Naglio Šulijos horoskopas gruodžio 19–sausio 1 dienoms: metų pabaiga – ne tas laikas, kai produktyviai dirbama

Naglis Šulija
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Metų pabaiga – ne tas laikas, kai produktyviai dirbama. Be to, dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus slėpsis Saulės spinduliuose, bus „sudegęs“, tad reikalų tvarkyti beveik nepadės. Užtat Venera jau rytoj pereis iš Ožiaragio, kuriame jaučiasi nekaip, į Vandenį – čia jai bus linksmiau. Vadinasi, gražių dalykų bus daugiau.

Avinas. Padirbėjant. Būsite vieni iš nedaugelio, kuriems teks padirbėti, – metų pabaigos karštinė turės įtakos. Kol kas svarbesnius dalykus patogiau baigti, o pradėti (jei reikės) tinka tik tarpušvenčiu. Prasideda palankus metas dažniau susitikti su bičiuliais – pavyks puikiai pasilinksminti.

Jautis. Galimybės. Profesijos srityje gali būti nemažai malonių dalykų – tik ne darbo. Tačiau sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Taip pat palanku keliauti – pavyktų ir pailsėti, ir įspūdžių pasisemti, ir maloniai pabendrauti. Sėkmė lydės tuos, kurie kovos dėl teisingumo.

Dvyniai. Susitikimai. Nedidelius darbus – jų vis dėlto gali būti – tvarkysite greitai ir efektyviai. Bus ir daug gražaus laiko maloniai bendrauti – ne tik su draugais, bet ir su reikalingais asmenimis. Iš jų galima sulaukti naudingų žinių ar pasiūlymų. Prasideda labai geras metas keliauti – taigi pirmyn.

Vėžys. Ryšiai. Svarbiausia bus ne darbai, o santykiai. Kažkas iš artimų žmonių gali tapti labai veiklus ir spinduliuoti smagią nuotaiką. Tikėtina, kad dalis šios laimės gali tekti ir jums, reikės tik patiems apsispręsti tai priimti. Puikiai klostysis ir dalykiniai ryšiai. Be to, bus galimybių pasilinksminti.

Liūtas. Pašmaikštaujant. Gali atsirasti daug nedidelių, bet gana reikšmingų darbų, kuriuos būtina sutvarkyti, gali tekti prisiminti ir kai kurias pareigas. Tačiau įvairių smagių pramogų taip pat nestigs, labiausiai patiks šmaikštauti, linksmai kalbėtis. Netikėtai nudžiugins santykiai su artimu žmogumi.

Mergelė. Gražioji pusė. Smagus metas – ir nuotaika bus puiki, ir progų pasilinksminti nestigs, ir savo kūrybiškumą bus kur parodyti. Kita dėmesio dalis bus skirta namams, šeimos reikalams, čia irgi bus nemažai veiklos – ir reikalingos, ir jaukios. Kai atsiras galimybė, patiks judėti, greitai važiuoti.

Svarstyklės. Savame lizde. Dėmesio pareikalaus namų, šeimos reikalai – bus gera jais užsiimti, be to, bus lengva suburti ir įtraukti į bendrą veiklą daugiau giminaičių. Darbo dienomis greitai ir efektyviai tvarkysite piniginius reikalus, tikėtina apčiuopiama nauda. Nestigs progų ir iš širdies pasilinksminti.

Skorpionas. Daug visko. Vidinė spyruoklė, verčianti siekti, eiti, daryti, bus jaučiama iki pat metų sandūros, tad darbus dirbsite ir reikalus tvarkysite puikiu sportiniu stiliumi. Tikėtina ir nedidelė finansinė sėkmė. Bus smagu kurti jaukią atmosferą namie. Dar liks laiko susitikti su draugais, dalyvauti renginiuose.

Šaulys. Nauda. Kai ateis laikas, viską atliksite energingai ir išradingai. Patiks bendrauti, todėl su aplinkiniais būsite atsipalaidavę ir žaismingi. Labai tikėtina, kad tinkamai sutvarkyti reikalai duos ir finansinės naudos, galbūt ne tokios jau menkos. Šalia dalykinės veiklos dar bus daug smagaus bendravimo.

Ožiaragis. Puikiausiai. Itin derės žodis „labai“. Būsite labai veiklūs, labai geros nuotaikos ir labai pasitikintys savimi bei tuo, ką darote. Tokia būsena leis imtis bet kokių svarbių darbų darbelių. Tikėtina, kad sulauksite ir finansinės sėkmės. Energingos veiklos gali pasiūlyti ir artimiausi draugai.

Vandenis. Žavesys. Profesijos srityje darbo gali būti ne taip jau mažai, reikės kai ką spėti, kai ką baigti, tačiau ne tai bus svarbiausia. Juk būsite atsipalaidavę, nepaprastai žavūs, linkę mėgautis visais gyvenimo malonumais, o jų dabar gali pasipilti. Tikėtina, kad priežastį atsiskleisti ras ir jausmai.

Žuvys. Nesunkiai. Darbo dienomis gali būti nemažai smulkių, bet gana svarbių darbų, visokių greitai tvarkytinų reikalų. Vis dėlto visur spėsite ir su viskuo susitvarkysite. Nudžiuginti gali artimiausi draugai – ir savo šiluma pasidalys, ir į smagią veiklą įtrauks. Neblogas metas sportinei kelionei.

Skaitykite daugiau