Naglio Šulijos horoskopas rugsėjo 19–25 dienoms: aplink matysime gražius dalykus

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-19 08:07
Pirmadienį Saulė pereis iš Mergelės ženklo į Svarstykles, įvyks rudens lygiadienis ir prasidės tamsusis pusmetis – laikas, kai naktis ilgesnė už dieną. Merkurijus ir Venera jau dabar yra Svarstyklėse ir padės mums maloniai bendrauti, atsižvelgti į kitų nuomonę, aplink matyti gražius dalykus, o dėl Marso Mergelėje – kai kada dar ir padirbėti.

Avinas. Geras ryšys. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, į kuriuos kibti reikia nedelsiant, bus nemažai. Taip pat dabar bus svarbūs aplinkiniai, o gal labai artimas asmuo, į kurio norus teks atsižvelgti. Tikėtina, kad jų troškimai bus gražūs, verti palaikymo. Sėkmingas metas megzti asmeninius ir dalykinius ryšius.

Jautis. Rutina. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų nestigs, reikės nedelsiant imtis visko iš eilės, dėl to kai kada jausitės, tarsi klampotumėte per bekraštę pelkę. Palanku rūpintis savo ar kitų asmenų sveikata, sveikatingumu. Bus laiko ir įkvėpimo ieškotis pramogų, pageidautina, kuo aktyvesnių, sportiškesnių.

Dvyniai. Kūryba. Puikus laikas – būsite linksmi, kūrybiški, dėl to bus lengva kurti malonius, gražius dalykus ir sau, ir kitiems. Seksis bet kokia su kūryba susijusi veikla. Gali būti, kad ir asmeniniai jausmai ras ne vieną priežastį atsiskleisti. Be to, vis dar geras metas atlikti svarbius darbus namie.

Vėžys. Namai. Gali būti, kad ir norėsis, ir reikės (taip sutaps aplinkybės) vis daugiau dėmesio skirti namams – palanku tvarkyti su šia sritimi susijusius dalykinius reikalus, rūpintis, kad čia būtų jaukiau ir gražiau, o dėl bendro gražaus reikalo pavyks ir namiškius, giminaičius sutelkti. Tinkamas metas trumpoms išvykoms.

Liūtas. Akcentai. Piniginiai reikalai rūpės ne tik teoriškai – įdėję pastangų, greitais ryžtingais veiksmais gausite ir naudos. Po savaitgalio akcentai gali pasikeisti: noras judėti, bendrauti sustiprės, ateis dar geresnis laikas ieškoti reikalingų žinių, informacijos, ryšių. Palanku mokytis ir mokyti kitus.

Mergelė. Nauda. Būsite energingi, veiklūs, sportiški ir tikslo link žengsite ryžtingai. Taip nusiteikę galite daug pasiekti, ypač jei patys imsitės veiklos. Be to, dabar labai geras, o po savaitgalio bus dar geresnis metas imtis piniginių, turto reikalų – pastangos šioje srityje netruks duoti apčiuopiamos naudos.

Svarstyklės. Mikliai. Būsite vis veiklesni, dalykinius reikalus tvarkysite vis greičiau, su žmonėmis bendrauti taip pat bus vis lengviau. Puikus laikas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurie mokosi arba moko kitus. Atrodo, ir asmeninis žavesys atsiskleis.

Skorpionas. Ramiau. Viskas rimsta – reikalų, judėjimo, bendravimo dalykinėmis ir asmeninėmis temomis bus vis mažiau. Matyt, taip prasideda ramybės laikotarpis prieš gimtadienį. Visgi kol kas dar bus priežasčių judėti – tai skatins artimi draugai, o darbe – bendraminčiai ir kolegos. Gerai imtis bendros veiklos.

Šaulys. Baigti. Bus ką veikti profesijos srityje – aplinkybės skatins dirbti, taigi darbų bus. Noro siekti gero rezultato taip pat nestigs. Po savaitgalio ir nusiteikimo, ir tinkamų aplinkybių bus mažiau. Paaiškės, kad ateina geras metas ką reikšmingesnio baigti, o ne pradėti. Bus svarbu susitikti su artimais draugais.

Ožiaragis. Darbai. Nestigs darbo profesijos srityje. Tačiau būsite dalykiški, judrūs, iškalbingi, nesunkiai pagausite reikalo esmę, dėl to suksitės greitai. Sėkmė lydės ir tuos, kurių profesinė veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Taip pat seksis keliauti, tačiau iš atostogų patogiau grįžti, nei į jas vykti.

Vandenis. Ramiai. Gerai vykti į keliones – aplinkybės klostysis sklandžiai, bus smagu, gal net turėsite naudos. Likusiems namie dienos slinks ramiai, be didesnės įtampos, dėl to turėsite pakankamai laiko sau, pomėgiams, draugams. Atsiras ir anksčiau atidėtų, tačiau, pasirodo, gana svarbių dalykų.

Žuvys. Drąsa. Gali būti svarbūs santykiai su kai kuriais žmonėmis – palanku tartis dėl abipusiškai naudingų dalykų, jeigu reikia – susitarimus patvirtinti teisiškai. Sėkmė lydės siekiančius teisingumo, o jei reikia – ir iššūkį kam nors mesti. Sėkmingai ims klostytis reikalai tiems, kurie ieško papildomų finansinių išteklių.

Naujausi straipsniai