Naglio Šulijos horoskopas kovo 7-13 dienoms: metas imtis naujų svarbių asmeninių reikalų

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-08 16:02
Vos prieš kelias valandas įvyko jaunatis – nuo šiol pilnėjantis nakties šviesulys mums primins, kad metas imtis naujų svarbių asmeninių reikalų. Atbulai judantis Merkurijus dalykinės veiklos neskatins, tačiau nuoseklus Marsas labai padės tiems, kurie ką nors daro patys, savo rankomis. Venera Vandenyje bus linkusi eksperimentuoti.

Avinas. Įprastai. Darbe veiklos ne per daugiausia, vyraus įprastas ritmas. Asmeninius planus teks kuriam laikui atidėti. Tačiau neišeis atidėti piniginių reikalų – šioje srityje pavyks veikti atkakliai, nuosekliai ir rezultatyviai. Tai gali varginti. Tačiau pailsėti padės draugai – kartu bus smagu leistis į malonias pramogas.

Jautis. Jėga! Būsite energingi, veiklūs, dėl to tirpte tirps darbai, kurių imsitės. Sportuojantys pergalių pasieks lengvai, atrodys, kad laimi neįdėję jokių pastangų. Profesijos srityje ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Kitos savaitės vidurys nudžiugins ir finansiškai.

Dvyniai. Darbai. Atrodo, nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Jei ir ne viskas eisis sklandžiai (pirmiausia tai taikytina veiklai, susijusiai su informacija, žiniomis, biurokratiniais reikalais), galiausiai pavyks nemažai nuveikti. Palanku keliauti – pasisektų atsipūsti ir pasisemti malonių įspūdžių.

Vėžys. Pertrauka. Ko gera, kai kuriuos brandintus planus ir darbus teks neilgam atidėti. Atsiradusią pauzę užpildyti bus nelengva – aplinkybės nesiūlys nieko svarbaus. Neblogas metas keliauti, ypač jei derinamas poilsis ir judėjimas bei pažintinė veikla. Sektųsi ieškoti papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti.

Liūtas. Ne tik vidus. Būsena bus tokia, kad dažniau norėsis pabūti vienam, pamąstyti apie gyvenimo prasmę. Tačiau dalykiniai reikalai vers įtempti jėgas – profesijos srityje veiklos bus daug, noro ir jėgų būti geriausiems – taip pat, dėl to produktyvumas gali būti įspūdingas. Nudžiugins santykiai su artimu žmogumi.

Mergelė. Dvi pusės. Gali būti svarbūs santykiai su kai kuriais, greičiausiai labai artimais, asmenimis. Tam tikros aplinkybės vers atitinkamai elgtis. Visa tai, kas tarsi eina į jus, yra gražu ir naudinga, o jums teliks tai priimti. Palanku rūpintis sveikata, tačiau nebūtinai sava – jūsų pagalbos gali prireikti kitam.

Svarstyklės. Su malonumu. Neatidėliotinų darbelių, smulkmenų, kuitimosi gali būti ne taip mažai. Kita vertus, didelių kliūčių neturėtų būti, tad su viskuo sklandžiai susitvarkysite. Be to, ateina metas, kai daugėja pramogų, smagios kultūrinės veiklos. Būsite kūrybiški, jausmams atsiskleisti taip pat atsiras priežasčių.

Skorpionas. Pasilinksminant. Svarbūs bus keli dalykai. Vienas jų – asmeniniai santykiai su kai kuriais asmenimis, mat ana pusė gali būti veikli, reikli ir ryžtingai elgtis – teks prisitaikyti. Dalykinėje srityje irgi gali būti kai kas panašaus. Tačiau bus progų pasilinksminti, sukurti ką mielo ir gražaus sau bei esantiems šalia.

Šaulys. Namie. Daugiausia dėmesio teks skirti namams, šeimai – ne viskas vyks taip sklandžiai ir greitai, kaip suplanuota, bet rezultatas džiugins. Palanku bendrauti su maloniais žmonėmis, plėsti kultūros akiratį. Po savaitgalio sėkmė gali nusišypsoti ir tiems, kurie ieško papildomų finansų savo veiklai plėsti.

Ožiaragis. Su polėkiu. Būsite atviri, daug ir smagiai bendrausite – ir asmeninėmis, ir dalykinėmis temomis. Na, dalykiniai reikalai gali šiek tiek šlubuoti. Sėkmė lydės siekiant finansinės naudos, galimos net nedidelės mielos dovanos. Vis dar patiks sportinės pramogos, bus lengva įgyvendinti nuotykių troškimą.

Vandenis. Kūryba. Jūsų žavesys ir jausmingumas šalia esantiems darys įspūdį, lengva bus sukurti ką nors mielo. Gali būti, kad šiomis aplinkybėmis atsiskleis ir jausmai. Taip pat sėkmė lydės tuos, kurie siekia didesnių asmeninių finansų. Palankus metas sunkiems darbams, ryžtingiems pokyčiams namie.

Žuvys. Žaismingai. Būsite linksmi ir veiklūs, dėl to bus lengva ne tik imtis naudingos veiklos, bet ir nudžiuginti esančius šalia. Iki savaitės pabaigos galite sulaukti finansinės naudos, o po savaitgalio bus lengva atsiverti naujovėms, bendrauti su senais draugais ir naujais pažįstamais, plėsti akiratį. Liks laiko ir namams. 

Naujausi straipsniai