Naglio Šulijos horoskopas kovo 26–balandžio 1 dienomis: reikia tvarkyti asmeninius reikalus

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Mėnulis pilnėja ir tarsi sako, kad, nepaisant visų aplinkybių, asmeninius reikalus tvarkyti reikia. Dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus vis dar silpnas, bet juda pirmyn ir pagelbės ką nors veikiant. Venera jaučiasi puikiai, todėl tikrai padės pasimėgauti gražiais bei maloniais dalykais.

Avinas. Pirmyn. Būsite energingi, veiklūs, netrukus ir nuotaika ims gerėti, todėl asmeninius reikalus tvarkyti seksis vis geriau. Palankiai klostysis aplinkybės profesijos srityje – galima tęsti senus darbus ar net imtis naujų. Visai neblogai atrodys ir piniginiai, turtiniai reikalai, čia galima tikėtis ir tam tikros naudos.

Jautis. Apsisprendimas. Jausitės visai neblogai – neįsitempę, vis dar linkę pasidžiaugti maloniais dalykais, be to, lydės sėkmė kuriant grožį ir patogumą. Profesijos srityje svarbių pokyčių gali būti po savaitgalio – tikėtina, kad prireiks ne tik apsispręsti dėl strategiškai svarbių dalykų, bet ir bus galima kai ką iš karto pradėti.

Dvyniai. Pasroviui. Įprasta logika ar veiklos būdai dabar nepasiteisins, tačiau pasitelkus nuojautą ir vaizduotę pavyks judėti pirmyn. Darbe gali būti greitai tvarkomų reikalų, bet juos atidėjus tikriausiai nieko ypatingo neįvyks, be to, bus nesunku sulaukti ir kolegų pagalbos – jie bus veiklūs ir išradingi.

Vėžys. Teoriškai. Atrodo, nestigs jėgų ir noro nuveikti ką naudingo profesijos srityje – jeigu nereikės izoliuotis, šiomis galimybėmis bus galima puikiai pasinaudoti. Taip pat dabar (teoriškai) yra geras metas keliauti. Bet vėlgi – saviizoliacija... Teliks apie tai skaityti ir kaupti žinias. Palanku kovoti dėl teisingumo.

Liūtas. Žvaliai. Būsite veiklūs ir puikios nuotaikos, todėl su kasdienėmis užduotimis susitvarkysite puikiai. Panašiai ir darbe: pavyks rasti pastangų ir malonių aplinkybių pusiausvyrą, todėl ir darbai bus padaryti, ir gyvenimu pasidžiaugta. Geras metas ieškoti papildomų finansinių išteklių savo veiklai paskatinti.

Mergelė. Ryšiai. Vidinė būsena miglota, jėgų irgi gali trūkti, tikslus numatyti sunku. Kurį laiką taip ir bus, tad pūsti prieš vėją – neverta. Geriau tiesiog palūkėti, kol aplinkybės pasikeis. O kol kas labai pravers (ir tai puikiai seksis) palaikyti ryšius su reikalingais žmonėmis, tartis dėl būsimų darbų ateityje.

Svarstyklės. Daug visko. Teks domėtis keliomis sritimis iš karto. Pirmiausia, žinoma, sveikatos klausimais – čia gali būti nemažai improvizuotos veiklos, o akiratis plėsis kasdien. Taip pat bus reikšmingų susitikimų ir pokalbių su svarbiais asmenimis. Matyt, ir sprendimų ilgai laukti nereikės. Namie veiklos irgi atsiras.

Skorpionas. Laisviau. Vidinė būsena pasikeis – pojūtis, kad reikia sukandus žąslus arti dėl kokio nors tikslo, po savaitgalio praeis, atsikvėpsite, atsigausite, bus daugiau laisvės. Kartu dėmesys gali nukrypti namų, šeimos link. Ir, nepaisant visų aplinkybių bei darbų, vis dar bus noro (ir atsiras galimybių) pramogauti.

Šaulys. Savi reikalai. Dėmesio ir pastangų prireiks ne vienai sričiai. Vis dar palanku rūpintis piniginiais, turtiniais reikalais, siekti didesnės naudos. Namie irgi gali būti nedidelių, tačiau sparčiai tvarkytinų reikalų, prisireiks ieškoti su nekilnojamuoju turtu susijusios informacijos. Galiausiai liks laiko ir pramogoms.

Ožiaragis. Atokvėpis. Vidinė spyruoklė, kuri vertė judėti pirmyn, po savaitgalio atsipalaiduos ir liksite be kosminio dopingo. Atitinkamai pasikeis prioritetai – pasidarys svarbu ne tai, kokie esate, o kokios naudos galite gauti. Žinoma, daug dėmesio sulauks ir namai, šeimos reikalai – juos rikiuosite energingai ir kūrybiškai.

Vandenis. Tęsiniai. Kol kas didelių permainų neturėtų būti: būsite atviri, smalsūs, kiek dabar įmanoma – bendraujantys ir siekiantys žinių. Palanku rūpintis ir piniginiais reikalais – galbūt jie nebus labai intensyvūs, bet tam tikros naudos gali duoti. Tiktų rūpintis namais. Energijos antplūdis pasijus kitos savaitės viduryje.

Žuvys. Akiratis. Būsite dalykiški, noriai (kiek dabar įmanoma) tvarkysite savo reikalus, bus lengva imtis su informacija susijusios veiklos. Puikiai seksis tiems, kurie mokosi. Galbūt šis dalykiškumas duos ir finansinės naudos – veiklai šioje srityje metas palankus. Šalia viso šio bruzdesio dar liks laiko draugams.

Skaitykite daugiau