Naglio Šulijos horoskopas liepos 12–18 dienoms: artėja palankus metas

Naglis Šulija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-12 08:00
Penktadienio naktį – ne tik mėnulio jaunatis, bet ir saulės užtemimas. Kadangi Lietuvos laiku naktį, vadinasi, čia nesimatys ir mums didelės įtakos nedarys, bet šią savaitę savo veiksmus patartina apgalvoti gerai. Be to, bus ir kitų priežasčių elgtis būtent taip. Po savaitgalio ateis palankus metas svarbesnius darbus tęsti.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Daug visko. Namų, šeimos reikalai gali kelti rūpesčių šios savaitės pabaigoje, tad apdairumas pravers. Tačiau kitą savaitę viskas vyks sklandžiai. Be to, šią savaitę nudžiuginti ir galbūt nustebinti gali sėkmė tvarkant piniginius reikalus, siekiant naudos. Nestigs ir galimybių smagiai pašmaikštauti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Tik spėk suktis. Nudžiuginti gali dar ši savaitė – smagia pramoga, jausmų proveržiu ar kūrybiškumo pliūpsniu. Kitą savaitę progų smagiai pasilinksminti irgi netrūks. Tačiau bendrauti šią savaitę patartina apdairiai – žodis ne žvirblis, ką pasakysite, taip ir bus. Palankus metas kibti į nedidelius darbus namie.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Apdairiai. Būsite iškalbingi, kalbėsite vaizdingai, bus lengva padaryti įspūdį. Nestigs ir judrumo. Piniginiai reikalai gali susiklostyti būtent taip, kaip planuojate daryti, dėl to atsargumas, apdairumas tikrai pravers. Ypač po ketvirtadienio. Labai palankus metas namus daryti gražesnius ir jaukesnius. Nudžiugintų svečiai.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Peržengus griovį. Laikas iki savaitgalio ir sunkus, ir įdomus – pradžioje gali būti kliūčių, vėliau didės emocingumas, dėl to didės ir atsakomybė dėl to, ką darote ar sakote. Jei nenorite rizikuoti, svarbius darbus pradėkite jau kitą savaitę. Tai susiję ir su piniginiais reikalais – galima tikėtis naudos. Patiks bendrauti su draugais.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Bruzdesys. Būsite judrūs, kalbėsite daug, vaizdingai, dėl to bus lengva sužavėti visus, kurie tik jus mato bei girdi. Dalykinius reikalus tvarkysite greitai ir net šiek tiek žaismingai. Palankus metas rašyti laiškus, raštus. Atrodo, labai neblogai susiklostys ir piniginiai reikalai, o tikrai nustebinti šioje srityje gali dar ši savaitė.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Į laisvę. Atsipalaiduosite, būsite linksmi ir jausmingi. Gali apimti savotiškas laisvės jausmas – kad galite leisti sau ne tik jausti, bet ir elgtis laisvai, taip, kaip reikia būtent jums. Darbe darbo ne per daugiausia, bet nauji sumanymai gali nukreipti visai netikėta kryptimi. Finansiškai nudžiugins kitos savaitės vidurys.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Atsakomybė. Darbe aplinkybės gali susiklostyti taip, kad sprendimai ar veiksmai jus gali nukreipti tam tikra kryptimi – kaip kokį traukinį, ir tada pasekmės bus tokios, kokios bus. Dėl to šaltas protas tikrai pravers. Bet tai bus svarbu tik šią savaitę, vėliau nebe. Naudingų patarimų nešykštės artimi draugai.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Darbai ir priedai. Atsiras nemažai nedidelių tvarkytinų reikalų darbe. Atrodo, su jais susidorosite ne tik greitai, bet ir žaismingai. Savaitės pradžia gali atnešti tam tikrų pasaulėžiūros atradimų, taip pat ir pokyčių, susijusių su gražiąja gyvenimo puse, – galbūt paaiškės, kad čia kai kas gali būti visai kitaip.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Su malonumu. Darbe gali atsirasti ne tiek darbo, kiek su juo susijusių smagių aplinkybių, dėl to čia laikas bėgs greitai ir smagiai. Sėkmė ir atradimai gali lydėti tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu. Palankus metas galvoti apie keliones, jas planuoti. Sėkmė lydės ir palaikančius dalykinius ryšius su užsieniu.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Atradimai. Darbe darbo ne per daugiausia, tačiau gali aplankyti išganingos mintys apie tai, kaip čia viskas turi būti, o įgyvendinti šias idėjas bus galima vėliau. Gali atsirasti juridinių, teisinių reikalų – šią savaitę juos tvarkyti būtų keblu, o po savaitgalio – daug lengviau. Prasideda labai palankus metas kelionei.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Aplinkybės. Jėgų tarsi ir nestigs, bet noro kur nors veržtis bus mažoka, dėl to dažniausiai bus elgiamasi pagal aplinkybes. O jos gali pasiūlyti nemažai susitikimų ir svarbių pokalbių bei naudingų žinių. Tvarkantys namų reikalus gali sulaukti netikėtos, bet malonios pagalbos. Su sveikata – sava ir ne sava – patartina elgtis apdairiau.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Smagūs dalykai. Viena vertus, gyvenimas tarsi siūlys malonių dalykų, bet iki savaitgalio leistis į pramogas patartina atsargiau. Paskui viskas vyks sklandžiau ir maloniau. Tiems, kam svarbi sveikata, pavyks lengvai rasti reikalingų žinių apie tai, kas svarbu. Puikiai seksis puoselėjantiems santykius su svarbiu sau žmogumi.

Naujausi straipsniai