Naglio Šulijos horoskopas rugsėjo 20-26 dienoms: nauda ir grožis

Naglis Šulija
Autorius: Naglis Šulija
Publikuota: 2018-09-20 07:58
Sekmadienį 04 val. 55 min. Saulė kirs rudens lygiadienio tašką ir pereis iš Mergelės į Svarstyklių ženklą. Naktys pasidarys ilgesnės už dieną – prasidės tamsusis pusmetis, kol kas dar nelabai tamsus. Mėnulio pilnatis antradienį – kitos savaitės pradžioje vaizduotė tikrai netinginiaus, o emocijų irgi nestigs. Kitose srityse vyraus ramybė.

Avinas. Ana pusė. Darbe vyraus įprasta rutina. Atrodo, tą patį galima pasakyti ir apie namus bei šeimos reikalus. Bene ryškiausias pokytis – nuo sekmadienio pasidarys svarbūs asmeniniai santykiai ir kontaktai, gali būti svarbių susitikimų, taip pat ir dalykinių. Vertingomis mintimis pasidalyti gali ir mieloji antroji pusė.

Jautis. Pareigos. Darbe darbai niekaip nenori įsibėgėti – greičiausiai dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių. Vargu ar jas pavyks įveikti greitai, dėl to dėmesys lengvai nukryps kitur. Iki savaitės pabaigos jūsų kūrybinė energija lengvai ras būdų truputį pasilinksminti, o po savaitgalio atsiras nemažai nedidelių asmeninių reikalų.

Dvyniai. Kūryba. Atrodo, tikrai bus ką padaryti, patvarkyti namie – bent jau iki savaitės pabaigos. Greičiausiai vyraus nedideli darbai, beliks tiesiog imtis visko iš eilės. Po savaitgalio ims stiprėti asmeninis kūrybiškumas, o nedidelių pramogų bus vis daugiau. Galimybę nerti į kelionę patartina apsvarstyti labai atidžiai – kad būtų saugiau.

Vėžys. Pasikeitimai. Būsite judrūs, atviri naujoms mintims, linkę bendrauti ir dalytis žiniomis bei patirtimi. Savaitgalį gali kilti puikių minčių apie būsimas keliones, galbūt pavyks kur nors trumpam išlėkti ir dabar. Kitos savaitės pradžioje dėmesys nukryps namų, šeimos reikalų link, čia gali rastis nemažai gana skubių darbų ir reikalų.

Liūtas. Atsivėrimas. Puikiai pavyktų rūpintis piniginiais reikalais, didesnėmis pajamomis, ieškoti papildomo uždarbio. Tikėtina, kad šiose srityse laukia apčiuopiama sėkmė. Po savaitgalio naudos klausimai rūpės vis mažiau, darysitės vis atviresni, vis daugiau bendrausite su senais draugais ir naujais pažįstamais, bus lengva mokytis.

Mergelė. Naudos link. Būsite energingi, daug ir noriai bendrausite. Bus lengva tvarkyti dalykinius reikalus, kurių gali būti nemažai. Visgi po savaitgalio pasidarys svarbu, ne kokie šaunūs esate, o kokios naudos galima gauti. Veikla šioje srityje vyks vis lengviau, dėl to ir malonių pasekmių nereikės laukti. Galimos ir netikėtos dovanos.

Svarstyklės. Rimčiau. Dienos bėgs ramiai – darbe veiklos ne per daugiausia, namie viskas savo vietose, tad bus galima dažniau susitikti su draugais, nuveikti ką smagaus. Gali būti, jog palankiai susiklostys piniginiai reikalai. Po savaitgalio tapsite veiklesni, dar puikesnės nuotaikos ir labai greitai tvarkysite dalykinius reikalus.

Skorpionas. Grožis. Ne karjera rūpės, nors aplinkybės gali būti ir palankios. Būsite puikios nuotaikos, atsipalaidavę, linkę pasimėgauti visais gyvenimo teikiamais malonumais. Įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su meno, grožio ar patogumų kūrimu. Kai būsena tokia, nebus keista, jeigu ir jausmai turės priežastį atsiskleisti.

Šaulys. Draugai. Atrodo, gyvenimas nusiteikęs suteikti jums kažką panašaus į atostogas – darbe kiek sparčiau suktis reikės šią savaitę, bet vis tiek pavargti bus sunku, o po savaitgalio įprasta rutina įsivyraus. Kitose srityse veiklos irgi nedaug. Dėl to niekas netrukdys aptarti reikalų su artimais draugais. Ir net kai ko imtis dabar.

Ožiaragis. Į darbus. Sritį, kurioje norėtųsi stengtis, šią savaitę aptikti bus sunkoka – vyraus įprastos aplinkybės. Dėl to į artimiausias dienas galima žvelgti kaip į tam tikrą poilsį, mat po savaitgalio prasidės darbymetis. Vyraus nedideli darbai, greitai tvarkomi reikalai, tačiau jų gali būti išties nemažai, dėl to pasistengti tikrai reikės.

Vandenis. Dėmesys. Nuotaika gali svyruoti, dažnai visai be priežasties. Tačiau smagių aplinkybių gali būti darbe, tad bus nesunku dėmesį nuo rūpesčių nukreipti ten. Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu. Po savaitgalio prasidės palankus metas kelionėms (taip pat ir pažintinėms bei dalykinėms).

Žuvys. Beveik įprastai. Artimiausios dienos darbo nei pridės, nei atims, namie viskas įprasta, kitur permainų nedaug. Dienos slinks ramiai, o smagių pramogų patiems bus lengva prasimanyti savaitgalį. Palankus metas kelionėms į šalis, kur lepinamas kūnas ir džiaugiasi siela. Piniginiai reikalai gali nudžiuginti po savaitgalio. 

Naujausi straipsniai