Naglio Šulijos horoskopas lapkričio 7–13 dienoms: emocijų bus kiek daugiau nei įprasta

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Mėnulio pilnatis įvyks vėlų antradienio vakarą, tad galima manyti, kad kitos savaitės pradžioje emocijų bus kiek daugiau nei įprasta, bet ne per daug. Dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus juda Skorpiono ženklu atgalios ir imtis rimtos veiklos neskatina, bet įprastiems, gerai žinomiems darbams netrukdo. Marsas Svarstyklėse taip pat bus taikus.

Avinas. Daug visko. Darbe nepersidirbsite, o po savaitgalio gali būti kiek daugiau pinigų arba kitokios naudos. Puikus metas siekti teisingumo (taip pat teisiniais būdais), be to, gali būti, kad dėl šio siekio po savaitgalio įgysite ir naudingų pažinčių, susitiksite su svarbiais žmonėmis. Nenorintys kovoti galėtų išvykti į kelionę.

Jautis. Ana pusė. Daug kas priklausys nuo kitų, o gal kito žmogaus norų ir veiksmų – ta ana pusė stengsis įtraukti į savo veiklos orbitą. Jums teliks arba su tuo kovoti, arba mėginti prisitaikyti. Beje, tai gali būti naudinga. Tebetrunka palankus laikas rūpintis savo ir kitų sveikata. Piniginės naudos galite sulaukti kitos savaitės viduryje.

Dvyniai. Lėčiau. Gyvenimo tempas sulėtės – ne tik priežasčių, bet ir noro kur nors dėl ko nors skubėti bus mažiau, aplinkybės klostysis atitinkamai. Pasirinkimas daryti tik tai, kas gerai žinoma, atrodys dėsningas. Palanku plėtoti kai kuriuos asmeninius santykius. Vis dar patiks sportinės pramogos.

Vėžys. Trys dalykai. Dėmesys kryps į kelias sritis. Tebetrunka geras metas valios ir jėgų reikalaujantiems darbams ar pertvarkai namie. Namiškiai gali atkreipti dėmesį į griežtesnį jūsų toną. Tinkamas laikas ir tiems, kurių veikla vienaip ar kitaip susijusi su sveikata. Neliks be dėmesio ir rudens pramogos

Liūtas. Kūryba. Svarbiausi gali būti namų, šeimos reikalai – jų imtis labai palanku. Gal ne viskas vyks sklandžiai ir greitai, bet galiausiai stos į vietas. Vis dar norėsite judėti greitai – atrodo, šį kartą rimtesnių kliūčių nebus. Taip pat daugės smagių rudens pramogų, aplinkinius džiugins jūsų kūrybiškumas.

Mergelė. Sklandumas. Būsite atviri, judrūs, smalsūs, linkę ieškoti reikalingų žinių, informacijos. Dažnai tai ir seksis, nors kai kurie dalykai gali vėluoti. Sklandžiai pavyks tvarkyti reikalus, susijusius su pinigais. Atrodo, seksis ir namus daryti gražesnius, jaukesnius. Taigi viskas eis kaip per sviestą.

Svarstyklės. Su įkvėpimu. Teks į tikslą žengti drąsiai ir nesidairant, maža to, ir didelių kliūčių nepasitaikys, tad ir vėl bus galima apsiversti darbais – energijos pakaks. Tęsiasi puikus laikas sportuojantiems. Taip pat gali atsirasti nemažai piniginių reikalų, dažniausiai visai sėkmingai sprendžiamų. Rasite laiko ir draugams.

Skorpionas. Dalykiškai. Būsite puikios nuotaikos ir veiklūs. Imtis įprastų darbų, tvarkyti gerai žinomus dalykus seksis kuo puikiausiai, bet naujovės gali pasiekti šiek tiek pavėluotai – teks būti kantriems. Neblogai atrodys piniginiai reikalai – čia tikėtina vis didesnė sėkmė, galimos ir tiesiog dovanos.

Šaulys. Pasimėgaujant. Ruduo nusiteikęs apdovanoti jus puikia nuotaika, ir patys stengsitės, kad aplink būtų gražu, malonu. Kadangi būsite labai kūrybiški, lengvai nudžiuginsite ir esančius šalia. Neturėtų būti keista, jeigu priežastį atsiskleisti ras ir jausmai. Atrodo, laukia išties smagus savaitgalis.

Ožiaragis. Padirbėjant. Nestigs profesinės veiklos, tačiau vyraus įprasti darbai, kuriems reikia ne ambicijų, o meistriškumo. Šioje srityje viskas vyks sklandžiai. Ypač gerai seksis inžinerinių specialybių atstovams. Bus svarbu susitikti su draugais, aptarti bendrus reikalus, galbūt kai ko smagaus imtis tiesiog dabar.

Vandenis. Kaip įprasta. Atrodo, bus pakankamai veiklos darbe, profesijos srityje. Įprasti dalykai seksis puikiai, bet jei reikės sugalvoti ką naujo, taip pat jeigu reikės imtis biurokratinių reikalų, viskas gali vykti lėčiau. Iš kelionių palankiau grįžti, nei į jas vykti. Su artimais draugais bus lengva susigalvoti pramogų.

Žuvys. Neskubant. Profesijos srityje geriausiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožiu. Kitiems aktyvumo šioje srityje reikės palūkėti. Neblogai klostysis aplinkybės keliaujantiems, bet dalykinė su kelionėmis susijusi veikla sklandumo gali stokoti. Savaitės pabaigoje gali būti nedidelių piniginių reikalų, net naudos.

Skaitykite daugiau