Naglio Šulijos horoskopas rugsėjo 3 – 9 dienoms: daugumos laukia pokyčiai

Naglis Šulija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Zodiako rate nestigs permainų. Mėnulis tik ką pradėjo dilti ir kasnakt mažės. Merkurijus šeštadienį pereis į Svarstykles ir dalykinius reikalus ims tvarkyti ne taip sparčiai, dažniau pagalvodamas. O Venera sekmadienį pereis iš Vėžio ženklo, kuriame yra baikšti, į Liūtą ir pražys kaip rožė. Narsuolis Marsas lėtina greitį ir netrukus sustos – pamąstyti.

Avinas. Lėčiau. Artėja laikas sustoti, pasėdėti ant kelmelio ir su savimi pasikalbėti – bent jau noro kur nors veržtis ir dėl ko nors kovoti bus mažiau, daugiau – pabūti ramiai. Po savaitgalio prasidės puikus metas atsidėti rudens pramogoms (jų daugės) ir asmeniniams santykiams su mielais žmonėmis palaikyti. 

Jautis. Kūryba. Bus smagu – darbe tikėtina įprasta rutina, užtat malonių dalykų, pramogų bus vis daugiau. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba. Po savaitgalio su draugais ar artimais giminaičiais bendrauti norėsis mažiau, o daugiau – ką nors gero, gražaus nuveikti namie. Palanku rūpintis sveikata. 

Dvyniai. Ne tik namai. Tikėtina, kad darbai, profesijos reikalai rūpės mažai – gal dėl to, kad jų bus ne daugiau nei įprasta. Tačiau rūpės namų, šeimos reikalai – stengtis, kad čia būtų daugiau tvarkos, o namiškiai – laimingesni, puikiai seksis. Po savaitgalio ims daugėti kūrybos, nedidelių pramogų, malonių dalykų. 

Vėžys. Darbai darbeliai. Gali pasikeisti aplinkybės darbe, profesijos srityje – tikėtinas veiklos atoslūgis, greičiausiai skirtas tam, kad būtų galima dar kartą viską apgalvoti, ištaisyti trūkumus ir judėti pirmyn. Po savaitgalio sumažės ir pramogų, užtat atsiras piniginių, turtinių reikalų ir jie džiugins. Bus veiklos namie. 

Liūtas. Nauda. Bus svarbu ne tai, kokie šaunūs esate, o kokios naudos galite gauti. Dėl to stengsitės, o ir palankių progų gali būti nemažai. Ne, lobiais apkrautas karavanas negresia, bet kišenė ar piniginė papilnės. Po savaitgalio smarkiai išaugs asmeninis žavesys, nestigs ir progų nuveikti ką smagaus. 

Mergelė. Žaismingai. Būsite veiklūs, puikios nuotaikos ir greitai tvarkysite įvairius reikalus. Jų gali būti nemažai, tačiau apčiuopiamą naudą greitai pajusite. Ypač gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su informacija, skaičiavimu ir panašiais dalykais. Laisvalaikiu bus smagu imtis pažintinės veiklos, plėsti akiratį. 

Svarstyklės. Reikalai. Gali būti, kad sumažės veiklos darbe, profesijos srityje. Tačiau po savaitgalio atsiras daug nedidelių asmeniškai svarbių reikalų, todėl bus ką veikti. Prasidės palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su informacija. Kovojantys dėl teisingumo gali sulaukti pertraukos jėgoms atgauti. 

Skorpionas. Draugai. Noro kur nors veržtis ar dėl ko nors kovoti bus vis mažiau, tačiau vis daugiau dėmesio sulauks draugai, bendraminčiai – įkvėpti juos bendrai veiklai bus lengva, o visiems kartu bus smagu. Po savaitgalio daugės darbo darbe, ypač gerai seksis veikla, susijusi su grožio kūrimu, pramogomis. 

Šaulys. Darbe. Nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai, tačiau jėgų bus užtektinai, tad sėkmė daugiau nei tikėtina. Po savaitgalio darbų bus mažiau, naudingų žinių suteiks draugai. Palankus metas smagiai rudens kelionei, ryšiams su užsieniu palaikyti prasidės po savaitės. 

Ožiaragis. Padirbėjant. Darbe darbų daugės po savaitgalio. Jie bus nedideli, greitai įveikiami, todėl neišvargins. Geriausiai seksis veikla, susijusi su žiniomis, skaičiavimu ir panašiais dalykais. O namie darbai gali stoti – atėjo laikas pailsėti, pagalvoti. Geras metas keliauti, palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu. 

Vandenis. Prievolė. Tikėtina, kad nedideli, tačiau neatidėliotini darbai, įsipareigojimai rikiuosis į gražią eilutę ir teks imtis visų iš eilės. Nieko nepadarysi. Kita vertus, viskas turėtų vykti ganėtinai sklandžiai, todėl nenuvargsite. Palanku rūpintis sveikata, sveikatingumu, nebūtinai savo. Džiugins asmeniniai santykiai. 

Žuvys. Daug visko. Bus svarbūs asmeniniai ryšiai – sužinosite nemažai įdomių, svarbių ir naudingų dalykų. Laikas, kai gyvenimas nešykštėjo smagumų, baigsis savaitgalį. Vėliau daugės darbų ir kasdienių pareigų. Bus palanku rūpintis sveikata. O piniginių reikalų netvarkykite – kad nenutiktų, ko nereikia.

Skaitykite daugiau