Naglio Šulijos horoskopas lapkričio 8-14 dienoms: svarbiau ne kas galvojama – o kuo tikima

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-09 08:00
Po ką tik įvykusios jaunaties mėnulis danguje sklandžiai pilnėja ir primena, kad asmeninius darbus ir reikalus galime drąsiai stumti pirmyn – laikas palankus. Svarbus pokytis – šiandien autoriteto ir įtakos planeta Jupiteris iš Skorpiono pereina į astrologinius savo namus Šaulį – maždaug metus bus svarbiau, ne kas galvojama, o kuo tikima.

Avinas. Žvilgsnis tolyn. Kiek daugiau darbo darbe atsiras po savaitgalio, bet ir tuomet smarkiai vargti nereikės. Iš tiesų laikas palankus įprastiems darbams ir sumanymams, buityje – taip pat. Vis geriau ims sektis tiems, kurie žvilgsnį kreipia tolimų kelionių ir bendros su užsieniu veiklos link – daugės ir reikalingų žmonių, ir ryšių.

Jautis. Ryšiai. Aplinkybės darbe vargu ar smarkiai pasikeis, visgi puikiai seksis daryti tai, ką gerai mokate. Geras metas palaikyti asmeninius dalykinius ryšius, tartis, derėtis ar užsiimti kitokia diplomatine veikla – būsite ir išklausyti, ir sulauksite gerų pasiūlymų. Po savaitgalio ir teisiniai reikalai lengviau pajudės pirmyn.

Dvyniai. Išorė. Dabar daug kas priklausys ne nuo to, kokie esate, o ko iš jūsų nori aplinkiniai. Gali būti, kad tas dėmesys iš išorės arba stiprėjančios aplinkybės yra naudingos, pozityvios, nors galbūt ir neįprastos. Teliks jas įvertinti ir pagalvoti, kaip visa tai priimti. Be to, dabar yra geras metas pasirūpinti sveikata ir nebūtinai sava.

Vėžys. Kūryba. Nedidelių kasdienių darbų, smulkių rūpesčių tik daugės. Nieko nepadarysi, teks imtis jų visų iš eilės. Kita vertus, kūrybinės energijos taip pat nestigs, bus lengva daryti ką mielo, gražaus ne tik sau, bet ir esantiems greta. Progų smagiai pasilinksminti taip pat bus nemažai. Sėkmė lydės ir tuos, kurie nori gražinti buitį.

Liūtas. Namie. Daugiausia dėmesio norėsite skirti namų, šeimos reikalams, būstui tvarkyti. Atrodo, čia didesnių kliūčių būti neturėtų, viskas vyks sklandžiai. Be to, lėtai, bet nesulaikomai pradės augti jūsų kūrybiškumas, o kol kas tiesiog daugės progų smagiai pasilinksminti. Sėkmė lydės ir kovojančius dėl teisingumo.

Mergelė. Sparčiu ritmu. Gali atsirasti svarbių reikalų namie. Greičiausiai nedidelių, bet pastangų jiems skirti reikės. Jie šiek tiek sutrumpins laiką, kurį galite skirti draugams, taip pat reikalingų žinių paieškai. Visgi sėkmingai tvarkysitės ir čia. Gali būti, kad reikės grįžti prie kai kurių piniginių reikalų. Naudos jie duos vėliau.

Svarstyklės. Stilingai. Svarbiausi dabar gali būti piniginiai reikalai, galimybė gauti apčiuopiamą naudą. Atrodo, aplinkybės čia klostysis palankiai, tiktų imtis ko nors nauja. Puikus metas siekti reikalingų žinių, prisiminti draugus. Atsigaus ir asmeninis žavesys bei stiliaus pojūtis. Jis gali suteikti ne vieną smagią akimirką.

Skorpionas. Su įkvėpimu. Ir energijos nestigs, ir puikios nuotaikos, o kur šios savybės – ten ir sėkmingas veiklumas. Telieka rasti tinkamą sritį. Viena jų gali būti namai, ypač su nekilnojamuoju turtu susijusi veikla, be to, ims sparčiai gerėti piniginiai reikalai. Čia galimi ir naudingi pasiūlymai.

Šaulys. Pokyčiai. Pasitenkinimas savimi didės. Vis dar būsite veiklūs, judrūs ir greitai tvarkysite dalykinius reikalus, o jų bus nemažai. Ims augti pasitikėjimas savimi, vidinis svoris, autoritetas. Netrukus dėl to jums bus atidarytos svarbios durys ir atsivers naujų galimybių. Atitinkamai keisis ir nuotaika.

Ožiaragis. Ramiai. Darbe darbų ne per daugiausia, namie viskas savo vietose – bus lengva būti savimi ir padaryti taip, kad viską spėsite laiku. Atrodo, neblogai klostysis piniginiai reikalai – greitos naudos gauti bus sunkoka, čia galimos nepalankios aplinkybės, o rimtą verslą planuoti seksis puikiai.

Vandenis. Mintys. Vidinei būsenai gali stigti pusiausvyros – kartais atrodys, kad viskas nesiseka, arba atvirkščiai – kad galite kalnus griauti. Ir viena, ir kita mintis nebus teisinga. Kita vertus, neblogai seksis sportuojantiems, darbe sklandaus darbo gali būti nemažai, tad prastoms mintims beveik neliks laiko.

Žuvys. Naujos galimybės. Darbe gali būti nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių reikalų, darbų. Teks jų imtis. Be to, gali pamažu keistis strateginė padėtis – ims vertis naujų galimybių siekti daugiau ir aukščiau. Tiems, kurie turi juridinių, teisinių reikalų, ims ryškėti galimybė pasiekti taikų susitarimą, tik dėl j

Naujausi straipsniai