labai energingi, veiklūs, dalykiški, bet ir linksmi. Toks savybių derinys padės tvarkant ir dalykinius, ir asmeninius reikalus. Žinoma, dabar geriausiai seksis tai, ką darysite bei prižiūrėsite patys, bet ir draugų pagalba pravers, – jos taip pat sulauksite. Kitos savaitės viduryje tikėtina piniginė nauda.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

SIEKIAI. Nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Atrodo, laikas iki savaitgalio privers įsibėgėti kaip reikiant. Kartu nereikėtų pamiršti, kad metas siekti geriausių rezultatų dabar labai palankus, jėgos atitiks ambicijas, tad beliks visa tai tinkamai išnaudoti. Namie, asmeniniame gyvenime labiausiai tikėtini įprasti dalykai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

KOMANDA. Bene svarbiausias dalykas šiuo metu – bendraminčiai, su kuriais galima ne tik dalytis svarbiausiomis mintimis, bet ir daryti tai, kas visiems svarbu, įdomu. Dabar tokiai kolektyvinei kūrybai metas labai palankus. Galbūt ne visuomet viskas vyks sklandžiai, bet tai, ką pasiseks nuveikti, – džiugins. Ruoškitės darbymečiui darbe.

Naujausi straipsniai