Naglio Šulijos horoskopas rugpjūčio 9–15 dienoms: Venera padės džiaugtis gyvenimo malonumais

Naglis Šulija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-09 09:44
Mėnulio jaunatis šeštadienį – vadinasi, iki to meto patogiau svarbesnius asmeninius reikalus užbaigti, o naujus pradėti – jau kitą savaitę. Merkurijus ne tik juda atbulas, bet dar ir prasilenks su Saule, dėl to dalykinio veiklumo neskatins. Užtai Venera dabar Svarstyklėse, tad gyvenimo malonumais pasidžiaugti labai padės.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Linksmai. Rimtiems dalykams tinkamų aplinkybių nebus nei dirbant, nei siekiant naudos; Užtai vasaros pramogoms metas tikrai neblogas, bus galima nuveikti ką mielo ir smagaus, ne kartą nudžiuginti save ir kitus. Taip pat dabar gali nudžiuginti santykiai su artimu žmogumi, o vienišiai tikėtis išties puikių pažinčių.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Savas lizdelis. Atrodo, rimtesni darbai darbe nuslopsta net neprasidėję. Užtai dabar – nepaprastai puikus metas tvarkytis namie, apie namus, užsiimti visokiais namiškių reikalais. Palankus metas ir rinktis naminį gyvūną arba puoselėti jau esamą (esamus). Žiupsnį pramogų suteiks kitos savaitės pradžia.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Lengvai. Bus lengva būti savimi: ir norėsis, ir reikės – nes taip sutaps aplinkybės – daug judėti, bendrauti, temos bus irgi įvairios, tačiau į rimtas dalykines gilintis tiesiog nebus noro ir jėgų. Be to, dabar atsivers daugiau galimybių smagiai pasilinksminti, o tuos, kurių veikla susijusi su kūryba, įkvėpimas lydės bene nuolatos.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Nauda ir namai. Gali būti, jog bus svarbūs piniginiai reikalai, galimybė gauti apčiuopiamos naudos. Jeigu tik nereikės specialių žinių, pastangos šioje srityje jos nesunkiai ir atneš. Taip pat dabar įsibėgėja palankus metas namus daryti gražesnius, o namiškius – laimingesnius. Nebūtų keista, jeigu ir svečiai apsilankytų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Skubėti lėtai. Būsite energingi, veiklūs, nestokosite humoro, dėl to aplinkinių dėmesį pritraukti pavyks savaime. Bus lengva bendrauti, taip pat ir dalykinėmis temomis, tačiau gilintis į kokią nors sritį bus daug lengviau, nei apie ją visiems kalbėti ir aiškinti, kaip viskas turi būti. Po savaitgalio galima nedidelė finansinė sėkmė.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Vasaros ramybė. Atrodo, dienos slinks ramiai: darbe darbo ne per daugiausia, vyraus įprasta vasaros rutina; namie pokyčių tikimybė nedidelė, kitose srityse irgi ramu. Būtų labai palankus metas ilsėtis ir kaupti jėgas ateičiai. Galutinai neaptingti padės piniginiai reikalai – gali būti, kad šioje srityje aplankys maloni sėkmė.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Su malonumu. Tapsite labiau atsipalaidavę, jausmingesni, turėsite puikų humoro jausmą ir būsite apskritai žavesni. Ne apie darbą mintys suksis (o ir veiklos profesijos srityje bus ne per daugiausia), bet tuos, kurių veikla susijusi su grožiu, estetika, mūzos ir įkvėpimas lydės nuolatos. Malonios žinios galimos namie.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Padirbėjant. Teks padirbėti – darbe, profesijos srityje gali atsirasti nemažai veiklos, darbų, kuriuos reikės padaryti, reikalų, kuriuos teks sutvarkyti. Atrodo, ne viskas vyks taip sparčiai, kaip norėtųsi, bet rezultatas bus teigiamas. Planuotus darbus namie, ko gero, teks atidėti, bet palanku vertinti, ką ir kaip darysite ateityje.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pasroviui. Darbe veiklos ne per daugiausia, tvyros vasarai būdinga ramybė, namie irgi viskas savo vietose. Palankus metas kelionėms – labiau jas tęsti, nei į jas vykti dabar, bet ir tai sektųsi neblogai. Nevykstančiųjų dėmesį gali pritraukti piniginiai reikalai – labiau kaip pažadai ir galimybės, bet ir tai bus svarbu.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pagreitis. Gyvenimas darosi šviesesnis, o veiklumas – didesnis. Labai geras metas prisiminti nebaigtus darbus, nesutvarkytus reikalus ir kibti į juos. Atrodo, vis geriau ims sektis sportuojantiems. Darbe irgi daugės veiklos – kol kas malonios ir nebūtinai susijusios su pareigomis, bet kitą savaitę ir jos apie save primins.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Atrama. Atidžiau teks sekti vidinę būseną – ji vis dažniau gali kisti tarsi be priežasties ir daryti įtaką asmeniniams bei dalykiniams reikalams. Tačiau dabar į pagalbą mielai ateis artimiausi žmonės, tie, kuriais pasikliauti galima bet kada, – jie ir bus veiklūs, ir mąstys racionaliai. O palankus metas kelionei vis dar tęsiasi.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Atkakliai. Nedideli darbai, kasdieniai reikalai, įsipareigojimai, pažadai – visko bus su kaupu. Teks klampoti ir nemurmėti. Palankus metas rūpintis savo ar kitų asmenų sveikata. Neblogai seksis tiems, kurie ieško papildomų išteklių savo veiklai plėsti. Naudingais susitikimais, vertingais pokalbiais gali apdovanoti savaitgalis.

Naujausi straipsniai