Naglio Šulijos horoskopas rugpjūčio 13–19 dienoms: palankiau užbaigti svarbesnius asmeninius reikalus

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Mėnulio jaunatis – ateinantį trečiadienį, todėl dabar palankiau svarbesnius asmeninius reikalus užbaigti. Saulė Liūte spinduliuos optimizmą, o šalia esantis Merkurijus padės tvarkyti reikalus – ir daug šnekėti. Venera Vėžio ženkle atvirų jausmų neskatins, o narsusis Marsas Avino ženkle padės norintiems veiksmo. 

Avinas. Linksmybės. Būsite kūrybingi, o ir gyvenimas nešykštės galimybių tą kūrybingumą, išradingumą parodyti, todėl linksma bus ir jums, ir esantiems šalia. Puikiai seksis tiems, kurie mėgsta veiksmą – pavyzdžiui, sportuoja. Geras metas rūpintis namais, stengtis, kad juose būtų jaukiau ir gražiau. 

Jautis. Savi reikalai. Darbe darbo nedaug. Sustiprėjęs atsargumas šiek tiek trukdys bendrauti, tačiau ramiai ir net kiek intymiai pasikalbėti su artimais draugais laiko tikrai rasite. Kartu tai palankus metas ramiai pažintinei kelionei, trumpai išvykai. Nevykstantiems bus galima užsiimti namais, šeimos reikalais. 

Dvyniai. Atvirumas. Būsite atviri, judrūs, daug ir mielai bendrausite. Seksis tiems, kurių veikla susijusi su informacija. Palankus metas ir neilgoms kelionėms, skirtoms akiračiui plėsti. Sėkmė lydės siekiant finansinės naudos – po savaitgalio galimos netikėtos, bet naudingos permainos arba žinios. 

Vėžys. Su polėkiu. Nuotaika džiugins – būsite atsipalaidavę, jausmingi, linkę mėgautis gyvenimo malonumais. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu, nebus keista, jeigu progą atsiskleisti ras jausmai. Atrodo, sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus – galima tikėtis naudos. 

Liūtas. Veikliai. Būsite judrūs, veiklūs, puikiai tvarkysite dalykinius reikalus. Tikriausiai teks daug bendrauti. Aplinkybės palankiai klostysis tiems, kurių veikla susijusi su informacijos perdavimu. Neblogi turėtų būti ir piniginiai reikalai. Su kelionėmis susijusios aplinkybės gali kelti nerimą, bet susitvarkysite. 

Mergelė. Poilsis. Turėsite tiek jėgų, kad norėsite kalnus versti, tačiau ši energija sunkiai ras būdą pasireikšti, todėl dažnai bus nukreipiama tik į artimiausią aplinką, savo reikmėms. Didelio veiklumo metas jau čia pat, tad, galima sakyti, kaupiate jėgas, atostogaujate. Tai daryti puikiai padės artimi draugai. 

Svarstyklės. Pagal aplinkybes. Darbe greičiausiai vyraus rutina, bet jeigu profesinė veikla susijusi su grožiu, renginiais, galima tikėtis įkvėpimo. Sėkmė lydės ir tuos, kurie linkę į komandinį darbą, – lengvai tapsite lyderiais ir sekėjais. Apdairumo prireiks tvarkantiems teisinius reikalus ar kovojantiems dėl teisingumo. 

Skorpionas. Padirbėjant. Tikėtina, kad nestigs veiklos profesijos srityje. Tačiau vyraus nedideli darbai, greitai sutvarkomi reikalai, viskas vyks ganėtinai sklandžiai. Tik nereikėtų pamiršti, kad palankiau ką svarbesnio baigti, o ne pradėti. Nenorintys dirbti gali pasinaudoti proga išlėkti į smagią kelionę. 

Šaulys. Vasara. Darbe, profesijos srityje veiklos nedaug, labiausiai tikėtina vasaros rutina. Tačiau visai neblogai klostysis aplinkybės tiems, kurie susirengė į kelionę. Palanku imtis ir dalykinės su užsieniu susijusios veiklos. Gerai pagalvoti reikėtų tik leidžiantis į vasaros pramogas – ar tikrai tos ir ar tinkama kaina?

Ožiaragis. Pagalvojant. Aplinkybės klostysis įvairiai. Darbe veiklos ne per daugiausia, tad liks laiko kitiems dalykams. Vienas jų – asmeniniai santykiai, juos puoselėti puikus metas. Gerai pagalvoti reikėtų tik tvarkant su nekilnojamuoju turtu susijusius namų reikalaus – kad nebūtų klaidų, nes jų tikimybė išaugo.

Vandenis. Atidžiai. Eiti, važiuoti, vairuoti, žodžiu, judėti, reikėtų atidžiau nei įprasta – aplinkybės gali susiklostyti nelabai palankiai. Tačiau puikiai tvarkysite reikalus, susijusius su sveikata, sveikatingumu, – ir savus, ir nebūtinai. Sėkmė lydės tuos, kurie ieško papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti. 

Žuvys. Smagiai. Atrodo, vasara nešykštės pramogų. Būsite kūrybingi, todėl lengvai kursite gražius, malonius dalykus. Nebus keista, jeigu atsiskleis ir jausmai. Palankus metas rūpintis sveikatos reikalais, sveikatingumu. Tik reikėtų gerai apgalvoti finansinius reikalus – kurį laiką jie gali kelti rūpesčių.

Skaitykite daugiau