Naglio Šulijos horoskopas rugsėjo 26-spalio 2 dienoms: palankus laikas ateis po savaitgalio

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-26 08:00
Saulė, Merkurijus ir Venera vis dar keliaus Svarstyklių ženklu, dėl to būsime linkę galvoti ir reikalus tvarkyti apdairiai, o geras stilius bus svarbiau nei madingumas. Marsas Mergelės ženkle skatins dirbti pareigingai. Iki mėnulio jaunaties šeštadienį patogiau svarbesnius reikalus baigti, o naujiems pradėti palankus laikas ateis po savaitgalio.

Avinas. Orbitoje. Reikės dirbti – ir dėl to, kad darbų gali būti nemažai, ir dėl to, kad būsite nusiteikę šiuo balastu atsikratyti. O tai įmanoma vieninteliu būdu – imantis visko iš eilės. Bus lengva patekti į kitų, greičiausiai gana artimų žmonių veiklos ir įtakos orbitą, tačiau tai neslėgs, gal net bus smagu ir naudinga.

Jautis. Nuosekliai. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, įsipareigojimų gali būti nemažai, tad reikės visko imtis neatidėliojant. Šis kantrybės išbandymas kai kada bus palengvintas ir maloniomis aplinkybėmis, ypač jeigu reikės rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, o jų imtis metas labai palankus. Patiks sportinės pramogos.

Dvyniai. Kūryba. Bus linksma ir smagu – progų pasilinksminti atsiras daugiau, nei sugebėsite aprėpti, o savijauta skatins elgtis kūrybiškai, dėl to sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su pramogomis, grožio ar patogumo kūrimu. Asmeninis gyvenimas irgi atrodys puikus, gali būti, kad atsiskleis ir jausmai bei visa, kas su jais susiję.

Vėžys. Namai, namučiai. Daugiausia dėmesio ir pastangų teks skirti namų, šeimos reikalams – ne tik todėl, kad to norėsite, bet taip sutaps ir aplinkybės. Šia sritimi rūpintis dabar palanku, tad netrukus namie bus jaukiau, gražiau, tad ir šeimos nariai bus laimingesni. Tinka užsiimti nekilnojamuoju turtu.

Liūtas. Didesnis akiratis. Piniginiai reikalai vis dar svarbūs, pastangos šioje srityje vis dar teiks naudos, bet pamažu tai praras svarbą. Iš tiesų svarbu bus susitikti su draugais, daug bendrauti, galbūt trumpam kur nors išvykti, plėsti akiratį svarbiose sau srityse. Palanku mokytis, mokyti kitus, rašyti laiškus ir raštus.

Mergelė. Ir nauda. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos, į tikslą žengsite greitai ir ryžtingai, dėl to bus lengva imtis bet kokios veiklos. Puikiai seksis sportuojantiems. Beje, toks geras laikotarpis ilgai netruks, dėl to reikėtų nežiopsoti. Sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos.

Svarstyklės. Kaip ryto žvaigždė. Žibėsite visokiais talentais: būsite judrūs, šnekūs, greitai ir apsukriai tvarkysite reikalus, o jų gali būti nemažai. Gerai seksis besimokantiems. Asmeninis žavesys spindės kaip ryto žvaigždė ir kerės aplinkinius. Lengvai būsite stilingi ir kursite gražius dalykus. Svarbūs bus ir jausmai.

Skorpionas. Kolektyvas. Atrodo, daug veiklos nebus – į gyvenimo reiškinius žvelgsite labiau iš šalies, tarsi pro autobuso langą. Teliks daugiau ilsėtis ir užsiimti atidėtais, o gal asmeniniais reikalais. Tačiau jei pasinersite į kolektyvinę veiklą, lydės sėkmė – bus lengva įtikinti ir suburti aplinkinius, kolegas.

Šaulys. Bendraminčiai. Darbe darbo vis dar nemažai, suktis reikės sparčiai. Tačiau vyraus žinomi, įprasti darbai, dėl to nepavargsite. Palanku užsiimti kolektyvine veikla – su artimais žmonėmis ne tik aptarti bendrus reikalus, bet ir iš karto kai ko imtis. Profesijos srityje irgi panašiai: iki savaitgalio – kalbos, paskui – veiksmai.

Ožiaragis. Darbai. Teks raitotis rankoves: darbe, profesijos srityje veiklos ir taip nestigo, tačiau dabar bus dar daugiau ir viską teks daryti greitai. Tik reikėtų atkreipti dėmesį, kad iki savaitgalio laikas palankesnis ką svarbaus baigti, o naujų dalykų imtis po savaitgalio. Į pabaigą eina geras metas sportinėms kelionėms.

Vandenis. Egzotika. Darbe kol kas darbo ne per daugiausia, namie irgi viskas savo vietose, todėl liks laiko sau, pomėgiams ar seniau atidėtiems dalykams. Itin geras metas tiems, kurių veikla susijusi su užsieniu, – palanku vykti į kelionę ir malonų poilsį derinti su aktyvia veikla, tinka ir dalykinę veiklą tęsti.

Žuvys. Neskubant. Viskas rimsta – toks įspūdis, kad svarbūs darbai vyksta kur nors kitur, bet ne ten, kur esate jūs. Iš tiesų dabar geras metas nebent tiems, kurie kovoja dėl teisingumo, – oponentams gali būti riesta. Jeigu to nereikia, dienos slinks ramiai, liks nemažai laiko sau, asmeniniams reikalams ir pomėgiams.

Naujausi straipsniai