Naglio Šulijos horoskopas rugsėjo 5–11 dienoms: palankus laikas kibti į rudens darbus

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-05 08:00
Išmintingoji Saulė, išradingasis Merkurijus, gražuolė Venera ir karingasis Marsas susirinko kruopščiame, darbščiame ir pareigingame Mergelės ženkle, maža to, jie puikiai derės prie nuosekliojo Saturno Ožiaragio ženkle – dėl to itin palankus laikas kibti į rudens darbus. Kasnakt pilnėjantis mėnulis taip pat skatins imtis svarbių reikalų.

Avinas. Darbai darbeliai. Nedideli darbai, neatidėliotini reikalai, galbūt primiršti įsipareigojimai gali plūsti sraunia upe. Teliks narsiai bristi į šį srautą ir imtis visko iš eilės. Palanku rūpintis sveikata, sveikatingumu. Gali būti, kad vikriai sukdamiesi gausite ir finansinę naudą. Taigi pirmyn.

Jautis. Linksmybės. Ko gera, rudens pradžia numačiusi jums malonių staigmenų – būsite pakiliai nusiteikę ir kūrybiški. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Be to, bus daug progų ne tik patiems smagiai leisti laiką, bet ir kitus sudominti, įtraukti.

Dvyniai. Namai. Dėmesys savaime kryps namų, šeimos reikalų link – šioje srityje gali atsirasti įvairiausios veiklos. Geras metas ir pačius namus apsitvarkyti, ir šeimos narius ar net tolimesnius giminaičius sukviesti, bendrus reikalus aptarti. Puikiai klostytųsi nekilnojamojo turto reikalai.

Vėžys. Akiratis. Būsite judrūs, smalsūs ir atviri – žmonėms, pažintims ir naujiems įdomiems dalykams. Taip pat labai geras laikas plėsti akiratį, progų ir galimybių tai daryti turėtų būti daug, galimos neilgos, tačiau smagios ir įdomios išvykos. Bus lengva mokytis arba mokyti kitus.

Liūtas. Pelnas. Dabar pasidarys svarbu ne tai, kaip jaučiatės ar kaip atrodote, o tai, kokios naudos galite gauti. Atrodo, išties palankias išorines aplinkybes puikiai atitiks iš vidaus plaukiantis noras gauti, turėti daugiau, be to, ir pastangas reikiama linkme nukreipti bus labai lengva. Progų smagiai pasilinksminti suteiks dar ši savaitė, o reikalingų susitikimų – kita.

Mergelė. Beveik savaime. Puikus metas! Būsite labai energingi, veiklūs, atviri naujovėms, smalsūs, noriai bendrausite visokiausiomis temomis. Žinoma, kai tokia būsena, visi darbai darysis ir reikalai tvarkysis tarsi patys, bus lengva prasimanyti naujų ir viską iki galo padaryti. Puikus metas sportuojantiems, be to, nebus keista, jeigu priežastį atsiskleisti ras ir jausmai.

Svarstyklės. Pertrauka. Gali susidaryti įspūdis, kad nieko nevyksta. Kadangi ryškių įvykių ar aiškių gairių nebus, teliks ilsėtis, dairytis, neskubant užsiimti tuo, kas širdžiai malonu. Visgi galimos tam tikros smulkmenos: stengsitės įvesti daugiau tvarkos namie, o savaitgalį – ir šiek tiek papramogausite.

Skorpionas. Bendraminčiai. Bus svarbi kolektyvinė veikla. Palanku su artimais draugais aptarti bendrus reikalus, sugalvoti, ką įdomaus galima būtų veikti, o kai kuriuos sumanymus – ir įgyvendinti. Profesijos srityje puikus metas su kolegomis kurti planus ir net imtis juos įgyvendinti.

Šaulys. Darbai darbe. Atrodo, teks raitotis rankoves. Vyraus nedideli darbai, greitai sutvarkomi reikalai, palanku tvarkyti biurokratinius reikalus, bet sėkmė lydės ir tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Nestigs jėgų ir ambicijų, todėl nuveikti pavyks išties daug.

Ožiaragis. Būsena. Fizinių jėgų daug, nuotaika puiki, bus ir noro ja dalytis. Visgi kol kas neaišku, ką daryti jaučiant pakilimą, – aplinkybės neskatins griauti kalnų. Nebent iškeliauti – tam laikas geras, suderintumėte poilsio ir pažintinius dalykus. Po savaitgalio tikėtina nedidelė finansinė nauda.

Vandenis. Šalia kažko. Sunku pasakyti, kam šis laikas tinkamas, mat aiškių orientyrų, darbų, kuriuos būtina atlikti dabar, gali nebūti. Gresia nuobodulys ir kaip pasekmė – noras prasiblaškyti, galbūt ne visai saugiu būdu. Iki savaitgalio palanku prisiminti draugus, susitikti su jais.

Žuvys. Pasroviui. Svarbūs bus ne jūsų norai, o tai, ko siekia kiti, pirmiausia – galbūt artimas žmogus. Tai, kas tarsi eina į jus, gali būti ne tik naudinga ir gražu, bet ir intensyvu, tad teliks nutarti, ar su šiuo spaudimu kovoti, ar prie jo prisitaikyti, o jeigu taip – kiek ilgai. Dalykinėje srityje – tas pat.

Naujausi straipsniai