Naglio Šulijos horoskopas lapkričio 28–gruodžio 4 dienoms: palankus metas tvarkyti dalykinius reikalus

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-28 08:00
Tik ką į Ožiaragio ženklą įžengusi Venera bus silpna ir neskubės gyvenimo versti švente. Užtat Merkurijus ir Marsas bus stiprūs, dėl to padės tvarkyti dalykinius reikalus, atlikti rimtus darbus – metų pabaigoje tai labai pageidautina įtaka. Po neseniai buvusios jaunaties mėnulis sklandžiai pilnės ir papildys Merkurijaus bei Marso įtaką.

Avinas. Belaukiant. Kiek daugiau teks padirbėti iki savaitgalio, bet iš tiesų sėkmė profesijos srityje lydės nebent tuos, kurių veikla susijusi su grožio arba komforto dalykais. Geras metas rudens kelionei, kurioje dera ir aktyvus, ir pasyvus poilsis. Seksis ieškoti finansinės pagalbos, paskolos.

Jautis. Leidimas. Mintimis bus lengva veržtis kur nors toli, bet veiksmais tai daryti bus gerokai sunkiau. Iš tiesų daug kas priklausys nuo kito asmens norų, veiksmų ir siūlymų. Iniciatyva iš šalies galima ir dalykinėje srityje. Atrodo, ji bus teigiama, dėl to svarbu atsirinkti, kiek jos į savo gyvenimą įsileisti.

Dvyniai. Srautas. Nedideli, tačiau gana svarbūs darbai, visokie reikalai, kurių negalima atidėlioti, plūs sraunia tėkme. Teks raitotis rankoves ir imtis visko iš eilės. Maža to, dažnai dar reikės atsižvelgti į kai kurių svarbių asmenų nuomonę, bet ji bus geranoriška. Tinkamas laikas rūpintis sveikata.

Vėžys. Su džiaugsmu. Nestigs svarbių darbų ir kitokių reikalų – taigi tvarkysitės. Puikus metas rūpintis sveikata, nebūtinai vien sava. Bus galimybių ir pasilinksminti. Tiesa, vyraus tokios pramogos, kurioms reikia ir žvitrios minties, ir aktyvaus veiksmo. Bet jums nestigs nei vieno, nei kito.

Liūtas. Namų darbai. Darbe vyraus kasdienybė. Tai gerai, nes dabar geras laikas kibti į namų, šeimos reikalus, galbūt tvarkyti būstą. Namiškiai gali būti nelabai patenkinti valdingu jūsų tonu, bet turės nusileisti. Visgi smagių dalykų nestigs, būsite kūrybiški, džiaugsitės gyvenimu, aplinkiniai taip pat perims jūsų nuotaiką.

Mergelė. Šeimos reikalai. Dėmesys savaime kryps namų, šeimos reikalų link, čia vis atsiras ką veikti ir dėl ko pasikalbėti su namiškiais ar net tolimesniais giminaičiais. Tai bus malonūs rūpesčiai. Būsite atviri, daug ir mielai bendrausite įvairiomis temomis, nors vyraus dalykinės. Galimos ir trumpos kelionės.

Svarstyklės. Tik spėk suktis. Atrodo, bus daug visko. Prasidėjo puikus metas namus daryti gražesnius ir patogesnius – rezultatai itin džiugins. Taip pat palanku siekti finansinės naudos – būsite ir įžvalgūs, ir ryžtingi. Nepaisant visų rūpesčių, liks laiko susitikti su draugais ir smagiai praleisti laiką.

Skorpionas. Stipriai. Būsite veiklūs, linkę tikslo siekti apdairiai, bet greitai ir ryžtingai, dėl to lydės sėkmė, tik reikalo imkitės patys. Dėl energijos pertekliaus puikiai seksis sportuojantiems. Lengvai tvarkysite ir dalykinius reikalus. Gali būti, kad iš dalies dėl to pavyks gauti piniginės naudos.

Šaulys. Su ugnele. Linksmi, energingi, todėl ir veiklūs – šią nuotaiką mielai perims ir aplinkiniai. Kasdienius darbus atliksite sparčiai, lengvai, su ugnele, o profesijos srityje vyraus įprasta veikla. Gali būti, kad vis didesnė sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos.

Ožiaragis. Vidinis grožis. Darbe darbų ne per daugiausia, namie vyraus įprasta tvarka. Ir dėl to, ir dėl vidinio ritmo atsipalaiduosite, tapsite beveik meilūs, jausmingi, linkę mėgautis smagiais dalykais. Beje, puikiai seksis veikla, susijusi su kūryba. Priežastį atsiskleisti ras ir jausmai. Draugams taip pat liks laiko.

Vandenis. Darbe. Bus svarbių darbų ir reikalų, kuriuos reikės sutvarkyti greitai ir tiksliai. Kita vertus, bus nemažai ir jėgų bei noro gražiai pasirodyti, todėl produktyvumas turėtų būti didelis. Laiko bei dėmesio teks skirti ir artimiems draugams – atrodo, bus smagios bendros veiklos.

Žuvys. Darbai ir keliai. Ryškės dvi svarbios sritys. Pirmoji – darbas, profesijos reikalai. Čia netrūks veiklos, bet turėsite energijos ir gero ūpo, tad didesnių kliūčių neturėtų būti, dėl to nuveikti pavyks nemažai. Geras laikas kelionei, kuri pareikalautų daug jėgų, bet atsilygintų nuotykiais ir smagia pažintine veikla.

Naujausi straipsniai