Naglio Šulijos horoskopas kovo 12-18 dienoms: rimti darbai vyks greičiau

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Mėnulis pradėjo dilti, vis dėlto dar bus didelis ir tvarkant kasdienius reikalus neskubės padėti, bet ir netrukdys. Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus pagaliau nustojo judėti atbulai ir skuba pirmyn, todėl galima manyti, kad reikalingos žinios mus pasieks lengviau, tikslumo bus daugiau ir rimti darbai vyks greičiau. Pagaliau.

Avinas. Kryptis. Dėmesio pareikalaus aplinkybės darbe, profesijos srityje: gali nutikti taip, kad netrukus po savaitgalio ateis metas rimtiems pokalbiams, o gal ir rimtiems sprendimams – tai ilgam lems jūsų veiklą. Vis dažniau sėkmė lydės tuos, kurie rūpinasi piniginiais, turtiniais reikalais, – čia galima apčiuopiama nauda. 

Jautis. Su malonumu. Būsite atsipalaidavę, jausmingi, linkę mėgautis gyvenimo malonumais. Palanku rūpintis savo išvaizda ir, vaizdžiai tariant, drabužių spintos turiniu. Vis didesnė sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu, patogumu, svetingumu. Vis naudingiau klostysis piniginiai reikalai.

Dvyniai. Padirbėjant. Darbai profesijos srityje bus spartesni. Daugės aiškumo, tikslumo, konkretumo, todėl ir pasiekimai bus geresni. Kitose srityse veiklos ne per daugiausia, ir namie, ir asmeniniame gyvenime viskas vyks tarsi savaime, be įtampos. Gali būti, kad įdomių susitikimų, pokalbių bus savaitgalį.

Vėžys. Apdairiai. Kai kurias aplinkybes profesijos srityje teks vertinti atidžiau – kad į jas neįsiveltumėte. Tačiau su darbo reikalais susijusios derybos, partnerystė gali klostytis labai sėkmingai ir artėti prie abiem pusėms naudingų sprendimų. Malonūs dalykai bus susiję su artimiausiais draugais.

Liūtas. Neskubant. Dienos slinks ramiai, be didesnės įtampos, bet nepamirštant to, kas būtina. Darbe gali būti ne tiek darbo, kiek smagios, kūrybiškos veiklos. Visgi tikra sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurie kurs grožį ir patogumą. Nedidelių, bet malonių pramogų gali būti savaitgalį.

Mergelė. Palankus metas. Reikalai gerėja – mintys bus aiškesnės, bus lengviau susitelkti siekiant tikslo. Kita vertus, didelių užduočių gyvenimas gali neskirti, bet smulkesnių bus. Antai dabar gerai tvarkyti juridinius, teisinius reikalus. Tęsiasi puikus metas smagiai kelionei. Vis dar patiks sportinės pramogos

Svarstyklės. Taip, kaip reikia. Neatidėliotinų darbų, rutinos nestigs, teks visko imtis iš eilės. Palanku atlikti svarbius darbus namie, čia ką nors keisti, pertvarkyti – statyti į vietą tiesiogine ir perkeltine prasme. Ši savaitė gali atnešti nedidelių finansinių laimėjimų, o savaitgalis – susitikimų ir smagaus bendravimo.

Skorpionas. Grožis. Smagus laikas – neturėtų stigti galimybių pasilinksminti, sukurti ką mielo ir gražaus. Po savaitgalio ims vis labiau patikti intelektinės pramogos. Gali džiuginti ir bendrystė su artimu žmogumi. Yra tikimybė, kad užmegzti santykiai bus gražūs. Kitą savaitę gali būti susitikimų su svarbiais asmenimis.

Šaulys. Nauda. Rūpės piniginiai, turtiniai reikalai, o jūs šioje srityje būsite linkę veikti greitai ir ryžtingai. Žinoma, naudos neteks ilgai laukti. Šiuo atžvilgiu reikšmingas gali būti kitos savaitės vidurys. Neaplenks ir namų, šeimos reikalai. Aplinkybės sėkmingai klostysis tiems, kurie rūpinasi sveikata.

Ožiaragis. Jėgos metas. Būsite energingi, veiklūs, linkę į tikslą žengti greitai ir ryžtingai. Gali būti, kad kitą savaitę pavyks apsispręsti dėl svarbių dalykų ar imtis ko nors išties reikšmingo. Puikiai seksis sportuojantiems. Bus nemažai smagaus bendravimo, pramogų, be to, būsite kūrybiški.

Vandenis. Su parama. Tikėtina, kad rūpės piniginiai, turtiniai reikalai. Veikla šioje srityje bus kūrybinga, o po savaitgalio teks būti ir apsukriems, todėl galima tikėtis apčiuopiamos naudos. Puikus metas siekti, kad namai būtų gražesni ir jaukesni, namiškiai – laimingesni. Svarbesnių darbų darbe galima tikėtis iki savaitgalio.

Žuvys. Kūrybiškai. Būsite puikiai nusiteikę, energingi, veiklūs, o po savaitgalio prisidės  ir išaugęs dalykiškumas. Žinoma, svarbesnius darbus atliksite ir reikalus tvarkysite greitai, su įkvėpimu ir nauda sau. Bus lengva užsitikrinti bendraminčių paramą, jie gali parodyti, kaip gauti finansinės naudos.

Skaitykite daugiau