Naglio Šulijos horoskopas liepos 9–16 dienoms: derėtų užbaigti asmeninius reikalus

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-09 11:57
Zodiako rate – vasaros atostogos: Vėžio ženklu keliaujantis Merkurijus silpnutis, todėl dalykinės veiklos neskatins, ji liks apvytusi. Mėnulis dyla (nors galutinai nesudils), todėl ir asmeninius reikalus ragins užbaigti. Marsas Avine stiprus ir drąsins judėti, bet kol kas meiliai žvalgosi Veneros link, tad nėra agresyvus.

Avinas. Sportiškai. Būsite pasitempę, energingi, todėl puikiai seksis bet kokia veikla, kurios imsitės patys. Tačiau kur pritaikyti augantį energijos potencialą, gali būti nelabai aišku, mat profesijos srityje veiklos ne per daugiausia. Bus galima imtis kai kurių darbų namie, be to, artinasi palankus metas sportuoti.

Jautis. Atvirumas. Energijos, žvalumo netrūks, todėl nustygti vietoje bus sunku. Noriai bendrausite, patiks judėti ir plėsti akiratį, tačiau tuos, kurių veikla susijusi su dalykine informacija, lydės permaininga sėkmė: kai ką padaryti seksis greitai, kai ką – ne iš karto. Rūpės ir piniginiai reikalai – čia tikėtina sėkmė.

Dvyniai. Žavesys. Svarbiausias gyvenimo variklis šiuo metu bus tas nepakartojamas iš vidaus kylantis žavesys, kuris džiugins ne tik jus, bet ir esančius šalia. Tokia būsena atsispindės ir išorėje, todėl gerbėjų gretos gali smarkiai išaugti. Gerų progų pasitaikys tvarkant piniginius, turtinius reikalus.

Vėžys. Su pagreičiu. Veiklumo tikrai nestigs, o po savaitgalio atsigaus ir dalykinės savybės, todėl tiek asmeninius, tiek dalykinius reikalus tvarkysite sparčiau. Gali daugėti svarbių užduočių darbe. Visgi kitos savaitės viduryje pasitikėjimą savimi gali išbandyti kliūtys arba kiti asmenys – apdairumas labai pravers.

Liūtas. Šešėlyje. Darbe veikla vyks savaime, namie tvarkos niekas keisti neketina. Dažnai norėsis pasitraukti nuo gyvenimo šurmulio, pabūti ramiai, tarsi šešėlyje. Dažnai tai ir seksis. Tačiau dabar – geras laikas daugiau laiko praleisti su draugais, bendraminčiais, taip pat puikiai sektųsi kelionė, ypač sportinė.

Mergelė. Pakilimas. Įkvėpimo ko nors siekti ar ką nors daryti dalykinėje srityje kol kas nebus, tačiau po savaitgalio aplinkybės ims gerėti. Darbų daugės, jie eisis gerokai sklandžiau. Geras laikas aptarti ateities planus. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu. Progą nudžiuginti ras artimi draugai.

Svarstyklės. Veikliai. Profesijos srityje veiklos ir taip nestigo, o po savaitgalio apie save primins daug nedidelių darbų ir greitai tvarkomų reikalų, čia viskas vyks sklandžiau. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti įtempti (dėl anos pusės požiūrio), reikės galvoti, kokių manevrų imtis. Palankus metas keliauti.

Skorpionas. Vasaros greičiu. Darbe veiklos kažin ar bus daug, tikriausiai čia viskas vyks tingiu vidurvasario greičiu. Namie permainos irgi menkai tikėtinos. Po savaitgalio į gera pasikeis su kelionėmis susijusios aplinkybės – galimos geros žinios. Palankus metas rūpintis savo ar kitų sveikata, sveikatingumu.

Šaulys. Du dalykai. Bus svarbios dvi sritys, kurios gali būti tarpusavyje labai susijusios, – tai vasaros pramogos ir asmeniniai santykiai. Pastaruosius puoselėti labai palankus metas, jie suteiks daug džiaugsmo. Vasaros pramogų irgi nestigs, o labiausiai patiks tokios, kurios verčia aktyviau judėti.

Ožiaragis. Veiksmas. Dėmesio reikalaus iš karto kelios sritys. Pirmiausia namai – energingai ką nors keisti, taisyti, siekti, kad viskas būtų taip, kaip turi būti, laikas labai geras. Santykiai, ypač dalykiniai, atsigaus po savaitgalio, todėl pagaliau bus lengva susitarti. Palankus laikas rūpintis sveikata.

Vandenis. Darbai ir džiaugsmai. Nedidelių darbų, kasdienių reikalų nestigs, juos tvarkyti bus vis lengviau, ypač po savaitgalio. Palankus laikas tiems, kurie rūpinasi sveikatos, sveikatingumo reikalais. Nestigs pramogų, gražių dalykų. Juos kurti metas labai palankus. Priežastį atsiskleisti ras ir jausmai.

Žuvys. Asmeniniai reikalai. Gali būti, kad dabar rūpės piniginiai, turtiniai reikalai, galimybė gauti naudos – šioje srityje būsite linkę veikti greitai ir ryžtingai. Šios pastangos gražiai derės su noru siekti, kad namie būtų dar gražiau, jaukiau, o namiškiai – dar laimingesni. Neliks nustumtos ir vasaros pramogos.

Naujausi straipsniai