Naglio Šulijos horoskopas rugsėjo 12–18 dienoms: tvarkos bus mažiau, o grožio – daugiau

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-12 08:00
Saulė, Marsas, Merkurijus ir Venera susitelkė darbščiame, kruopščiame ir nepaprastai pareigingame Mergelės ženkle, todėl būsime skatinami elgtis taip pat. Tačiau savaitgalį Merkurijus ir Venera pereis į Svarstykles, mėgstančias mandagų elgesį ir estetiką. Vadinasi, po savaitgalio sausos tvarkos bus mažiau, o grožio – daugiau.

Avinas. Drausmingai. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų gali būti per akis – reikės viską padaryti. Gali būti, kad prisidės ir su sveikata ar sveikatingumu susiję rūpesčiai. Visgi po savaitgalio ritmas taps ne toks griežtas, daugės smagių ir tikriausiai svarbių dalykinių susitikimų, malonių pokalbių.

Jautis. Teks imtis. Tikėtina, kad gyvenimas nešykštės progų pasilinksminti. Be to, ir patys būsite išradingi, bus lengva sukurti ką mielo ir gražaus. Žinoma, puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba ar komforto, patogumo dalykais. Po savaitgalio ims daugėti nedidelių, tačiau gana svarbių darbų.

Dvyniai. Namie. Daug dėmesio, laiko ir pastangų gali tekti skirti šeimos reikalams. Atrodo, čia pavyks nuveikti išties nemažai, tad ir pokyčiai gali būti dideli. Palankus metas tiems, kurie rūpinasi savo nekilnojamuoju turtu. Po savaitgalio daugės galimybių smagiai pasilinksminti, atsiskleis ir kūrybiniai gebėjimai.

Vėžys. Dėmesio sritys. Teks daug judėti ir daug bendrauti – nes reikės. Puikus metas mokytis, mokyti kitus, plėsti akiratį svarbiose jums srityse. Tačiau dėmesys pamažu kryps ir į šeimos reikalus. Gali būti, kad čia atsiras ne tik svarių priežasčių visiems susirinkti, aptarti bendrus dalykus, bet ir padaryti ką malonaus.

Liūtas. Ne tik nauda. Rūpintis piniginiais reikalais dabar būtų savaime suprantama, mat progų dėmesį ir pastangas skirti šiai sričiai gali būti nemažai. Tikėtina ir apčiuopiama nauda. Sėkmė lydės ir tuos, kurie užsiėmę savo verslo reikalais. Po savaitgalio tapsite atviresni, daugiau bendrausite ir daugiau judėsite.

Mergelė. Pelnas. Būsite energingi, veiklūs, visos užduotys tirpte tirps. Į darbus kibsite nedelsdami ir be ceremonijų. Be to, dabar puikus metas sportuojantiems. Pirmadienį paaiškės, kad svarbu ne tik tai, kokie esate, bet ir kokios naudos galite gauti. Daugės progų papildyti savo pajamas, gauti apčiuopiamos naudos.

Svarstyklės. Pabudimas. Gali susidaryti įspūdis, kad visi svarbūs dalykai yra kažkur kitur ir su jumis niekaip nesisieja. Todėl iki savaitės pabaigos teliks neskubėti ir laukti permainų. Kitą savaitę jų ir bus – tapsite veiklūs, dalykiniai reikalai tarsi patys jus susiras, o aplinkinius ims vis labiau kerėti jūsų žavesys.

Skorpionas. Komanda. Svarbi gali būti kolektyvinė veikla: patogus laikas ne tik su kolegomis svarstyti ateities planus, bet ir subūrus gerą komandą (tai šiuo metu puikiai seksis) imtis veiklos dabar. Geras metas kai ką panašaus daryti ir su draugais. Ir verta paskubėti – po savaitgalio galimas veiklumo atoslūgis.

Šaulys. Laimėjimai. Atrodo, nestigs veiklos darbe – čia reikės veikti negailint laiko ir jėgų. Kita vertus, ir rezultatai žada būti neblogi. Po savaitgalio šis tas pasikeis – jau nebereikės dėl tikslo plėšytis vieniems, atsiras galimybių pasitelkti kolegas, bendraminčius. Tuomet ir artimi draugai gali pasiūlyti šį tą įdomaus. 

Ožiaragis. Į darbą. Kol kas staigmenos mažai tikėtinos – darbe vyraus rutina, namie stebuklų irgi vargu ar bus. Po savaitgalio ims daugėti krūvio profesijos srityje. Kol kas vyraus nedideli darbai, greitai sutvarkomi reikalai, bet jų gali būti nemažai, todėl reikės paplušėti. Galimos ir malonios smulkmenos.

Vandenis. Būsena. Nieko ypatinga – viskas bus įprasta, kasdieniška, dėl to iki savaitės pabaigos turėsite nemažai laiko sau, savo pomėgiams ir pamąstymams apie gyvenimo esmę bei prasmę. Po savaitgalio ims keistis vidinė būsena – tapsite žvalesni ir veiklesni. Be to, prasidės geras metas kelionei.

Žuvys. Atokvėpis. Aplinkybės keisis nedaug – vis dar būsite priklausomi nuo kitų arba kito asmens nuomonės, veiklos, iniciatyvos. Dalykinėje veikloje irgi gali būti aplinkybių, kurios atrodys sunkiai įveikiamos. Vis dėlto yra gera žinia: po savaitgalio spaudimas ims mažėti, o aplinkybės – keistis. Atsikvėpsite.

Naujausi straipsniai