Naglio Šulijos horoskopas gruodžio 5-11dienoms: grožio ir meilės daug nebus

Naglis Šulija
Autorius: Naglis Šulija
Publikuota: 2019-12-05 08:00
Mėnulis kasdien pilnėja, todėl skatina imtis svarbių reikalų. Tačiau kitos planetos neskuba palaikyti šios iniciatyvos: Merkurijus pirmadienį pereis į Šaulio ženklą, tad bus nusiteikęs postringauti, ne galvoti; Venera Ožiaragyje bus silpna, o priartėjusi prie Saturno visai atvės. Ne, grožio ir meilės daug nebus.

Mėnulis kasdien pilnėja, todėl skatina imtis svarbių reikalų. Tačiau kitos planetos neskuba palaikyti šios iniciatyvos: Merkurijus pirmadienį pereis į Šaulio ženklą, tad bus nusiteikęs postringauti, ne galvoti; Venera Ožiaragyje bus silpna, o priartėjusi prie Saturno visai atvės. Ne, grožio ir meilės daug nebus.

Avinas. Pasroviui. Profesijos srityje gali būti daugiau veiklos, bet vargu ar daugiau tikro darbo, nebent jis susijęs su grožio ir komforto kūrimu – tuomet lydės sėkmė. Tęsiasi palankus metas kelionei ir dalykiniams ryšiams su užsieniu plėtoti, jei tik reikia. Finansinės naudos žada kitos savaitės pradžia.

Jautis. Ana pusė. Daug kas gali priklausyti nuo išorinių veiksnių ar kito asmens valios ir poelgių. Aplinkybės, prie kurių reikės taikytis, gali būti nelabai patogios. Kiek geriau seksis tiems, kurių veikla susijusi su kelionėmis, užsieniu. Iki savaitės pabaigos palanku tvarkyti juridinius reikalus, siekti teisingumo.

Dvyniai. Pareigingai. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų gali būti ne taip jau mažai, teks prisiminti ir vykdyti savo pareigas. Vis dėlto po savaitgalio ši našta palengvės. Taip pat geras laikas rimtai pasikalbėti, palaikyti dalykinius ryšius. Sėkmė lydės ir tuos, kurie energingai rūpinasi sveikatos reikalais.

Vėžys. Pasirinkimas. Kuria gyvenimo kryptimi žvelgsite, ta ir bus svarbesnė. Pirmoji susijusi su kasdieniais darbais, nuosekliu pareigų vykdymu ir panašiais dalykais – šio gero tikrai bus, tačiau niekas netrukdys sklandžiai veikti. Kita dalis bus pramoginė – smagiai atsipalaiduoti progų nestigs.

Liūtas. Tik spėk suktis. Bus galima veikti iš karto keliais frontais. Vis dar palanku greitai ir ryžtingai namie įvesti tvarką. Geras metas rūpintis savo ar kitų asmenų sveikata. Tačiau pastangos šioje srityje gali sutikti rimtų, nors ir laikinų kliūčių kitos savaitės viduryje. Netrūks galimybių pasilinksminti.

Mergelė. Paskubomis. Metų pabaiga verčia skubėti – palanku tvarkyti namus, daryti juos jaukesnius, gražesnius. Teks daug judėti ir plačiai bendrauti – bus aktualios dalykinės temos. Geras laikas besimokantiems. Ir, žinoma, į metų pabaigą pasipils įdomių pramogų, linksmybių – taigi bus ką veikti.

Svarstyklės. Nauda. Norėsite daugiau laiko ir pastangų skirti piniginiams reikalams, sieksite gauti daugiau naudos. Tikėtina, kad energingos pastangos šioje srityje duos vaisių. Taip pat gerai tiems, kurie mokosi arba kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Ir dar liks laiko puošti namus!

Skorpionas. Sportiniu stiliumi. Būsite energingi, veiklūs, tikslo link žengsite greitai ir ryžtingai. Puikus metas tiems, kurie darbų imasi arba juos prižiūri patys. Palanku gerinti rezultatus sportuojantiems. Gali būti, kad nebus pamiršti ir piniginiai reikalai – čia taip pat džiugins sėkmė. Rūpės ir draugai.

Šaulys. Džiaugsmingai. Spinduliuosite gerą nuotaiką, būsite energingi. Puikiai seksis organizaciniai darbai, o po savaitgalio atsiras ir dalykinių reikalų, į kuriuos teks kibti neatidėliojant. Pastangos atsipirks – tikėtina tegu ir nelabai didelė, tačiau maloni finansinė nauda. Smagių pramogų bus savaitgalį.

Ožiaragis. Maloniai. Nieko ypatinga – būsite kiek atsipalaidavę, neblogai nusiteikę, linkę pasimėgauti nedideliais gyvenimo malonumais, todėl nelinkę galvoti apie žygius profesijos srityje. Nebent darbas susijęs su grožiu ir patogumu – tuomet lydės sėkmė. Iš vangios būsenos išvaduos veiklūs draugai.

Vandenis. Pasiekimai. Darbe, profesijos srityje darbo bus daugiau. Viską ir reikės, ir norėsite daryti greitai bei tiksliai. Energijos turėsite, dėl to nuveikti pavyks daug. Nestigs ir komandinio darbo: darbe su kolegomis bus patogu aptarti ateitį ir imtis bendrų reikalų, o su artimais draugais sugalvoti ką linksmo ir įdomaus.

Žuvys. Darbymetis. Užgrius darbai darbe, o po savaitgalio jų gali būti dar daugiau. Vyraus nedideli, greitai sutvarkomi reikalai, galbūt reikės daug kalbėti, tartis, palanku rašyti laiškus, raštus. Tinkamas metas kelionei, kur reikia įtempti jėgas, tačiau kuri atsilygina nuotykiais. Pramogomis pasirūpins draugai.

Naujausi straipsniai