Naglio Šulijos horoskopas liepos 30–rugpjūčio 5 dienoms: mėnulio pilnatis artėja

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Mėnulio pilnatis artėja – ji prasidės pirmadienį, todėl kitos savaitės pradžioje galime būti emocingesni. Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus kol kas keliauja Vėžio ženklu, todėl yra baikštus ir apdairus. Užtat Marsas – narsus, jis pyksis su galinguoju Jupiteriu, todėl dabar vienišų maištininkų ir viešo jų galvų kapojimo metas.

Avinas. Narsa. Kaip ir iki šiol, būsite energingi, veiklūs ir puikios fizinės formos. Geras metas sportuoti, o dalykinėje veikloje itin seksis tai, ką prižiūrėsite patys. Palanku tvarkyti namų reikalus, be to, vasara nešykštės smagių pramogų. Pernelyg didelė narsa gali tapti barnio su viršininkais priežastimi.

Jautis. Namų darbai. Darbe veiklos ne per daugiausia, tikėtina tik vasariška rutina. Geras metas imtis šeimos reikalų, daugiau laiko skirti vyresniems šeimos nariams. Sėkmės gali tikėtis besirūpinantys piniginiais, turtiniais reikalais. Palanku ir tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, skaičiavimu.

Dvyniai. Žavesys. Jausitės atsipalaidavę, puikios nuotaikos, linkę mėgautis gyvenimo malonumais. Asmeninis žavesys toliau kerės aplinkinius. Ypač seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Atrodo, sėkmė lydės ir tvarkant piniginius, turtinius reikalus, siekiant naudos. Draugams laiko irgi atsiras.

Vėžys. Mikliai. Būsite greiti, veiklūs, puikiai atliksite gausius dalykinius darbus. Gali būti, kad šios savybės padės tvarkant ir piniginius reikalus. Palanku imtis veiklos, susijusios su informacija, skaičiavimu. Po savaitgalio itin pravers apdairumas profesijos srityje – galimi barniai, konkurencinė kova.

Liūtas. Nuotaika. Būsite puikios nuotaikos, aktyvūs, todėl seksis darbai, kurių imsitės asmeniškai. Artėja įtemptos dalykinės veiklos metas, o kol kas vertėtų imtis kokių nors smagių pramogų su draugais. Po savaitgalio gali kilti kliūčių tiems, kurie kur nors keliauja. Tačiau tos kliūtys po dienos kitos išnyks.

Mergelė. Beveik savaime. Nelabai ramus metas – ir šią savaitę, ir kitos viduryje susiklostys tam tikros aplinkybės, kliūtys, kurias bus sunku įveikti iš karto. Jeigu taip nutiks, geriausia bus nesiblaškyti ir luktelėti – reikalai susitvarkys patys, na, beveik. Nepaisant visko, savaitgalis turėtų būti šaunus.

Svarstyklės. Aplinkybės. Neatrodo, kad būtų lengvas ir paprastas metas. Darbe gali būti nedidelių, tačiau svarbių reikalų, derinimo, kalbėjimo. Šis aktyvumas gali kirstis su aplinkybėmis namie, galbūt namiškių nuomone. Tačiau būtent jie gali padėti sutramdyti kai kuriuos nedraugiškai nusiteikusius asmenis.

Skorpionas. Visaip. Tikėtina, kad ims daugėti darbo profesijos srityje. Atrodo, aplinkybės čia klostysis palankiai, būsite kūrybiški, todėl nuveikti pavyks nemažai. Tiems, kurie turi su sveikata susijusios veiklos, po savaitgalio pravers apdairumas. Gali būti, kad teks skubėti į pagalbą bičiuliams.

Šaulys. Įvairiai. Tikrai yra aišku, kad su kelionėmis susijusios aplinkybės klostysis puikiai. Kitose srityse sėkmė bus permaininga. Antai finansiniais jūsų sumanymais gali suabejoti ir dėl to trikdyti labai atsargi ir baikšti ana pusė. Sportinės pramogos vis dar patiks, bet po savaitgalio patartina tempą lėtinti.

Ožiaragis. Trukdžiai. Įprastą ramybę vis mėgins drumsti išorinės aplinkybės. Ir šią savaitę, ir kitos viduryje gali būti sunkumų dėl kitų asmenų baimės ar panikos, tačiau šią „triukšmo ataką“ atremti bus lengva. Namie darbai gali vykti irgi ne visai sklandžiai. Vis dar seksis su sveikatingumu susijusi veikla.

Vandenis. Nerimtai. Ir toliau bus lengva būti kūrybiškiems, mėgautis vasaros pramogomis, galbūt ir jausmais. Labai palanku palaikyti gražų ryšį su svarbiu žmogumi. Bet su sveikata susiję reikalai gali gerokai šlubuoti, įprastas pareigas vykdyti irgi nebus lengva, mat vis pasitaikys kliūčių. Vairuokite atsargiai.

Žuvys. Kaip kada. Pramogų neturėtų stigti, bet jas pasirinkus bus ir kliūčių. Siekti finansinės naudos vis dar norėsis, vis dėlto aplinkybės ne visuomet bus palankios, ypač po savaitgalio. Tinkamas metas kurti, puoselėti namus, džiugins santykiai šeimoje, taip pat seksis rūpintis savo ar kitų sveikata.

Skaitykite daugiau