Naglio Šulijos horoskopas lapkričio 14–20 dienoms: kausimės dėl savo interesų

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-14 08:00
Po ką tik buvusios pilnaties mėnulis įveiks trečiąjį savo ketvirtį ir globos tuos, kurie tęsia pradėtus svarbesnius darbus. Antradienį nutiks reikšmingas dalykas: Marsas iš Svarstyklių – jose jis priminė mielą kačiuką – pereis į Skorpiono ženklą. Čia jis pasijus kaip galingas, plėšrus tigras ir skatins mus kautis dėl savo interesų.

Avinas. Pabudimas. Įsibėgėti neleidžiantis vidinis stingulys baigsis antradienį, tarsi iš niekur atsiras energijos, noro veikti. Aplinkybės palankios daugiau dėmesio skirti kelionėms, jų planams, dalykiniams ryšiams su užsieniu, iki savaitgalio – draugams ir žinioms, namams, o vėliau pradės rūpėti ir nedidelės pramogos.

Jautis. Iš išorės. Daug kas priklausys ne nuo jūsų, o nuo išorinių aplinkybių, kitų žmonių. Ir prie vienų, ir prie kitų teks taikytis ir galvoti, kaip galima būtų viską pakreipti sau naudinga linkme. Be to, iki savaitgalio gali pasitaikyti nedidelių, tačiau naudingų piniginių reikalų, savaitės pabaigoje – ramių pokalbių.

Dvyniai. Pareigingai. Visokie nedideli, tačiau svarbūs darbai, reikalai seks vienas kitą, tam reikės dėmesio, laiko ir jėgų. Teks imtis visko iš eilės. Gera žinia, kad kitą savaitę jėgų bus dvigubai daugiau, nors padvigubės ir darbų sparta. Reikalai sėkmingai klostysis ir tiems, kurie rūpinasi savo ar kitų sveikata, sveikatingumu.

Vėžys. Smagiai. Smulkių darbų nestigs, tačiau jie neturėtų varginti. Iš tiesų dabar gali būti daug progų smagiai pasilinksminti, imtis įdomios veiklos, o po savaitgalio užsimanysite leistis ir į sportines pramogas. Palanku rūpintis sveikata – ir sava, ir svetima. Po savaitgalio galima tikėtis ir finansinės naudos.

Liūtas. Savame lizde. Laiko, dėmesio ir jėgų teks skirti namų, šeimos reikalams, būstui – užsiimti šia sritimi laikas geras, pavyks nemažai nuveikti, nors kai kada prireiks ir kantrybės – ne viskas klostysis sklandžiai. Taip pat bus vis daugiau metų pabaigai būdingų pramogų ir renginių, patys taip pat būsite kūrybiški.

Mergelė. Kryptys. Gali būti, kad rūpės keli dalykai iš karto. Būsite atviri, linkę bendrauti, taip pat patiks mokytis, plėsti akiratį, nors ne visuomet taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Vis dar gali būti svarbūs ir piniginiai reikalai, bet po savaitgalio įkarštis išseks. Tęsiasi palankus metas namus daryti gražesnius.

Svarstyklės. Nauda. Aplinkybės gali susiklostyti taip, kad bus nemažai piniginių, turtinių reikalų, reikės skirti jiems laiko ir pastangų – ypač tai pajusite po savaitgalio. Žinoma, apčiuopiamos naudos ilgai laukti nereikės. Kad ir kokie būsite užsiėmę, rasite laiko smagiai pabendrauti su draugais ar trumpam išvykti.

Skorpionas. Veiklumas. Būsite energingi, gerai nusiteikę, o kitą savaitę veiklos bus dar daugiau. Viskas puikiai seksis, jei darbų patys imsitės arba juos prižiūrėsite, tačiau veikla, susijusi su žiniomis, mokymusi, gali vykti lėčiau. Atrodo, vis didesnė sėkmė lydės tuos, kurie siekia finansinės naudos.

Šaulys. Grožis. Rūpės ne darbai – būsite atsipalaidavę, mieli, linksmi, linkę mėgautis gyvenimo malonumais, ir jų gali būti nemažai. Asmeninis jūsų žavesys darys puikų įspūdį aplinkiniams. Įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu. Nebus keista, jeigu priežastį atsiskleisti ras ir jausmai.

Ožiaragis. Nieko ypatinga. Gyvenimas rimsta – darbe darbų bus mažiau, namie viskas savo vietose. Palanku susitikti su artimiausiais draugais, aptarti bendrus reikalus, o po savaitgalio imtis ir bendros veiklos. Puikiai seksis planuoti ateitį darbe. Įdomių, naudingų susitikimų, pokalbių gali būti savaitgalį.

Vandenis. Padirbėjant. Profesijos srityje veiklos nestigs. Vyraus nedideli darbai, greitai tvarkomi reikalai, bus nemažai kalbų, kai kada reikės apsukrumo. Ne viskas vyks greitai ir sklandžiai, dėl to kantrybės irgi reikės. Kitą savaitę darbai įsisuks dar greičiau. Daug malonių akimirkų teiks susitikimas su bičiuliais.

Žuvys. Pasroviui. Būsite puikiai nusiteikę, tačiau kur pritaikyti savo energiją, gali būti nelabai aišku. Mat darbe, profesijos srityje pirmiausia seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu, kitiems laikas – neutralus. Vis dar palanku keliauti. Atrodo, laukia linksmas savaitgalis.

Naujausi straipsniai