Naglio Šulijos horoskopas rugsėjo 13-20 dienoms: santykius tarp vyrų ir moterų sugadinti bus lengviau, nei pataisyti

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-13 11:19
Veiklioji saulė, paėmusi už parankės dalykinio gyvenimo globėją Merkurijų, keliauja darbščiu, pareigingu Mergelės ženklu ir saugo tuos, kurie žino, ko nori, ir nuosekliai tvarko reikalus. Tačiau Veneros ir Marso santykiai įtempti, dėl to galima manyti, kad ir žemiškame gyvenime santykius tarp vyrų ir moterų sugadinti bus lengviau, nei pataisyti.

Avinas. Neskubant. Ramus metas. Darbe daugiau užimtumo gali būti po savaitgalio, bet ir tada pervargti nepavyks, kitose srityse veiklos irgi ne per daugiausia. Palankus metas rūpintis sveikata, ieškoti su ja susijusių žinių, gydymo būdų. Įdomios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai, bet prieš jos imantis praverstų aplinkybes įvertinti dar kartą.

Jautis. Aplinkybės. Tikrai netrūks entuziazmo nuversti kalnus darbe, tačiau geri norai gali įklimpti nepalankių aplinkybių pelkėje. Vargu ar pavyks tai įveikti lengvai, tad kantrybė tikrai pravers. Be to, reikės stebėti, kad pastangos darbe nepradėtų kenkti asmeniniams santykiams, mat juos puoselėti išties neblogas metas. Nestigs progų pasilinksminti.

Dvyniai. Arčiausiai. Nemažai dėmesio ir pastangų teks skirti namams, šeimos reikalams – vis atsiras ką sutvarkyti ar pertvarkyti. Viskas vyks gana sklandžiai, tad verta pasistengti. O su kelionėmis susijusios aplinkybės dabar visai neprivalo klostytis sklandžiai, į tai verta atkreipti dėmesį. Daug džiaugsmo gali suteikti gyvūnai.

Vėžys. Mūzų palyda. Būsite atviri, judrūs, mielai bendrausite su įvairiais žmonėmis visokiomis temomis, bet svariausiai žodis skambės kalbant apie sritis, kurias išmanote geriausiai. Palankus metas mokytis ar perteikti žinias kitiems, nestigs ir mielų pramogų. Tuos, kurių veikla susijusi su grožio ar patogumo dalykais, lydės įkvėpimas.

Liūtas. Nauda. Gali būti, kad susirūpinti vers piniginiai reikalai. Ne dėl to, kad kils kokių nors bėdų, o todėl, kad gali atsirasti progų gauti didesnių, galbūt papildomų, pajamų, tad jas reikės tinkamai išnaudoti. Taip pat bus vis daugiau progų namus daryti gražesnius ir jaukesnius. Į antrosios pusės veiklumą bus galima žvelgti kiek atlaidžiau.

Mergelė. Bruzdesys. Būsite veiklūs, greitai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių dabar gali būti ne taip mažai. Palankus metas ieškoti informacijos, mokytis, dalytis žiniomis su kitais. Nors užimtumas bus didelis, vis tiek liks laiko susitikimams su draugais ir smagiems pokalbiams. Visgi savaitgalį norėsis skirti namams ir šeimai.

Svarstyklės. Apsidairant. Ramus metas: darbe, profesijos srityje veiklos ne per daugiausia, namie viskas, kaip įprasta, kiek daugiau reikalų, o gal tiesiog noro apsitvarkyti, atsiras tik po savaitgalio. Žodžiu, stebėti, kas vyksta aplink, laiko tikrai pakaks. Gali nudžiuginti sėkmė tvarkant piniginius reikalus. Galimos ir tiesiog malonios dovanos.

Skorpionas. Žavesys. Būsite atsipalaidavę, žaismingi, kūrybiški, dėl to dalykiniai reikalai menkai rūpės. Užtai veikla, susijusi su grožio, patogumo kūrimu, seksis kuo puikiausiai. Kasdien vis ryškesnis bus asmeninis žavesys, tai labai padės bendraujant. Noras kibti į darbus namie gali susidurti su kliūtimis. Prireiks kantrybės.

Šaulys. Padirbėjant. Nestigs veiklos profesijos srityje. Vyraus nedideli darbai ir greitai sutvarkomi reikalai, didesnių kliūčių lyg ir neturėtų būti, tad viskas vyks sklandžiai. Regis, ir piniginiai reikalai klostysis visai neblogai, čia tikėtinos palankios aplinkybės arba nelaukta, bet maloni pagalba. Reikėtų apdairiau vairuoti, apskritai – judėti.

Ožiaragis. Ramu. Darbe veiklos ne per daugiausia, namie viskas savo vietose. Ir vienoje, ir kitoje srityje žada vyrauti įprasta rutina. Pastangos siekti didesnės naudos, pajamų gali susidurti su ne itin palankiomis aplinkybėmis, jas įveikti bus ganėtinai sunku. Užtai daug džiaugsmo suteiks draugai, bus smagu ką nuveikti visiems kartu.

Vandenis. Aplinkybės. Kažką daryti lyg ir reikia, jėgų lyg ir yra, bet visos pastangos (ar bent jau geri norai) gali atsiremti į aplinkybes, kurios slopins veiklumą, tad norint pasiekti geidžiamą tikslą teks apsišarvuoti kantrybe. Smagios aplinkybės gali susiklostyti darbe, o jeigu darbas susijęs su grožio kūrimu – laukia įkvėpimas ir sėkmė.

Žuvys. Dovanos. Dabar daug kas priklausys ne nuo jūsų pastangų, o nuo kito, greičiausiai gana artimo, asmens minčių, veiklos, pasiūlymų. Atrodo, kad visa tai, kas ateina jums, – išties verta dėmesio, beliks tik apsvarstyti, kaip tai priimti ir kiek tuo pasinaudoti. Puikus metas palaikyti dalykinius ryšius, vykti į smagią kelionę. 

Temos:

Naujausi straipsniai