Naglio Šulijos horoskopas lapkričio 16–22 dienoms: jaučių laukia permainos, o skorpionų sielas aplankys šventė

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-11-16 08:59
Zodiako rate įvykių nedaug, tačiau jie gana svarbūs. Marsas dabar konfliktuos su niūriuoju Plutonu ir provokuos mechaninius gedimus (ges, kas gali sugesti, ypač savaitgalį) bei vienišų didvyrių konfliktus su sunkiai įveikiamomis aplinkybėmis. Šeštadienį – mėnulio jaunatis, vadinasi, svarbesnius darbus pradėti geriau jau kitą savaitę. Trečiadienį Saulė pereis į Šaulio ženklą. 

Avinas. PATIKRA. Noras pernelyg pasikliauti kitais, perkrauti atsakomybę ant svetimų pečių gali baigtis tuo, kad žlugs sumanymas ar bent paaiškės jo trūkumai. Bet po savaitgalio viską bus galima pradėti iš naujo – atsispiriant nuo to, kas tvirta ir patikima. Vairuoti, naudoti aštrius įrankius patartina apdairiau. Kitą savaitę prasidės palankus metas kelionėms.

Jautis. PERMAINŲ VĖJAI. Daug kas priklausys ne nuo jūsų, o nuo kitų asmenų požiūrio ar siekių. Atrodo, pasikliauti kitais bus naudinga. Bet čia bus ir pokyčių – vieni darbai ar pasiūlymai baigsis, jų vietoje atsiras naujų. Palankus metas veikti sveikatos srityje. Ieškantys papildomų išteklių savo veiklai plėsti gali naujų galimybių aptikti kitos savaitės viduryje.

Dvyniai. SMAGIAI. Gyvenimas kaip visuomet įvairialypis. Nestigs nedidelių rūpesčių ir kasdienių darbų (seniau pradėtus palanku iki savaitgalio užbaigti), bet jie nebus labai įkyrūs, o kai kada net ir smagūs. Vis dar rūpės pramogos – labiausiai domis tokios, kurios verčia gerai pajudėti. Kitos savaitės vidurys žada smagias žinias asmeninių santykių srityje.

Vėžys. KŪRYBA. Smagus metas – rudeninių pramogų, visokių smagių dalykų bus tikrai nemažai, net ne visais spėsite pasinaudoti. Išaugęs asmeninis kūrybiškumas skatins ir atitinkamą bendravimą, dėl to asmeninio žavesio gerbėjų gretos tik didės. Visgi kasdieniai darbai irgi neliks pamiršti (laimė, jų nebus daug), o namie į tvarką irgi bus kimbama iš visų jėgų.

Liūtas. NAMAI, NAMUČIAI. Daugiausia dėmesio sulauks namai. Veiklos čia bus nemažai, ji bus smagi ir įdomi. Iki savaitgalio palanku kai kuriuos darbus užbaigti, o po savaitgalio galima imtis ir naujų. Patiks judėti greitai, bet tykos pavojai, ypač savaitgalį, – taisyklių paisyti patartina primygtinai. Kitos savaitės viduryje prasidės rudens pramogų sezonas.

Mergelė. PASTANGOS. Atrodo, jūsų dėmesio prireiks kelioms sritims iš karto. Būsite labai judrūs, linkę bendrauti, plėsti akiratį. Palankus metas susitikti ir smagiai pasikalbėti su draugais. Smulkių darbų, greitai sutvarkomų reikalų bus namie, o kitos savaitės viduryje jų pasidarys dar daugiau. Energingai veiksite siekdami finansinės naudos. Ji ir ateis.

Svarstyklės. JĖGA IR RYŽTAS. Būsite energingi, puikios sportinės formos, linkę veikti greitai, efektyviai, kai kada šiek tiek beatodairiškai. Todėl geriausiai seksis tai, ką darysite patys. Tikros sėkmės gali tikėtis sportuojantys. Sėkmė lydės ir tuos, kurie siekia finansinės naudos. Tačiau naujus darbus šioje srityje geriau pradėti nuo kitos savaitės pradžios.

Skorpionas. IT RYTO ŽVAIGŽDĖ. Vidinė būsena bus tiesiog nuostabi: puikiai derės saikingas veiklumas, pasitikėjimas savimi ir asmeninis žavesys. Dėl šių savybių derinio geriausiai seksis... patikti, o kai ryšys jau bus, visi reikalai susitvarkys savaime. Beje, būsite ne tik jausmingi, bet ir kūrybiški. Saikinga sėkmė laukia asmeninių pajamų srityje.

Šaulys. SMULKMENOS. Vėlyvojo rudens darbymetis tik artėja, bet ir dabar snausti nebus kada – atsiras nemažai svarbių reikalų, kuriuos reikės sutvarkyti. Būsite atviri, mielai bendrausite, lengvai mokysitės ir dalysitės žiniomis – laukia sėkmė. Tačiau siekiant didesnių pajamų sėkme pasikliauti nepatartina – aplinkybės gali klostytis permainingai.

Ožiaragis. STRATEGIJA IR TAKTIKA. Prasideda ir pamažu įsibėgėja metas, kai sėkme pasikliauti patartina mažiau, o žodžius rinktis atidžiau. Sėkmės procentas dabar irgi gali būti sumažėjęs. Bet visa tai – strateginiai dalykai ir ne visuomet apčiuopiamas fonas, o kasdienybė gali būti visai kita: darbe daug skubaus darbo, taip pat daug bendravimo su draugais.

Vandenis. SU PAPUOŠIMAIS. Gali būti, kad bus nemažai veiklos profesijos srityje. Tai gali būti ir įprasti darbai, ir tam tikros smagios, malonios aplinkybės. Puikiai klostysis reikalai tiems, kurių veikla susijusi su grožio, komforto dalykais. Taip pat sėkmė lydės keliaujančius – labiau tuos, kurie jau yra kelyje, bet ir kylantiems ieškoti nuotykių seksis neblogai.

Žuvys. DARBAI IR KELIAI. Darbe veiklos nestigs, bet vyraus nedideli darbai, reikalai, tvarkomi greitai, lyg tarp kitko (naujų palankiau imtis po savaitgalio). Palankus metas rašyti visokius darbo laiškus, raštus. Dar palankesnis jis tiems, kurie moja ranka į dalykinę veiklą ir kyla į rudeninę kelionę, – pavyktų puikiai pailsėti ir sužinoti naudingų dalykų.

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama