Naglio Šulijos horoskopas rugpjūčio 6–12 dienoms: laukite „karštų“ žinių

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Danguje nestigs pokyčių, tikėtini jie ir mūsų gyvenime. Merkurijus keliaus Liūto ženklu, bus kupinas optimizmo, nešykštės gerų žinių, todėl ir dalykinis gyvenimas vis smagiau bėgs į priekį. Venera – priešingai – pereis į Vėžio ženklą, pamirš vasaros flirtą ir taps įžeidi. O smarkuolis Marsas bus pasirengęs kivirčams, todėl dabar gali būti ir „karštų“ žinių.

Avinas. Pasirinkimas. Laikas – įvairus. Jis gali būti linksmas ir smagus, pilnas kūrybinio polėkio, juoko ir pramogų – aplinkybės jų nešykštės. Kita vertus, galimi konfliktai ir iššūkiai, pirmiausia tuo atveju, jei nuspręsite versti kalnus profesijos srityje. Sėkmė lydės tuos, kurie stengiasi dėl namų ir namiškių.

Jautis. Į save. Savijauta keisis: kur nors lėkti, bendrauti ir triukšmauti norėsis mažiau, o ramiai vienam pabūti, galbūt pasvajoti – daugiau. Profesijos srityje veiklos bus nedaug, užtat įsibėgėja palankus metas veiklai namuose – būtų patogu ir su jais susijusius reikalus spręsti, ir esamą tvarką keisti.

Dvyniai. Atvirai. Būsite optimistiški, linkę bendrauti ir gera nuotaika dalytis su aplinkiniais. Geras metas neilgai pažintinei kelionei, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis. Taip pat neblogai seksis tvarkyti piniginius reikalus siekiant finansinės naudos. Pavyktų kokia nors taupymo programa.

Vėžys. Jeigu. Jei esate panirę į darbus, gali būti nelengva – gali trikdyti emocinė aplinkos būklė, aštrėti konkurencinė kova, bus sunku rasti bendrą kalbą su kai kuriais asmenimis. Turbūt geriausia taktika – nesivelti, išlikti ramiam. O jeigu darbai nėra svarbūs, atsipalaiduokite ir pasimėgaukite gyvenimu.

Liūtas. Puikiai. Būsite veiklūs, spinduliuosite gerą nuotaiką. Norėsis bendrauti, plėsti pažintinę veiklą, puikiai seksis tiems, kurių darbas susijęs su informacija. Piniginiai reikalai irgi atrodys visai neblogai. Nerimą gali kelti kai kurios su kelionėmis susijusios aplinkybės, bet su jauduliu puikiai susitvarkysite.

Mergelė. Ramu. Jausitės žvalūs ir linksmi, tik... Darbe veiklos vargu ar bus, namie vyraus įprasta tvarka, o vasaros pramogos dažniausiai vyks ne ten, kur būsite jūs. Ko gero, labiausiai norėsite pasitraukti nuo šurmulio, ilgiau pabūti vieni, galbūt gamtoje. Vis dėlto draugai iš šios būsenos sugebės ištraukti.

Svarstyklės. Progos. Profesijos srityje darbo tikriausiai nebus daug, o sėkmės gali tikėtis nebent tie, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Atsargumo, apdairumo prireiks tvarkantiems teisinius reikalus – klaidų gali atsirasti tarsi iš niekur. Bet bus progų apie viską pasikalbėti su artimais draugais.

Skorpionas. Kūrybiškai. Tikėtina, kad daugės darbo profesijos srityje. Būsite energingi, išradingi, kūrybingi, todėl užduotys negąsdins – tvarkysitės lengvai ir žaismingai. Ypač gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, mokslu ir panašiais dalykais. Labai palankus metas ir smagiai pakeliauti.

Šaulys. Su polėkiu. Maža tikimybė, kad bus daug veiklos darbe, profesijos srityje. Tai neliūdins, jausitės puikiai, patiks pramogos, kai daug judama, patiriama nuotykių (tik vertėtų apsvarstyti finansinius dalykus). Palankus metas ir kelionei, kurioje dera pažintinė veikla ir aktyvus bei pasyvus poilsis.

Ožiaragis. Ryšys. Gali būti, kad nudžiugins santykiai su vienu žmogumi – juos puoselėti ypač geras metas. Tikėtinos pažintys, kurios virs ilgalaike draugyste. Tęsiasi laikas, kai keičiama įprasta tvarka namie, tik šiuo metu patartina veikti labai apdairiai – galimos taktinės klaidos ar apmaudūs nesusipratimai.

Vandenis. Santykiai. Laikotarpis, kai aplinkybės galėjo siūlyti daug pramogų ir kūrybos, jau praėjo, bet tai nereiškia, kad netrukus bus daug darbo, – kai kurių pramogų tikrai pasitaikys. Palankus metas rūpintis naminiais gyvūnais, taip pat palaikyti asmeninius santykius su įdomiais arba reikalingais žmonėmis.

Žuvys. Akcentai. Keičiasi ne tiek aplinkybės, kiek požiūris į jas. Tie, kurie buvo įnikę į piniginius reikalus, gali susidurti su kliūtimis ar nepalankiomis aplinkybėmis, todėl kurį laiką sustoję nieko nepraras. Tuo pat metu gali daugėti smagios kūrybos, malonių pramogų. Priežastį atsiskleisti ras ir jausmai.

Skaitykite daugiau