Naglio Šulijos horoskopas kovo 8–14 dienoms

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-08 07:51
Merkurijus su Venera tik ką įžengė į Avino ženklą ir kartu su Marsu Šaulyje labai sustiprino Ugnies stichijos ženklus – yra vilčių, kad ir gamtoje šilumos bus vis daugiau. Marsas su Venera už parankės – tai iškalba, dalykinis mąstymas ir grožis kartu – gera pagalba tvarkant dalykinius reikalus. Mėnulis dyla – vadinasi, juos reikia neskubant užbaigti.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Pagreitėjimas. Energijos, dalykinio aktyvumo ir asmeninio žavesio dabar bus vis daugiau. Nedidelius darbus, reikalus (kurių ims daugėti) tvarkysite greitai bei efektyviai (greičiausiai asmeninius, nes profesijos srityje vyraus įprasti darbai, galima sakyti, rutina). Atrodo, ir asmeninių santykių srityje būsite linkę elgtis panašiai.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ramiai. Į svarbius dalykus, aktyvią veiklą žvelgsite tarsi pro autobuso langą – su jumis tai gali būti menkai tesusiję. Visgi pasikalbėti su artimais draugais, aptarti reikalus su kolegomis ir net imtis ko įdomaus metas neblogas. Bet, regis, iniciatyva priklausys tai kitai pusei. Atsigriebti pavyks savaitgalį – įdomios veiklos tikrai nestigs.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Daug visko. Darbe nestigs darbo. Atrodo, ką nors tikrai rimto padaryti pavyks po savaitgalio. Dabar bus svarbūs draugai, bendraminčiai – kartu bus lengva ir pasikalbėti, ir nuveikti ką linksmo bei smagaus. Būsimos bendros veiklos aptarimas irgi pavyktų kuo puikiausiai. Svarbiems dalykiniams susitarimams palankus metas bus iki savaitgalio.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Padirbėjant. Daugės darbo darbe, profesijos srityje. Atrodo, vyraus nedideli darbai ir greitai sutvarkomi reikalai, bet ir malonių aplinkybių, smagių smulkmenų neturėtų stigti. Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių darbas susijęs su grožio dalykais. Vis dar palanku rūpintis kelionėmis. Savaitgalis, atrodo, bus skirtas bendrauti su artimaisiais.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Žvaliai. Nuotaika gerėja – gyvenimas gražėja. Darbe darbo ne per daugiausia, bet palankus metas ir pažintinei, ir poilsinei kelionei. Dalykiniai ryšiai su užsieniu irgi susiklostytų puikiai. Vis dar patiks sportinės pramogos, tačiau sėkmė šioje srityje trumpalaikė. Savaitgalis puikiai tiktų ir pasilepinti, sveikatos paieškoti, ir namus apsitvarkyti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Sąjungos. Vis dar palankus metas svarbiems darbams namie, bet eina į pabaigą, jei yra ką užbaigti – verta paskubėti. Taip pat dabar – labai palankus metas svarbiems susitikimams, deryboms su žmonėmis, kurie gali padėti arba tapti sąjungininkais. Po savaitgalio ir teisinius reikalus tvarkyti būtų lengviau. Galima rimta pagalba, parama.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Tik spėk suktis. Nedidelių darbų tikrai nestigs. Palankus metas tiems, kurie rūpinasi sveikata, nors nebūtinai sava. Atrodo, sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės sėkmės. Ryšys su kai kuriais, galbūt labai artimais, žmonėmis pasidarys dar svarbesnis, o jį puoselėti atsiras daugybė priežasčių. Galimos mielos pažintys.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pokyčiai. Dabar – savotiškas permainų laikas: kūrybiškumas sumažės, bet tikrai nedings, progų pasidžiaugti gyvenimo malonumais bus mažiau, bet tikrai dar bus, atsiras ir neatidėliotinų darbų, apie save primins anksčiau duoti pažadai. Tiesa, kai kurios pareigos gali būti džiugios, malonios. Savaitgalis atneš daug susitikimų ir pokalbių.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Vis dar. Vidinė spyruoklė, iki šiol vertusi žengti pirmyn, tai darys ir dabar. Puikiai seksis ta veikla, kurią prižiūrėsite asmeniškai. Tęsiasi palankus metas sportuojantiems. Namie tvarka rūpės mažiau, bet šį tą naudingo nuveikti tikrai pavyks. Kita vertus, atsigaus kūrybiškumas, galbūt ir jausmai, bus vis daugiau progų smagiai pasilinksminti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Lengvai. Būsite atviri, daug ir su džiaugsmu bendrausite, tikriausiai teks daug judėti. Tuo pat metu atsiras vis daugiau veiklos namie. Labai palankus laikas ir daiktus į naujas vietas sustatyti, ir pasistengti, kad čia būtų dar jaukiau bei gražiau. Be dėmesio neliks ir namiškiai. Nedidelės finansinės sėkmės galima tikėtis po savaitgalio.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Nauda. Atrodo, nestigs piniginių, turtinių reikalų. Kita vertus, pastangos šioje srityje naudos ir atneš, bet, tikėtina, po savaitgalio. Gali būti, kad ji bus susijusi su jums svarbių žmonių pagalba ar bent jau palankiu žvilgsniu. Puikus metas bendrauti, ypač dalykinėmis temomis, mokytis, mokyti kitus. Tiesiog smagiai paplepėti irgi pavyktų.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Greitai ir gražiai. Energingai, mikliai tvarkysite reikalus ir būsite vertinami už kūrybiškumą bei išradingumą. Atrodo, po savaitgalio galima tikėtis svarbių asmenų pagalbos, paramos ir kartu puikaus įvertinimo. Taip pat dabar atsiras nemažai piniginių reikalų. Juos tvarkysite greitai, su įkvėpimu, dėl to ir naudos ilgai laukti nereikės.

Naujausi straipsniai