Naglio Šulijos horoskopas rugpjūčio 27–rugsėjo 2 dienoms: nėra ko laukti tvarkant svarbius reikalus

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Mėnulis, skubantis po savaitės būsiančios pilnaties, link, tarsi sako, kad nėra ko laukti tvarkant svarbius reikalus, dirbant – labai geras laikas patiems rodyti iniciatyvą. Tą patį kalba ir darbščiuoju Mergelės ženklu skubantis Merkurijus bei Saulė. Marsas Avino ženkle kupinas jėgų, nusiteikęs kovingai, todėl su įkvėpimu maištaus ir kovos.

Avinas. Atokvėpis. Vidinė būsena gali būti kaip jūreivio po audros (net jei jos nebuvo) – šis žino, kad atokvėpis yra laikinas ir ateityje bus ką veikti. O kol kas galima sutvarkyti kai kuriuos darbo reikalus (šią savaitę) ar kūrybiškai pašeimininkauti namie, stengtis, kad čia būtų dar gražiau, jaukiau, namiškiai – dar laimingesni.

Jautis. Kūrybiškai. Sėkmės raktas dabar – mėginti atsakyti sau į klausimą, ką smagaus ir gražaus būtų galima sukurti. Mat būsite ir linksmi, ir kūrybiški, todėl geriausiai seksis ir daugiausia džiaugsmo teiks tokia veikla. Ji labai padės ir bendraujant, plečiant akiratį – tai darysite apdairiai, bet su įkvėpimu.

Dvyniai. Darbščiai. Aplinkybės reikalaus tikslumo, kruopštumo ir pareigingumo – tai šiek tiek erzins, tačiau produktyvumas dėl to didės. Palanku rūpintis namų, šeimos reikalais, siekti, kad čia viskas būtų vietose. Apdairumo gali prireikti tvarkant piniginius reikalus – aplinkybės gali klostytis ne visai palankiai.

Vėžys. Aplinkybės. Būsite nusiteikę taikiai, kūrybiškai ir linkę mėgautis gyvenimo malonumais. Tačiau aplinkybės gali tam sukliudyti – darbe, profesijos srityje gali būti ne tik nemažai darbo, bet ir nereikalingų emocijų, ypač po savaitgalio, o ir santykiai, taip pat dalykiniai, su kai kuriais asmenimis gali liūdinti.

Liūtas. Nauda. Svarbu bus ne tai, kokie šaunūs esate ar kaip atrodote aplinkiniams, o kokios naudos, ypač finansinės, galite gauti. Atrodo, pastangos šioje srityje bus sėkmingos, netikėtų, tačiau džiugių aplinkybių galima laukti kitos savaitės viduryje. Kitose srityse viskas bus įprasta, staigmenos mažai tikėtinos.

Mergelė. Savyje. Daug kas priklausys nuo to, ar sugebėsite atsiriboti nuo aplinkos, kuri šiuo metu gali būti nerami, ir susitelkti į tai, kas priklauso nuo jūsų. Nes būsite veiklūs, kruopštūs, tikslūs ir puikiai žinosite, ko jums reikia ir kaip tai pasiekti. Atidumo, tikslumo gali pristigti savaitgalį, bet juk tada ilsėsitės.

Svarstyklės. Apdairiai. Kažin ar bus lengva – maža to, kad būsite jautresni, linkę į aplinką žvelgti pernelyg apdairiai, bet dar ir išorinių kliūčių gali būti. Kai kurios jų tikriausiai bus susijusios su namais, šeima. Dalykiniai santykiai su kai kuriais asmenimis irgi gali būti ne gėlytėmis barstyti. Žodžiu, teks pasistengti.

Skorpionas. Ramiau. Galima daryti pertrauką ir pasidairyti, kas vyksta aplink, – darbe darbų, bent jau skubių, bus mažiau, o noro pabūti, nuveikti ką smagaus su artimais draugais – daugiau. Aplinkybės, susijusios, su kelionėmis, nedžiugins – iš jų geriau grįžti. Didesnių pramogų tikimybė nedidelė – teks būti kukliems.

Šaulys. Padirbėjant. Bus nemažai darbo profesijos srityje. Vyraus nedideli greitai sutvarkomi reikalai, energijos, kūrybiškumo ir įkvėpimo nestigs, didesnių kliūčių nematyti, todėl pavyks viską daryti sklandžiai ir greitai. Kitose srityse ne taip gražu – tvarkant piniginius reikalus ir galvojant apie pramogas pravers apdairumas.

Ožiaragis. Išbandymai. Atrodo, lengva nebus – kontroliuoti padėtį, įvykius, darbus kreipti reikalinga linkme bus sunku, galimas pasipriešinimas. Tai piktins. Nerimą gali kelti ir aplinkybės namie, asmeniniai santykiai. Tačiau po savaitgalio galimos geros žinios, parama – pirmiausia dalykinėje srityje.

Vandenis. Apsidairant. Tikėtina, kad aplink bus nemažai nerimo ir visokių įvykių, tačiau su jumis tiesiogiai tai bus menkai susiję. Visgi dabar patartina atsargiau judėti, ypač vairuoti. Sveikatos, sveikatingumo reikalais užsiimti irgi bus sunkiau nei įprasta. O kitos savaitės pradžioje galima nedidelė finansinė sėkmė.

Žuvys. Priešai ir draugai. Reikės nemažai apdairumo – tvarkant piniginius reikalus koją gali kišti noras viską padaryti greitai, emocijos ir tam tikros aplinkybės. Nusiteikimo kūrybai ir smagioms pramogoms nestigs, bet vėl – aplinkybės... Gera žinia – maloniai džiuginti gali ir asmeniniai, ir dalykiniai santykiai.

Skaitykite daugiau