Naglio Šulijos horoskopas kovo 1-7 dienoms

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-01 07:28
Mėnulio pilnatis bus rytoj, penktadienį. Tad būsime emociškai jautresni. Pasibarusi su Marsu, Venera keliaus Žuvų ženklu, atsigaus, vėl bus jautri ir meniška, o trečiadienį, perėjusi į Avino ženklą, taps gerokai paprastesnė. Prieš tai, antradienį, į Avino ženklą pereis Merkurijus ir skatins mus spręsti greitai, o kalbėti – tiesiai šviesiai.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Prieš startą. Reikia laukti kitos savaitės – tuomet tapsite daug veiklesni, ir dalykiniame, ir asmeniniame gyvenime linkę veikti greitai. Iki tol galima ramiai lindėti dvasiniame užkrosnyje, tenkintis kasdiene rutina ir planuoti, ką nuveiksite, kai tam ateis laikas. Beje, savaitgalis gali atnešti labai smagių susitikimų ir naudingų pokalbių.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ilgesys. Nesvarbu, kokie bus orai, – vidinė būsena pavasario kol kas neprimins, nors – ilgėsis. Išorinės aplinkybės veiklumo irgi neskatins, tačiau ateities planų, naujų sumanymų, projektų aptarti tikrai netrukdys, o gal net padės ko nors iš šio sąrašo imtis tiesiog dabar. Labai linksmų akimirkų gali būti savaitės pabaigoje.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Rutina. Profesijos srityje darbų neturėtų stigti, bet kartu bus aišku, kad palankiausias laikas užsiimti produktyvia veikla eina į pabaigą. Aplinkybės ar asmenys, kurie anksčiau spaudė elgtis taip, kaip reikia jiems, kol kas atsitrauks, nors savo planų vargu ar atsisakys, bent jau kol kas. Po savaitgalio geros nuotaikos pridės artimi draugai.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pajudam. Šią savaitę dažnai lydės smagi, netgi pakili nuotaika, gyvenimas bus gražus ir smagus, tačiau dalykinės veiklos nebus daug. Palankus metas kelionėms, ypač tokioms, kurių metu tenka pajudėti. Kitą savaitę pamažu atsiras darbų. Kol kas jie bus nedideli, greitai sutvarkomi. Savaitgalį daugiau dėmesio sulauks namai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Žvilgsnis tolyn. Kol kas vyraus įprasta veikla. Patiks sportinės pramogos, tad bus ieškoma progų jomis pasimėgauti. Laikas iki savaitgalio gali atnešti piniginių reikalų ir, tikėtina, tam tikros finansinės naudos. Po savaitgalio žvilgsnis kryps tolyn – kitų šalių, galbūt kelionių link. Ateis palankus metas imtis veiklos šioje srityje.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Su(si)tarimai. Spaudimas elgtis ne taip, kaip reikia jums, o taip, kaip reikia kitam, netrukus sumažės. Atsiras galimybė su ta – ana – puse pradėti derėtis ir galiausiai susitarti. Tas galios ir asmeninėje, ir dalykinėje srityse. Tęsiasi palankus metas užsiimti aktyvia veikla namie. Kitą savaitę nesunkiai rasite papildomų išteklių jai plėsti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Dovanėlė. Nedideli darbai, kuriuos būtina atilikti būtent dabar, reikalai, įsipareigojimai plūs nemenku srautu, tad teks imtis visko iš eilės. Palankus metas rūpintis sveikatos reikalais. Po savaitgalio pasidarys svarbūs santykiai su kai kuriais žmonėmis. Atrodo, tai, kas tarsi nukreipta į jus, bus ir gražu, ir naudinga, todėl verta dėmesio.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Tiesiog reikia. Linksmas metas, kai kūrybiškumo daug, o galimybių pasilinksminti – dar daugiau, vis dar tęsiasi, nors krypsta pabaigos link. Gali būti, kad pavyks daug džiaugsmo suteikti vaikams (nebūtinai saviems). Piniginiai reikalai vėl klostysis be didesnių kliūčių. Po savaitgalio apie save vis dažniau primins pareigos.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Jėga ir kūryba. Vis dar būsite energingi ir drąsūs, linkę veikti tiesmukai, o kalbėti liepiamąja nuosaka. Geroji žinia ta, kad su niekuo bartis jau nebereikės, dėl to visi darbai, kita veikla vyks sklandžiai. Puikiai seksis sportuojantiems. Neblogas metas namie viską dėlioti į vietas, o po savaitgalio atsiras vis daugiau pramogų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Kalbos ir mintys. Dienos bėgs lengvai, nepastebimai. Darbe vos greičiau pakrutėti reikės iškart po savaitgalio, bet tai greitai praeis. Ir prieš jį, ir vėliau būsite linkę bendrauti, atvirauti, ir šis atvirumas gali lemti pažintį su svarbiu asmeniu dar iki savaitgalio. Ar bent jau solidaus asmens paramą. Po savaitgalio dėmesį skirsite namams.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ne tik nauda. Dėmesio gali pareikalauti piniginiai reikalai. Atrodo, šioje srityje galima tikėtis ne tik naudos, bet ir rimtų žmonių pagalbos. Gali būti, kad jie bus susiję su jūsų darbu, profesija. Po savaitgalio tapsite dar atviresni, lengvai bendrausite ir dalykinėmis, ir asmeninėmis temomis. Prasidės geras metas mokytis.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nuopelnai. Iki šios savaitės pabaigos būsite itin atviri, iškalbingi ir skleisite nepakartojamą žavesį. Toks savybių derinys labai padės ne tik kurti ką nors gražaus, įdomaus, bet ir užsitikrinti svarbių, solidžių asmenų paramą. Po savaitgalio itin svarbūs pasidarys piniginiai reikalai. Atrodo, galima tikėtis ir tam tikros naudos.

Naujausi straipsniai