Naglio Šulijos horoskopas kovo 21–27 dienoms: tapsime dar veiklesni ir spartesni

Naglis Šulija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-21 08:00
Saulė tik ką įžengė į Avino ženklą – prasidėjęs šviesusis pusmetis baigsis tik po rudens lygiadienio. Tapsime dar veiklesni ir spartesni. Mėnulis ritasi į trečiąjį savo ketvirtį – mums netrukdys. Marsas vis dar labiau ūkininkas nei karys, tad ūkio reikalai klostysis neblogai. Tik Venera bus linkusi veltis kur nereikia, taigi ja kliautis dabar nevertėtų.

Avinas. Energija. Būsite vis žvalesni ir veiklesni, reikalų vis daugės, tačiau tvarkysitės greitai ir veiksmingai. Darbe, profesijos srityje veiklos bus kaip įprasta, tad dėmesys kryps į tai, kas rūpi asmeniškai. Piniginiai reikalai klostysis sėkmingai – energingi veiksmai ves prie apčiuopiamos naudos.

Jautis. Veržlumas. Būsite puikios sportinės formos, linkę veikti greitai ir tikslingai, dėl to seksis viskas, ko tik imsitės. Vis dėlto prireiks apdairumo darbe, profesijos srityje. Sportuoti taip pat bus lengva – atrodys, kad pergalės pačios limpa. Maloniai ir naudingai bendrausite savaitgalį.

Dvyniai. Pastangos. Kiek daugiau nei įprasta laiko ir pastangų gali prireikti darbe – ne dėl to, kad norėtumėte ką nors pasiekti, o todėl, kad gali būti smulkių trukdžių ir juos reikės įveikti. Tačiau nepervargsite. Smagios, įdomios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai. Reikalingi pokalbiai tikėtini po savaitgalio.

Vėžys. Darbai. Ims daugėti visokios veiklos darbe, profesijos srityje, bet su visomis užduotimis susitvarkysite greitai ir sklandžiai. Laukia smagus savaitgalis, o kitą savaitę prasidės labai palankus metas ilgesnei, daug malonių įspūdžių žadančiai kelionei. Iki savaitgalio dar gali būti svarbių reikalų namie.

Liūtas. Platūs akiračiai. Darbe vyraus sparta – tvarkysite įprastus dalykus, todėl viskas bus profesionalu. Prasideda palankus metas smagiai keliauti arba imtis su tuo susijusių reikalų. Tačiau teisės srityje kažin ar bus sklandu – bent jau kol kas rasti interesų pusiausvyrą sunkoka.

Mergelė. Po truputį. Dienos slinks ganėtinai ramiai – jokių rimtų reikalų, tik smulkmenos. Iki savaitgalio turėsite nedidelės finansinės naudos. Savaitgalį tikriausiai teks nemažai bendrauti su įdomiais žmonėmis, plėsti akiratį, o vėliau pasirūpinti namais, rūpės santykiai su artimu žmogumi.

Svarstyklės. Ypatingas ryšys. Ir darbe, ir namie, tikėtina, bus kaip įprasta. Galimybe smagiai pasilinksminti dabar labai pasikliauti nereikėtų – aplinkybės lengvai gali susiklostyti ne taip, kaip reikėtų. Užtat džiugins santykiai su kai kuriais arba vienu žmogumi – į tai ir verta susitelkti.

Skorpionas. Pareigos. Daugės nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, teks prisiminti įsipareigojimus ir risnoti kaip drambliui per pelkę. Tačiau didelių kliūčių nebus, tad susitvarkysite. Palanku aktyviai siekti teisingumo. Kitos savaitės viduryje prasidės puikus metas kūrybai. Pramogų taip pat daugės.

Šaulys. Žaismingai. Kasdienių darbų netrūks, tačiau ir patiems visko imtis bus nesunku, ir kitus tikslo link nukreipti bus lengva. Atkaklios pastangos tikriausiai duos ir finansinės naudos. Kartu bus aišku, kad prasideda pavasario linksmybių metas, kai būsite kūrybiški, žaismingi ir lengvai kursite grožį.

Ožiaragis. Namų reikalai. Dėmesys kryps namų, šeimos reikalų link – čia bus ką veikti. Taip pat palanku sutelkti namiškius pabūti kartu. Piniginiai reikalai dabar gali klostytis ne visai taip, kaip norėtųsi, taigi pravers apdairumas, atsargumas. Vis dar labai geras metas sportinėms pramogoms.

Vandenis. Žinios. Iki šiol lydėjęs asmeninis žavesys dabar gali būti nebe toks patikimas draugas –aplinkybės ir vidinė būsena gali skirtis. Tačiau dalykiniai pokalbiai vyks sklandžiai, palanku mokytis arba dalytis žiniomis su kitais. Vis dar geras metas tęsti svarbius darbus namie, siekti permainų.

Žuvys. Geros žinios. Kol kas darbe ramu, bet kitos savaitės viduryje teks sparčiau suktis. Puikiai gali susiklostyti piniginiai reikalai – lengvai būsite veiklūs, dėl to ir naudos greitai sulauksite. Tiktų puoselėti didesnius planus. Po savaitgalio ims stiprėti asmeninis žavesys, jausmingumas ir kūrybiškumas. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai