Naglio Šulijos horoskopas liepos 18–24 dienoms: zodiako rate – lėtos permainos

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-18 09:56
Zodiako rate – lėtos permainos. Mėnulis jau pradėjo trečiąjį savo ketvirtį ir ragins tęsti, ką esame pradėję. Merkurijus iš Liūto ženklo grįžta į Vėžį ir slepiasi saulės spinduliuose – tikrai ne tas atvejis, kai skatinamas dalykinis aktyvumas. Panašiai ir Venera. Marsas Liūto ženkle labiau demonstratyvus nei karingas.

Avinas. Toks metas. Dalykinėje srityje reikalai judės vangokai – vasara. Bent jau netikėtumų ar iššūkių tikimybė nedidelė. Liks laiko sau, savo poreikiams. Vienas jų galėtų būti šeimos reikalai, kurių imtis arba tęsti metas neblogas, nors ir čia didelių stebuklų nebus. Vis labiau patiks sportinės pramogos. 

Jautis. Akiračiai. Būsite atviri, linkę bendrauti, plėsti akiratį, dėl to galimos ir trumpos išvykos. Atrodo, draugai irgi bus linkę jums pritarti, taigi tikėtina smagi, maloni draugija. Dar šią savaitę apie save gali priminti piniginiai reikalai, kurie naudos duos vėliau. Geras metas permainoms namie.

Dvyniai. Naudos paieškos. Gali būti, kad arba norėsis, arba teks grįžti prie piniginių reikalų. Aplinkybės čia klostysis neblogai, dėl to ir dabar, ir netolimoje ateityje galima tikėtis apčiuopiamos naudos. Su artimais draugais bus ką aptarti jau po savaitgalio. Patiks judėti greitai ir, atrodo, be skaudžių pasekmių.

Vėžys. Nuotaika. Energijos ir geros nuotaikos bus su kaupu, tad optimizmu mielai dalysitės su aplinkiniais. Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu. Gali tekti prisiminti ir kai kuriuos atidėtus dalykinius reikalus, tik niekas nevers jų skubinti. Vis didesnė sėkmė lydės siekiančių finansinės naudos.

Liūtas. Koks planas? Bręsta ganėtinai kebli padėtis. Būsite energingi, veiklūs, net karingi. Fizinė būklė irgi gerės, todėl tai ypač geras laikas sportuojantiems. Bėda viena – dalykinėje srityje vyraus įprasta rutina, o namie irgi viskas savo vietose. Teks veiklos prisigalvoti. Arba – iš tiesų sportuoti.

Mergelė. Pasroviui. Įprastiems darbams energijos pakaks, bet įsibėgėti nebus nei noro, nei tinkamų aplinkybių – dalykinėje srityje viskas vyks inertiškai, o priežasčių ką nors keisti namie irgi bus sunku rasti. Tačiau smagios veiklos gali pasiūlyti draugai, neblogas metas pasikalbėti apie ateities planus su artimiausiais kolegomis.

Svarstyklės. Veikla. Profesijos srityje aplinkybės gali susiklostyti taip, kad kai kuriuos darbus reikės baigti, galbūt atsiras naujos veiklos, teks prisiminti atidėtus dalykus. Seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Kaip reikiant pajudėti, galbūt leistis į kokią nors įdomią veiklą skatins bičiuliai.

Skorpionas. Pasirinkimas. Nemažai dėmesio ir pastangų galbūt teks skirti profesiniam darbui. Tam ir jėgų turėsite daug, ir noro siekti tikslo nestigs, dėl to su visomis užduotimis susitvarkysite greitai ir net žaismingai. Nenorintys dirbti gali pasinaudoti proga lėkti į kelionę – pasilepinti, malonių įspūdžių paieškoti.

Šaulys. Galimybės. Dalykinėje srityje veiklos bus ne per daugiausia, namie irgi viskas savo vietose – iš pirmo žvilgsnio veikti lyg ir nebus ko, dėl to dienos slinks ramiai, kartkartėmis pagalvojant arba pasikalbant apie gyvenimo prasmę. Kita vertus, dabar palanku vykti į tokią kelionę, kuri verčia įtempti jėgas, tačiau atsidėkoja nuotykiais.

Ožiaragis. Ryšiai. Siekį gyventi patinkamu ritmu gali trikdyti kito, greičiausiai gana artimo, asmens norai ir darbai. Tačiau tikėtina, kad tai, kas tarsi eina į jus, bus ir gražu, ir naudinga, todėl užsisklęsti vargu ar verta, greičiau priešingai. Palankus metas tiems, kurie tvarko juridinius reikalus ar trokšta gerų dalykinių ryšių.

Vandenis. Sraute. Nedidelių darbų, reikalų, kurių reikia imtis čia pat, įsipareigojimų gali būti nemažai. Bet jie nebus labai sprangūs, su viskuo susitvarkysite, galima sakyti, žaismingai. Taip pat gerai rūpintis sveikata. Veiklūs ir net reiklūs gali pasidaryti kai kurie artimi asmenys – teks prisitaikyti.

Žuvys. Kūryba. Daugės smulkių darbų, neatidėliotinų reikalų. Juos vertinsite kaip priešus mūšio lauke, energijos bus daug, dėl to ir produktyvumas bus didelis. Tačiau vis dar tęsiasi puikus metas vasaros pramogoms ir linksmybėms, būsite kūrybiški, gerai nusiteikę, todėl lengvai kursite gražius dalykus ir sau, ir aplinkiniams.

Naujausi straipsniai