Naglio Šulijos horoskopas kovo 15-21 dienoms: metas užbaigti svarbius darbus

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-15 08:00
Mėnulio jaunatis – šeštadienį. Vadinasi, šią savaitę palankesnis laikas svarbesnius darbus užbaigti, o naujus pradėsime jau su nauju mėnuliu. Be to, šeštadienį iš Šaulio į praktiškąjį Ožiaragį pereis Marsas ir padės mums siekti tikslo, suteikdamas daugiau atkaklumo ir nuoseklumo. Antradienį Saulė pereis iš Žuvų į Avino ženklą – prasidės astronominis pavasaris.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Jėga ir grožis. Šią savaitę galima sau leisti ir patinginiauti arba apsiriboti svarbesnių darbų užbaigimu. Naujų darbų imtis labai palankus metas prasidės jau po savaitgalio. Beje, pastaruoju metu itin išaugęs asmeninis žavesys bei iškalba niekur nedings ir labai padės ne tik dalykinėje srityje, bet ir tvarkant asmeninius reikalus.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ramu. Laikas gali slinkti stebėtinai ramiai, be svarbių įvykių ar didesnių iššūkių. Puikiai sektųsi kasdieniai darbai, veikla, kuri niekam nekrinta į akis. Tai gali būti tarsi savotiškos atostogos, skirtos ilsėtis, jėgoms kaupti, o jų netrukus tikrai prireiks. Po savaitgalio prasideda labai palankus metas aktyvioms nuotykių kelionėms.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Geriausi draugai. Darbe nestigs nedidelių darbų, kuriuos užbaigti metas daug palankesnis, nei pradėti ką nauja. Vis svarbesni bus artimi draugai, galimybė su jais pabūti, nuveikti ką smagaus ir kurti ateities planus. Kovoti dėl teisingumo arba kautis teisinėse kovose palankiausia iki savaitės pabaigos. Vėliau įkvėpimo bus mažiau.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Profesionalai. Daugės, ypač kitą savaitę, darbų darbe, profesijos srityje. Juos tvarkysite greitai, efektyviai, o kai kada ir žaismingai, atitinkamai ir vertinami būsite. Gali būti, kad darbus palengvins smagios, malonios aplinkybės. Po savaitgalio labai reikli, veikli, o kai kada net sunkiai sukalbama gali pasidaryti mieloji antroji pusė.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Lengvai. Būsite, žvalūs, energingi, žaismingi. Darbe kiek daugiau padirbėti reikės tik po savaitgalio, tačiau neilgam. Iš tiesų dabar laikas palankus, o po antradienio pasidarys dar palankesnis kelionėms, dalykiniams ryšiams su užsieniu palaikyti. Puikiai pavyktų suderinti naudą, pažintinę veiklą ir smagų poilsį. Tiktų visa tai planuoti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pabaigos. Dėl atitinkamai susiklosčiusių aplinkybių smarkiai įsibėgėti nei pavyks, nei reikės. Svarbiems darbams namie palankus metas baigiasi savaitgalį, o kovoti dėl teisybės ar teisingumo geriau iki antradienio – paskui įkvėpimas abiejose srityse gali pasibaigti. Užtai vis labiau patiks sportinės pramogos – jų po savaitgalio atsiras vis daugiau.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ryšiai. Ateina metas svarbiems ir reikalingiems pokyčiams namie – po savaitgalio vis dažniau jusite, kad baldų perstumdymas – mažiausia, ką dabar galima padaryti. Kitose srityse vis daugiau veiksmų ir sprendimų priklausys nuo dalykinių partnerių ar tų, su kuriais sieja tvirtas asmeninis ryšys. Po savaitgalio jis labai sustiprės.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Sparčiu žingsniu. Žiemos pramogų sezonas baigiasi – nedidelių darbų, pareigų, visokio bruzdesio ir taip nestigo, o kitą savaitę gali būti dar daugiau. Pailsėti, atsipalaiduoti padės judėjimas – po savaitgalio greitai eiti, važiuoti patiks vis labiau, dėl to tik prasimankštinsite. Palankus metas rūpintis sveikata, nebūtinai vien sava.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Su džiaugsmu. Po antradienio būsite kūrybingi, žaismingi, puikiai mokėsite nudžiuginti ne tik aplinkinius, bet ir patys save. Nebus keista, jei priežastį atsiskleisti turės ir jausmai. Atrodo, sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos – čia būsite linkę veikti greitai, ryžtingai ir nesidairydami į šalis.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Namai namučiai. Smagiai plepėti su draugais bus smagu, bet nebesvarbu – vis daugiau laiko, dėmesio ir pastangų ne tik norėsis, bet galbūt ir reikės skirti namams, šeimos reikalams. Atrodo, čia galima nuveikti kai ką išties gražaus, naudingo ir mielo visiems. Po savaitgalio pasidarysite daug veiklesni ir drąsesni, vis geresnės sportinės formos.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Atvirai. Piniginiai reikalai pamažu praras svarbą, bet palanku kai ką svarbaus šioje srityje užbaigti ir padėti tašką. Būsite atviri, mielai bendrausite dalykinėmis ir asmeninėmis temomis, bus lengva padaryti įspūdį. Palanku mokytis ar mokyti kitus. Nedidelės finansinės naudos gali atnešti dar ši savaitė, o namai dėmesio sulauks kitą.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nauda. Tai, ką galvojate, bus nebe taip svarbu kaip anksčiau, svarbu bus ne kaip jaučiatės, o ką galite gauti, uždirbti. Atrodo, aplinkybės čia klostysis vis palankiau, dėl to ir malonaus rezultato laukti nereikės. Beje, sėkmė taip greitai nesitrauks. Laisvalaikiu pasirūpins artimi draugai – pasistengs, kad gerokai pajudėtumėte. Apkerpėti negresia.

Naujausi straipsniai