Naglio Šulijos horoskopas rugsėjo 28 – spalio 4 dienoms: ožiaragiams reikės suktis, o žuvų reikalai gerėja

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Mėnulis dabar pilnės ir po savaitės iki pilnaties trūks visai nedaug – tai ženklas, kad svarbesnius darbus patogu stumti pirmyn. Marsas, Venera, o iki šeštadienio ir Merkurijus bus Mergelės ženkle, todėl ir mums nestigs nei kruopštumo, nei atidumo. Tik Jupiteris neras bendros kalbos su Uranu – tai socialinių konfliktų metas ten, kur sąlygos jau pribrendo.

Avinas.

NE TIK KASDIENYBĖ. Nedidelių, bet gana svarbių darbų nestigs ir, žinoma, reikės imtis visų iš eilės. Geroji žinia – produktyvumas bus didelis. Taip pat dabar puikus metas rūpintis sveikata – ir sava, ir kitų žmonių. Šalia kasdienybės dar bus svarbūs ir santykiai – kai kurie gali būti reikšmingi tuo, kad tuo pat metu ir džiugins, ir bus naudingi.

Jautis.

ŽAISMINGAI. Labai smagus metas – nestigs galimybių pasilinksminti, būsite kūrybiški, veiklūs ir žavūs. Žinoma, dėl šių priežasčių aplinkinių dėmesio (kartais išties malonaus) nestigs. Kita vertus, prie viso žaismingumo kasdien prisidės vis nauji kasdieniai darbai. Kol kas jie nebus sunkūs, atliekami greitai ir net šiek tiek žaismingai.

Dvyniai.

SMAGU. Gali būti, kad daugiausia dėmesio pareikalaus namai, šeimos reikalai (nors po savaitgalio šis susidomėjimas kiek atslūgs). Tinkamas metas juose ir ką nors taisyti, perdaryti, pertvarkyti, ir puošti bei namiškius į šią veiklą įtraukti. Kartu pastebėsite, kad smagių, malonių dalykų kasdien vis daugiau, o patys tampate vis kūrybiškesni. Tai džiugins.

Vėžys.

AKIRATIS. Būsite judrūs, smalsūs ir linkę bendrauti daugiausia maloniomis, neįpareigojančiomis temomis. Galima ir smagi pažintinė veikla. Tačiau tuo pat metu vis svarbesni taps namų, šeimos reikalai. Atrodo, po savaitgalio jų tik daugės. Geroji žinia – kol kas jie nebus dideli, tik su nekilnojamuoju turtu susijusios aplinkybės vers įsitempti.

Liūtas.

PASIKALBANT. Įvairūs piniginiai, turtiniai reikalai bus svarbūs, norą gauti apčiuopiamos naudos atitiks ir nemenkos pastangos, dėl to šioje srityje išties galima tikėtis sėkmės. Tačiau ne tik nauda bus svarbu – pasikalbėti, pabūti su draugais irgi norėsis. Po savaitgalio vis geriau seksis mokytis, mokyti kitus ar ieškoti reikalingos dalykinės informacijos.

Mergelė.

SU ŠYPSENA. Puikus metas – būsite ir labai drąsūs, veiklūs, sportiški, ir kartu mieli, žavūs, jausmingi. Šis savybių derinys padės su akinančia šypsena veide prasibrauti ten, kur reikės, – net iki geidžiamos širdies. Tuo pat metu rūpės ir galimybė gauti naudos, sutvarkyti piniginius reikalus – atrodo, aplinkybės šioje srityje irgi klostysis palankiai.

Svarstyklės.

LENGVAI. Būsite puikios nuotaikos, veiklūs, dėl to greitai tvarkysite kasdienius reikalus, lengvai bendrausite, o po savaitgalio bus vis paprasčiau ieškoti reikalingų žinių, informacijos, rašyti laiškus, raštus, mokytis, mokyti kitus ar užsiimti kita veikla. Su nesklandumais gali susidurti tie, kurie siekia teisingumo, bet po savaitgalio reikalai pagerės.

Skorpionas.

NIEKO YPATINGA. Dienos bėgs gana ramiai – darbų ne per daugiausia, vyraus įprasta rutina, namie irgi viskas savo vietose, tad gali pasirodyti, kad veikti nelabai yra ką. Iš tiesų metas palankus nebent kolektyvinei veiklai – su artimais draugais visiems smagiai ir įdomiai praleisti laiką. Savaitgalis labai tiktų pasidžiaugti namų židinio šiluma.

Šaulys.

SIEKIAI. Atrodo, teks suktis – darbe, profesijos srityje veiklos nestigs. Kita vertus, nestigs ir energijos bei noro būti geriausiems, dėl to produktyvumas bus išties didelis, o pasiekti pavyks daug. Be to, bus svarbūs artimi draugai, galimybė ką smagaus, įdomaus nuveikti kartu – dabar tai tikrai pavyks. Iki šios savaitės pabaigos galima tikėtis ir piniginės naudos.

Ožiaragis.

DARBAI DARBELIAI. Profesijos srityje pamažu daugės darbo ir su juo susijusios veiklos, o po savaitgalio suktis reikės dar sparčiau. Kita vertus, būsite labai išradingi, iškalbingi, dėl to visokius dalykinius reikalus tvarkysite greitai ir su ugnele. Tie, kam darbas dabar nelabai svarbu, gali leistis į smagią nuotykingą kelionę – metas labai palankus.

Vandenis.

BE AIŠKIOS KRYPTIES. Dažnokai gali atrodyti, kad nieko nevyksta ir esate palikti patys sau. Iš tiesų ne visai taip – progų tuo įsitikinti bus kad ir artimiausią savaitgalį, bet dalykinės veiklos tikrai gali būti ne per daugiausia. Kita vertus, smagiai, bent iš dalies pažintinei kelionei metas išties palankus, o nevykstantys po savaitgalio gali tikėtis finansinės sėkmės.

Žuvys.

LAISVIAU. Reikalai gerėja: pojūtis, kad gyvenimas (arba kai kurie asmenys) spraudžia į kampą, verčia elgtis tik taip, kaip reikia jam (jiems) ir ne kitaip, pamažu silps, o neparankios aplinkybės darysis nebe tokios svarbios. Atrodo, su kai kuo net pavyks susitarti, nors ne iškart. Laikas palankus tiems, kurie ieško išteklių svarbiems sumanymams, projektams.

Skaitykite daugiau